سوالی که ما زیاد داریم این است که چگونه سبک های مختلف را با یک شریک ترکیب کنیم. صادقانه بگویم، می تواند مشکل باشد اما کاملاً قابل انجام است. منظورم این است که اساس برنامه HGTV Em بود، رازهایی از یک استایلیست، درست؟ این در مورد یافتن اتصالات سبک (شکل ها، رنگ ها، مواد، و غیره)، ترکیب هر دو سبک با قطعاتی است که این ارتباطات را دارند، و البته، سازش و درک مد اوله خوب. دقیقا همینه گلنون دویل و ابی وامباخ این کار را هنگام طراحی خانه خانوادگی جدید خود در جنوب کالیفرنیا انجام دادند و از ابتدا شروع کردند. خب اول باید بگم این خونه وقتی خریدن نصف دیزاین شده بود (برو بخون مقاله AD برای اسکوپ) اما خوشبختانه آنها فضای دنج آن طراح را دوست داشتند، کیتی لستر، قبلا تاسیس شده بود. شخصاً، من فکر می کنم که با توجه به اینکه خستگی تصمیم گیری بسیار واقعی است، این یک موهبت عظیم بود (فقط از هر کسی که هر نوع بازسازی را پشت سر گذاشته است بپرسید). اما موضوع اینجاست، به نظر می رسد که گلنون بیشتر از ابی به فضای داخلی رنگارنگ علاقه دارد. ابی حتی گفت که اگر در ابتدا به او بستگی داشت، احتمالاً رنگ کمتری را انتخاب می کرد. مشکل به نظر می رسد، درست است؟ وقتی یکی از طرفین رنگ می خواهد و دیگری رنگ نمی خواهد چه کار می کنید؟ خوب، من قصد دارم شما را در مورد چگونگی ساختن این خانه دنج توسط کتی و گلنون (که بیشتر مسئول تصمیم گیری ها بود) توضیح دهم. هر دو رنگارنگ و در عین حال آرام و مطبوع به طوری که همه خوشحال بودند.

مطمئنم وقتی به این عکس نگاه می‌کنید به این فکر نمی‌کنید که “اوه، این یک اتاق بسیار رنگارنگ است!” اما، در عین حال، مانند یک اتاق نشیمن کاملا سفید/خنثی به نظر نمی رسد. در اینجا دلیل آن است. اول از همه، اتاق دارای بافت و الگوی زیادی است که به طور خودکار به آن احساس سرزندگی می دهد. شما دیوارهای آجری را دارید که با تابلوها مخلوط شده اند، با سنگ و تمام الگوهای پارچه مخلوط شده اند. سپس در داخل آن پارچه ها، نیلی اشباع شده، رگه هایی از بنفش تیره، قرمز، زرد، و سایر رنگ های آبی را دارید. همچنین، آن بالشتک‌های نیمکت‌های قهوه‌ای شتری گرم، کار فوق‌العاده‌ای برای سرزندگی اتاق انجام می‌دهند. در نهایت، هرگز قدرت کتاب‌ها را دست کم نگیرید و این که چگونه آنها راهی آسان و زیرکانه برای آوردن رنگ و شخصیت به اتاق هستند. کتاب ها را بیرون بیاورید، اتاق زیبایی دارید. اما با کتاب در؟ شما یک اتاق شخصی دارید.

با حرکت به سمت ناهارخوری، رنگ ها به طور کلاسیک خنثی هستند، اما عزیزم، ما کمی بافت داریم! لوستر، پشتی صندلی های بافته شده و بندهای بالشتک چرمی، میز مشکی برای تضاد و زمین کردن فضا…همه به گرم شدن طرح مفهومی باز کمک می کنند اما نه خیلی رنگارنگ، زیرا…

READ  ده فضای داخلی خانه با چیدمان خلاقانه طرح شکسته

همه آشپزخانه به رنگ آبی روشن زیبا است. اگر از ما (و قطعاً امیلی) بپرسید، آبی در کتاب ما خنثی است. بنابراین اگر زوجی وجود داشته باشند که در انتهای مختلف طیف دوستدار رنگ قرار دارند، ترکیب رنگ آبی کاملاً بیهوده است. به علاوه این آبی، به ویژه، بسیار شاد است. سپس با افزودن آن پسوند زیبای چوبی با رنگ گرم در انتهای جزیره، آویزهای برنجی و سخت‌افزار برنجی، فضایی به‌طور مقاومت‌ناپذیری دلپذیر است. به نظر می رسد که هم به خوبی طراحی شده است اما واقعاً قابل دسترسی است. این هدف آنها برای کل خانه بود و به آن می رسند.

لطفاً به ترکیب چهارپایه های پیشخوان طرح دار و یک نیمکت چرمی جامد توجه کنید. فکر می کنم به آن علاقه دارم! همچنین، توجه داشته باشید که همه آنها روکش شده و دارای پشتی هستند که برای راحتی ایده آل هنگام نشستن برای مدتی یک نیاز EHD است. این آشپزخانه برای گذراندن وقت ساخته شده است 🙂

اکنون در حال پختن با مقداری گاز “قطعه گفتگو” هستیم. اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند آن صندلی های قدیمی است زیرا A. شکل آن شگفت انگیز است و B. آنها دارای پارچه پلنگی سرگرم کننده و غیرمنتظره هستند. سپس برای من، چشمانم مستقیماً به آن قفسه های کتاب بریده بریده می رود. GAH، من آنها را دوست دارم و آنها را به من یادآوری می کنند قفسه کتاب CB x Lawson-Fenning که نتونستم از سرم بیرون بیام برای پایان دادن به آن، میز پایه مدرن و گرافیکی را می بینید که به این خانه کمک می کند تا از “کلیفورنیا باحال” “کلیفیک”تر شود. اوه و اون نرده رنگارنگ سمت چپت رو ببین؟؟

بله، من آن انتخاب رنگ نرده را دوست دارم. ظریف است اما بسیار تأثیرگذار! نرده معادل “من یک مامان معمولی نیستم، من یک مادر باحال هستم”. این ممکن است مانند یک خطر طراحی به نظر برسد، اما چه راهی آسان برای وارد کردن یک رنگ ظریف است که خانه شما را بسیار دنج و منحصر به فرد می کند. یک سازش عالی برای لحظه ای رنگارنگ که “رنگ” را فریاد نمی زند. به‌علاوه، دوباره کتاب‌های بیشتری دارید و یک دونده کم‌رنگ زیبا برای اضافه کردن رنگ به گونه‌ای که حس تزئینی داشته باشد و دائمی نباشد (بنابراین اگر می‌خواهید رنگ‌ها را راحت کنید، کمتر ترسناک است).

اوه، و من عاشق یک دیوار گالری هستم و تمام آن قاب‌های رنگ‌آمیزی متفاوت، ابعاد زیادی به آن اضافه می‌کنند. همچنین توجه داشته باشید که آنها تابلو را در سرتاسر خانه حمل می کردند اما مقیاس و جهت آن را تغییر می دادند.

READ  لباس‌های تابستانی آسان امیلی که هنوز هم به او احساس می‌کنند که کنار هم هستند

همانطور که می‌بینید، آنها واقعاً به کاغذ دیواری بسیار طرح‌دار متمایل شده‌اند که رنگارنگ است اما فوق‌العاده اشباع نمی‌شود. اگر نمی توانید بگویید که من فکر می کنم که آنها عشق متفاوت خود به رنگ را در فضای داخلی خود متعادل کردند. من به این حمام پودری بسیار زیبا نگاه نمی کنم و فکر می کنم این یک رنگ فوق العاده است. من فکر می کنم کاغذ دیواری (توسط مورد علاقه EHD Rebecca Atwood) مقدار عالی رنگی است که همچنان آرامش بخش است، با الگویی که بازیگوش است اما از نظر بصری بیش از حد تحریک کننده نیست. همچنین با پایه روشویی چوبی گرم زیبا، یک پیشخوان ساده مرمری سفید، یک دیوارکوب مدرن، و یک سایه رومی بافته شده طبیعی و سبد کف، متعادل می شود.

حرکت به اتاق خواب اصلی من واقعا این اتاق را دوست دارم. عشق به رنگ و الگو را به تصویر می‌کشد، اما به دلیل رنگ‌های بی‌صداتر، فضایی آرام‌بخش به نظر می‌رسد. انتخاب نرده صندلی بلند با کاغذدیواری صورتی و بنفش در بالا، راهی عالی برای افزودن یک کاغذ دیواری سرگرم کننده بود اما فضا را اشغال نکند. تصور کنید که دیوارها از کف تا سقف کاغذدیواری باشند… نه چندان آرام بخش؟ چیزی که من هم دوست دارم آن کمدهای رومیزی چوبی است! آنها گرمای زیادی را اضافه می کنند و با الگوی طبیعی خود، کاغذ دیواری را متعادل می کنند. آیا می دانید چرا الگوی سایه رومی و الگوی کاغذ دیواری دقیقاً در کنار یکدیگر کار می کنند؟ مقیاس های الگوی مختلف! کاغذ دیواری در مقیاس بزرگتر و سایه های رومی متوسط ​​است. این راز ترکیب الگوهاست. فقط ترازو را با هم مخلوط کنید. در نهایت، تخت، ملافه، و لوستر باورنکردنی هستند.

حمام اصلی آنها قطعا در سمت خنثی تر است، اما من فکر می کنم که برای این نوع فضا ایده آل است. آنها تابلوهایی را از اتاق خواب حمل کردند که به خوبی آن دو اتاق را به هم گره می زد، اما سپس روی سنگ مرمر سفید رنگ شد. من عاشق تخته های بزرگ سنگ مرمر همسان با کتاب روی دیوارها و آن نیمکت بسیار بلند هستم! سپس روی زمین، می توانید ببینید که کاشی های مرمری را انتخاب کردند. این یک راه عالی برای داشتن کف سنگ مرمر است اما به روشی مقرون به صرفه تر است زیرا تخته های بزرگ گران هستند. من همچنین دوست دارم که دوش آن را کاملا محصور شده است. امیلی و برایان هر دو در یک دوش کاملاً بسته بزرگ هستند برخلاف سبک بزرگ فضای باز که بسیار محبوب بوده است. آنها دوست دارند گرم بمانند و این سبک دیگر می تواند هوای سرد زیادی را وارد بدن کند. این یکی ازدواج این دو است! بزرگ است و تقریباً شبیه یک دوش در هوای آزاد است اما اینطور نیست.

READ  مواد طبیعی چای فروشی Desinchá را در سائوپائولو توسط SuperLimão پر می کند

این یکی از اتاق خواب های دخترشان است و آن تخت خیلی زیباست من تضاد قطعات ظریف (کاغذ دیواری، پارچه سایه، تخت، بالش) را با قطعات گرافیکی تر (هنر، میز کناری، لامپ، پتو) دوست دارم. ایده آل برای یک نوجوان برای رشد و سپس یک اتاق مهمان بالقوه عالی. تخته موج سواری آن را حتی خنک تر می کند.

یک اتاق نوجوان رویایی دیگر! پالت رنگی شبیه به بقیه قسمت های خانه است اما از طریق انتخاب پارچه و الگو کمی سرگرم کننده تر و جوان تر به نظر می رسد. من عشق آن بالش های صورتی و قهوه ای و آن پارچه سایه رومی مورد علاقه من در کل خانه است. همچنین توجه داشته باشید که سقف به رنگ مشکی است. من سیر نمی شوم. شاید این اتاق مورد علاقه من باشد؟

در حالی که همه ما به یک استودیوی پادکست در خانه‌های خود نیاز نداریم، بسیاری از ما می‌توانیم با نیاز به یک دفتر کار ارتباط برقرار کنیم. این فضا به نظر می رسد که کار کردن در آن یک رویا باشد. آن قفسه کتاب توکار باورنکردنی است و من عاشق چوب دو رنگ همراه با آن دیوارکوب های زیبا و دستگیره های برنجی خنک هستم. من بیشتر همه کتاب‌ها و مجموعه‌هایی را دوست دارم که واقعاً آن را برای آنها شخصی می‌سازد. با این حال، آن صندلی های عالی و میز کناری تراورتن نیز به درد نمی خورند:)

بنابراین همانطور که به وضوح می بینید این خانه ای است که پر از عشق، خانواده، رنگ های شاد اما خاموش، و بسیاری از الگوهای عالی است که همگی آن را به خانه ای دنج، دلپذیر و برای زندگی تبدیل می کنند که انتظارش را داشتند. منظره هم کمک میکنه 🙂

پس آیا شما یک اتاق مورد علاقه دارید؟ نکاتی در مورد طراحی با یک شریک با سبک متفاوت دارید؟ اجازه چت xx

دوستت دارم، منظورت باش

*طراحی شده توسط کیت لستر
**طراحی شده توسط امی چین
***عکس از داگلاس فریدمن
****از طریق خلاصه معماری

دیدگاهتان را بنویسید