من کاملاً مایل بودم که به خلاقیت Birdie منجر شود، وارد فرآیند طراحی اتاق شدم. من سعی نمی کنم نور جوشان او را کنترل کنم. اما دقیقاً مانند لباس‌های هالووین، شما فقط می‌توانید خواسته‌های خود را برای مدت طولانی تحمیل کنید تا اینکه انتخاب‌های «جوانانه» و عصبانیت‌های آن‌ها غالب شود. چند سال اول لباسی به آنها می پوشید که شما و دوستانتان را می خنداند، مانند ماریو باتالی، «آخر هفته در برنی» یا دالی پارتون (داستان های واقعی). اما در حدود 4 تا 5 سالگی آنها می خواهند السا و مرد عنکبوتی باشند و شما ناامیدی خود را می بلعید، از انتخاب عمومی آنها استقبال می کنید، اشتیاق وانمود می کنید و “خوب! السا همین است!!” از نو!! اتاق‌های بزرگ بچه‌ها، متأسفانه، یکسان هستند، اما متفاوت هستند، زیرا لباس‌های احمقانه 18 دلاری یک شب در سال، پیامدهای بسیار کمتری نسبت به طراحی اتاق کامل دارد. همانطور که در مورد هفته گذشته نوشتم، Birdie بسیار مشتاق طراحی و رنگ است، او احساس می کند وقتی بزرگ شد یک هنرمند خواهد شد، او اتاقی می خواهد که پر از شخصیت او باشد و ساکن نشود. مطمئن نیستم از کجا می‌آورد:) مامانش بودن هیجان‌انگیز است. بنابراین، بی‌گناه با او در پینترست نشستم و آماده بودم تا «نقطه پرش» را پیدا کنم، وقتی او گفت: «بیایید کاغذ دیواری تک‌شاخ را در گوگل جستجو کنیم». بر خلاف قضاوت بهتر، آرزوی مرگ را روی صفحه کلید تایپ کردم و همه چیز از ریل خارج شد.

جیغ کشید و فریاد زد: «من اینو میخوام! که!!!!». اینها حتی “کاغذ دیواری” برای دیوار شما نیستند، آنها هنر دیجیتالی برای کامپیوتر شما هستند (بیشتر) اما پر از انرژی و رنگ باورنکردنی هستند و، همه، این همان چیزی است که او می خواست. OOF. اشتباه تازه کار. من بهترین بازی “باحال” مادرم را انجام دادم و گفتم: “اوه، بله، این خیلی سرگرم کننده است… اما اگر بیشتر شبیه… بود چه می شد” و سپس “اتاق دختران صورتی اسکاندیناویایی” را به برق وصل کردم. این چیزی است که پیش آمد:

او با دوست‌داشتنی‌ترین صدای روی کره زمین پاسخ داد: «اوه نه ممنون، مامان. همین است شما پسندیدن. این رنگ کافی نیست. من همه رنگ های روشن را می خواهم. همه آنها.” و سپس ضربه زننده،حتی نارنجی و بنفش…”. سریع گفتم: «البته عزیزم، این اتاق توست و می‌خواهم دوستش داشته باشی» در حالی که در داخل وحشت داشتم.

سپس طی چند هفته بعد، از مغزم و مهارت‌های دستکاری توسعه‌یافته‌تر استفاده کردم و تنها سایت‌هایی را انتخاب کردم که همه گزینه‌ها را دوست داشتم. یعنی خانه هاکنی، شوماخر، Hygge & West، ضرب شدهو غیره. او من را وادار کرد که تک تک آنها را که دوست داشت که 99٪ آنها با رنگهای روشن اشباع شده قوی بودند، سنجاق کنم. من سخت ترین بازی خود را برای برنده شدن اسکار امتحان کردم تا به همه آنها شور و شوق یکسانی نشان دهم، در حالی که آشکارا ترجیحات خود را داشتم.

READ  طرح کمد اولیه ما + نکاتی در مورد طراحی کمد لباس برای نحوه لباس پوشیدن

در همین حین با هم روی خانه عروسک او کار می کردیم. به او گفتم که او می تواند طراح اصلی باشد و من دستیار او خواهم بود. او می توانست آن را هر طور که می خواست طراحی کند. ما به فروشگاه صنایع دستی رفتیم و “کاغذ دیواری” پر از دونات، بستنی، تک شاخ و 10 طرح مختلف گل خریدیم. او رنگ‌ها و نگین‌های تمام مبلمان را انتخاب کرد و من به شهر رفتم و همه آنها را درست کردم. من در هر مرحله با اشتیاق او مطابقت داشتم زیرا صادقانه بگویم، انجام این کار با او بسیار سرگرم کننده بود. همانطور که در پست روز سه‌شنبه، پرورش یک علاقه مشترک برای من بسیار مهم است زیرا می‌توانم پتانسیل دهه‌ها سرگرمی را ببینم. با یکدیگر (اگر آن را به هم نریزم).

وقتی کاغذ دیواری دونات در اتاق خواب خانه عروسکی اش بالا می رفت، از خوشحالی جیغ می زد. او می خواست پروانه های کاغذی را در گوشه ای مانند موبایل آویزان کند و من به او کمک کردم تا بفهمد چگونه این کار را انجام دهد. اینجا و آنجا سعی می‌کردم به او در مورد نقاط کانونی، تعادل، “محدود کردن” (ahem) و غیره آموزش دهم، و او برخی چیزها را تغییر داد، اما من صادقانه سعی کردم زبانم را گاز بگیرم و به او اجازه بدهم رهبری کند. من خیلی خوشحالم که این کار را کردم. احساس می‌کنم اگر آن تجربه/آزمایش خانه عروسک را نداشتیم، نمی‌دانستم که خلاقیت خودش چقدر لذت را در او ایجاد کرده است. جیغ های شادی. او همان عکس العملی را داشت که من نسبت به پنجره های قدیمی اشپزخانه نشان دادم و به هیچ وجه نمی توانستم آن شادی را در آینده، اتاق خواب واقعی اش، از او و خودم سلب کنم. درس آموخته شد. این اتاق مال اوست و ما داریم بیرون می رویم.

اما در عین حال از زباله و دفن زباله در این خانه زیاد صحبت می کنیم. آن‌ها می‌دانند که ما از خرید چیزی که طول عمر ندارد، حمایت نخواهیم کرد. نه اینکه ما مجبور باشیم همه چیز را برای همیشه نگه داریم، اما نمی تواند لامپ های تکشاخ LED پلاستیکی 8 دلاری آمازون باشد که می شکند یا سال آینده از آن متنفر است. تحقیق و کاوش بیشتر ضروری بود:

بنابراین ما آنچه را که او دوست دارد لیست کردیم و آنها به شرح زیر بودند:

 1. تک شاخ. (خوب، در حال حاضر – ما می توانیم آنها را وارد کنیم …. به نوعی)
 2. گل ها (!!!!!))))
 3. پروانه ها (!!)
 4. پرندگان (و واقعاً همه حیوانات) (!!!!)
 5. قلب ها 🙂
 6. آب نبات / شیرینی

برای رنگ ها موارد زیر را می خواست:

 1. رنگ صورتی
 2. رنگ بنفش
 3. آبی رنگ
 4. آبی
 5. سبز
 6. “تمام رنگ ها در مامان رنگین کمان، به جز خاکستری”.

این یک نقطه پرش عالی به من داد. من ایده ای را مطرح کردم که برای اتاق خواب واقعی او من طراح باشم و او مشتری من باشد. من او را از طریق این فرآیند راهنمایی کردم که چگونه ایده هایش را ارائه کنم و او بتواند انتخاب کند. برای روشن شدن، او بسیار متفکر است اما به طرز عجیبی منطقی است و می تواند سازش کند. او خیلی چیزهای مختلف را دوست دارد، من به راحتی می توانم او را در مورد چیز بعدی قانع کنم اگر احساس می کردم که کار نمی کند. گاهی مثل نگاه کردن در آینه است. شاید به خاطر آزمایش خانه عروسک به من اعتماد کرد؟ او با ترتیب ما موافقت کرد، بنابراین من گزینه های کاغذ دیواری را که واقعاً امیدوار بودم دوستش داشته باشد، محدود کردم.

READ  دیوارکوب های مجسمه سازی؟ هک طراحی که باعث می شود خانه شما بسیار جذاب به نظر برسد (+ کسی که جس برای اتاق نشیمن خود انتخاب کرد)

هنگام خرید به موارد زیر فکر کردم:

 1. باید بسیار رنگارنگ و سرگرم کننده بود، وگرنه فقط می گفت “نه مامان”. توجه داشته باشید.
 2. باید یک دهه دوام می آورد. هیچ چیز خیلی احمقانه یا جوان (مانند تک شاخ یا دونات) و هیچ چیز ارزان یا خیلی مد روز.
 3. باید با بقیه خانه و سایر اتاق خواب های طبقه بالا نسبتاً خوب کار می کرد. هیچ چیز خیلی کارتونی، تاریک، تصادفی یا دیوانه وار مشغول نیست.

1. ست پنل پرواز ملکه | 2. کاغذ دیواری پروانه ها | 3. سیمونز آنگ وایت | 4. رابربر | 5. شب نیمه تابستان | 6. کاغذ دیواری Garden Party Trellis | 7. کاغذ دیواری ARTEMIS | 8. پروانه عجیب و غریب | 9. میلفلورها

از ارائه همه موارد بالا به او احساس بسیار خوبی داشتم. دقیقاً مانند یک طراح، مطمئناً موارد مورد علاقه خود را داشتم. همانطور که من عاشق الگوهای شلوغ در عکس ها هستم، زندگی با آنها را چندان دوست ندارم. بنابراین من امیدوار بودم که او در مورد چند مورد از آنها قاطعانه نباشد.

او بلافاصله برخی از آنها را رد کرد (به دلیل اینکه به اندازه کافی روشن نیست). او کاغذ دیواری تک‌شاخ را در نظر گرفت (اوه نشان داده نشده است) اما قبول کرد که نمی‌دانست تا 3 سال دیگر همچنان آنها را دوست خواهد داشت یا نه (یکی از بهترین دوستان سابق او که قبلاً شیفته تک‌شاخ‌ها بود 9 ساله است و دیگر مانند آنها نیست). من ممکن است کارت ها را کمی روی هم چیده باشم زیرا تنها نمونه فیزیکی که در آن زمان خریدم همان بود پروانه بودین از شوماخر چون این همان چیزی است که من می خواستم. احساس کردم که کادرهایی را که می‌خواستم علامت زده است. اثبات جعبه های گفته شده:

 1. نور، روشن و مطبوع – فضای منفی مناسبی داشت که از تاریکی، سنگینی و شلوغی آن جلوگیری می کرد. در حالی که من بسیاری از الگوهای تاریک را دوست دارم، برای این سه اتاق خواب روی فرود می خواهم که نسبتاً منسجم جریان داشته باشد.
 2. این یک نوع قدیمی و کلاسیک/سنتی به نظر می رسد (در مقابل یک الگوی پروانه یا حیوانی معاصرتر).
 3. پر از رنگهای فوق العاده زیاد است. این دختر می خواهد همه چیز در اتاق یک رنگ روشن باشد. بنابراین، ما کمدهای قدیمی/خرده‌دار را برای نقاشی جمع‌آوری کرده‌ایم. در حالی که او عاشق نئون و مقداری سبز لیمویی و غیره است، با این کاغذ به عنوان راهنمای ما، او تعداد زیادی رنگ برای انتخاب دارد – همه توسط طراح او (من) تایید شده است.
 4. حال و هوای گیاهان و جانوران هنوز “خانه مزرعه اورگان” مناسب است.
 5. من دوست داشتم که چگونه این الگو با الگوی الماس پنجره های اصلی تعامل داشته باشد. در حالی که برخی از الگوهای گرافیکی می توانستند کار کنند، من از کنار هم قرار گرفتن این الگوی ارگانیک تر در کنار الگوی الماس صاف تر خوشم آمد.
 6. من می‌توانستم آن را از فرود به تصویر بکشم و فقط با خانه معنا پیدا کرد. بالا رفتن از پله ها و دیدن از میان آن درهای آبی روشن، من را بسیار خوشحال می کند و احساس خوبی دارم.
READ  معماران REDO فضای جدیدی را برای خانه Puppeteers House در سینترا ایجاد می کنند

برای من رنگارنگ بی‌معنی بود، اما آن را در شبکه‌های اجتماعی قرار دادم و نسخه تمام صورتی برنده شد. ما نه. تیم “هندرسون به اندازه کافی روشن نباش” می خواست نسخه آبی/زرد و صورتی. تمام تلاشم را کردم که پنهان کنم که مورد علاقه من بود تا اینکه او خودش تصمیم گرفت خیلی مشتاق بود فکر می‌کنم او واقعاً احساس غرور می‌کند که انتخابش همان انتخابی بود که یک طراح حرفه‌ای انتخاب می‌کرد. و این یک جشن مشترک بود که ما عالی ترین کاغذ دیواری را پیدا کرده بودیم (و ما به آن می چسبیم!!).

بنابراین ما با یک نقطه پرش باورنکردنی روبرو هستیم که باعث می شود اتاق برای من به عنوان طراح او بسیار واضح و منسجم باشد و برای او، مشتری بسیار درگیر و کاملاً خراب/شیرین من، بسیار وحشی و سرگرم کننده است. من هنوز قصد نداشتم حتی به اتاق کودک فکر کنم، اما او در مورد طراحی بسیار هیجان زده بود و همیشه در مورد آن صحبت می کرد. این یک راه سرگرم کننده برای گذراندن وقت با هم است. بنابراین شما همه ما این کار را انجام می دهیم. ما نقطه پرش خود را داریم!!!

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط جولی رز برای EHD | عکس ها توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: رونمایی از اتاق خواب جادویی یک کوچولو در اواسط قرن

عکس امیلی و بردی توسط کیتلین گرین

پست طراحی با دختر بسیار درگیر من – و والپیپری که هر دو دوست داریم!!! اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید