یکی از بزرگ‌ترین مشکلات طراحی آمریکا این است که اتاق‌های «نشیمن» یا «جلویی» در خانه‌های قدیمی (مثلاً 1930) برای تماشای تلویزیون طراحی نشده‌اند – بنابراین طراحان، صاحبان خانه، اجاره‌کنندگان و والدین مجبور می‌شوند برای چیدمان تلویزیون و تلویزیون تلاش کنند. مبلمان راحت به گونه ای که کار می کند و احمقانه به نظر نمی رسد. علی‌رغم آنچه اورلاندو می‌گوید (بخوانید بحث داغ ما که به دوستی ما پایان داد – JK)، تلویزیون روی شومینه اغلب تنها گزینه واقعی است، با پنجره‌ها و/یا درها که بقیه اتاق را خرد می‌کنند. من به دو دوست صمیمی کمک می کنم تا خانه های جدید/قدیمی خود را تزئین کنند و آنها نیاز به حل بسیاری از مشکلات مشابه دارند. هر دو خانه‌های گرم و راحت می‌خواهند، هر دو خانه‌های سنتی ۱۰۰ ساله دارند و هر دو می‌خواهند احساس جذاب و در عین حال مدرنی داشته باشند (یکی بیشتر به «DudeBro PNW Lodge» و دیگری «آنترو/سوهو خانه» بیشتر می‌رود). و همه شما اتاق نشیمن رسمی‌تری دارید که در آن تنها پیکربندی واقعی این است که مبل رو به شومینه/تلویزیون باشد و بنابراین به صندلی‌های کناری نیاز دارند که برای دیدن تلویزیون بچرخند یا صندلی‌هایی که بتوانید روی آن‌ها بخوابید. برای دیدن تلویزیون (هر دو اتاق تلویزیون زیرزمین دارند اما خانواده‌هایشان دوست دارند شب‌ها در طبقه بالا تلویزیون تماشا کنند). کیو تام کروز ماموریت را پذیرفت!!! اما با شدت کمتر!!!

بنابراین برای اینکه بفهمم فرمول این کار چیست، روی تعداد زیادی صندلی نشستم (نه همه در پایین، بلکه بسیاری از آنها). به نظر می رسد صندلی چرخان پاسخ واضحی باشد (و شاید بهترین راه حل باشد) اما یکی از دوستانم از من می خواست صندلی های دیگری را که به سادگی می توان روی تلویزیون قرار داد بررسی کنم. کلید این نیاز بسیار خاص، پشتی پشتیبان و در عین حال نرم است که به عقب متمایل شود (نه خیلی عمودی) و بازوهای نرم. خوب، بیایید به چیزی که من به آن نگاه کرده ام شیرجه بزنیم. FYI، من قصد دارم از دوستانم به عنوان “R” و “N” استفاده کنم تا کمی حریم خصوصی به آنها بدهم:)

READ  در سبدهای فروش سالگرد Nordstrom ما چیست (هشدار: تعداد زیادی چکمه زیبا وجود دارد)

این مدعی برتر در حال حاضر است برای اتاق نشیمن R – بالشتک پشت + ارتفاع بازو + مقیاس بزرگ به این معنی است که این بالشتک در یک طرف یا در حالت عادی بسیار قابل فلپ شدن است (اصطلاح فنی که طراحان استفاده می کنند). تنها چیزی که باید در مورد آن فکر کنید این است که از آنجایی که اتاق شما بسیار بزرگ است باید بتواند آن را مدیریت کند (و مبل نیز باید بزرگ باشد). ما ممکن است از آن در گوشه استفاده کنیم، به راحتی به داخل اتاق کشیده شود – اما من باید اندازه گیری بیشتری انجام دهم تا مطمئن شوم که خیلی بزرگ نیست. پسر آن دست های گرد شده راحت به نظر می رسد.

این مدعی برتر بود برای خانه N، اما ممکن است آنقدر بزرگ باشد که فضای عبوری را که ما نیاز داریم اجازه دهد. عرض آن 48 اینچ است که IMHO یک صندلی عاشقانه نیست اما از یک صندلی معمولی بزرگتر است. با این حال، کاملاً به نظر می رسد که Tweens می تواند برای تماشای تلویزیون روی آن دراز بکشد، اما بسیار زیباتر از بسیاری از صندلی های چرخان یا راحت است (همچنین V splurgy).

من تصمیم گرفتم فعلاً صندلی‌های چرخشی را از این فهرست حذف کنم (بسیار زیادی وجود دارد، بنابراین آنها را جدا نگه دارید). ولی این صندلی گردان به نظر می رسد مانند یک لهجه معمولی / صندلی باشگاه. این حال و هوای سنتی راحت می دهد (به جای یک صندلی گردان که جذاب تر به نظر می رسد). باز هم، بازوهای گرد و لاغر پشتی این ظاهر را بسیار ارگونومیک می کند (و مخملی آن صدمه نمی زند، اگرچه پارچه ها و رنگ های زیادی دارد).

READ  هتل آس بروکلین استعداد هنری منطقه را به نمایش می گذارد

حالا دلیل اینکه سنجاق کردم این یکی به این دلیل بود که بیشتر به عنوان یک صندلی اتاق نشیمن خوانده می شود که ما در خانه N می خواهیم، ​​اما A. می توانید به راحتی آن را بچرخانید زیرا سبک تر است، و B. اگر بچه های خود را روی صندلی بگذارید، بازوها به راحتی می توانند پاهای شما را بچرخانید. به پهلو برای تماشای تلویزیون (ما انجام می دهیم).

این یکی دیگر است که نمی تواند در هر اتاقی باشد و از نظر سبکی بسیار خاص است (V. “زیرزمین دهه 70”)، اما اگر فضای لازم برای آن را داشته باشید، به نظر می رسد بسیار سرد، راحت و فوق العاده آسان است که پاهای خود را روی دو طرف آن قرار دهید. ! بازوها به اندازه کافی پشتیبان به نظر می رسند که مینی “پشت” نیز باشند. من در این ننشسته ام، اما وسوسه شده ام که به سمت Crate & Barrel بدوم تا به آن چرخش بدهم.

دارم خودمو قانع میکنم این یکی همین الان. اوه پسری که راحت به نظر می رسد. من مطمئن نیستم که واقعا سنگین است (خیلی سخت است که به تلویزیون بچسبد) یا سبک است، اما به راحتی می توان آن را به طرفین برد. اوه عزیزم به نظر راحت میاد

تیم EHD همگی موافق هستند که Midcentury در واقع از قبل بازمی‌گردد (همانطور که برخی از وب‌سایت‌ها بالاخره متوجه شدند که برای چند سال منتشر شده بود) و من روی آن نشسته‌ام. این صندلی چندین بار. بسیار راحت است و می‌توان آن را به راحتی زاویه داد یا به پهلو بغل کرد. این داره مسخره می شه که چقدر دلم می خواد این توئین ها به پهلو روی صندلی دراز بکشن، اما به عنوان مامان متوجه شدم!!

READ  AvroKO احساس مسکونی را در داخل باشگاه اعضای ارشد در شیکاگو ایجاد می کند

یک صندلی دنج دیگر که بسیار زرق و برق دار است و به راحتی می توان آن را زاویه داد و یا به راحتی می توان آن را برگرداند. مجموعه جیک آرنولد از Crate & Barrel باور نکردنی است.

مسلما این صندلی بسیار ساده به نظر می رسد، اما در یک گوشه یا در یک اتاق خانوادگی، مقیاس، نسبت ها و زوایای آن به ساعت ها تماشای تلویزیون کمک می کند. آنهایی از ما که دوست داریم در حالی که سس سیب متقاطع می نشینیم با هم بنشینیم و چت کنیم، اینجا خوشحال خواهیم شد.

من دارم این صندلی و در حالی که در اندازه کوچکتر است، هنگام نشستن به پهلو (با پاها روی پهلو) و همچنین معمولی بسیار راحت است:) اضافه کنید عثمانی و اگر فضای کوچکتری دارید که نیاز به پر کردن دارد، این صندلی بسیار دنج است. فقط مطمئن شوید که مبل شما پشتی واقعاً بلند نداشته باشد (نه بیش از 32 اینچ) یا این صندلی را کوتوله کند.

من هم مالک هستم این صندلی و آن را در کنار نشستن امتحان کردم و خوب بود. قسمت پشتی به گونه ای خم می شود که به راحتی می توانید به پهلو بنشینید و تلویزیون تماشا کنید. من نشان خواهم داد در داستان ها 🙂

پس این چیزی است که من به آن نگاه می کنم! منتظر چالش های بیشتری باشید که من سعی در حل آنها دارم. xx

دیدگاهتان را بنویسید