می‌گوید: «هدف من الهام بخشیدن به شادی و ایجاد یک فرم جدید بود که در نهایت به نماد روکش‌دار بعدی تبدیل شد». نائوتو فوکاساوا درباره صندلی آساری، تلاش زنده/کار جدید طراح برای هرمان میلر. “یک بخش اصلی از اخلاق طراحی من این است که روش زندگی خود را ساده کنم، و هر خلاقیت را با جذابیتی آغشته کنم که باعث می شود مردم نسبت به آن احساس علاقه کنند، بی زمانی و ماندگاری که روند انسانی را تقویت می کند.” با رعایت این اصول، طراح مستقر در توکیو، پیشنهادی بسیار نرم را برای حرفه ای های شاغل القا کرده است که شکاف ارگونومیک بین خانه و محل کار را پر می کند.

پنج صندلی مختلف آساری در گزینه های کم و بالا با روکش آبی، آبی، مشکی، زرد و قرمز.

اگر شما کسی هستید که پشتی بالشتکی را به جای پشتی مشبک ترجیح می‌دهید، پد صندلی کانتور آساری باید نقاط فشار را در طول روز به حداقل برساند.

نام این صندلی از کلمه ژاپنی برای “صدف صدف” گرفته شده است، استعاره ای انسان نما برای طراحی پشتی با قد بلند یا متوسط. پشتی و صندلی تکه‌دار و تکه‌شده در هشت رنگ موجود است، رنگ‌هایی که با تصمیم فوکاساوا برای ادامه هر یک از رنگ‌های مربوطه در سرتاسر پایه، بازوها و بدنه صندلی آساری برای یک حس مبلمان یکپارچه خانه به جای ظاهر فضای اداری برجسته‌تر شده است. (اگر تک رنگ مورد علاقه شما نیست، گزینه ای برای ترکیب و تطبیق نیز وجود دارد، با بیش از 180 ترکیب رنگ برای انتخاب).

هر هشت گزینه مختلف رنگ صندلی آساری، با روکش های سفید، بژ، خاکستری تیره، آبی، آبی، مشکی، زرد و قرمز.

نمای کناری صندلی آساری به رنگ طوسی که بازوهای صندلی را نشان می دهد.

ارگونومی نقش اصلی را در طراحی پشتی و بالشتک مجسمه‌سازی شده آساری ایفا می‌کند، با شیب خود تنظیم همزمان و پشتیبانی PostureFit که برای پر کردن فضای خالی بین قسمت پایینی و پشتی صندلی مهندسی شده است.

نمای ملایم آساری با تقسیم بندی بالشتکی نرم تر شده است، شکلی شبیه به طراحی کلاسیک دیگر، صندلی پد نرم Eames, در عین حال از نظر ارگونومی بارزتر انعطاف پذیرتر است. مانند تلاش‌های سلف او در اواسط قرن، گزینه‌های روکش‌های رنگارنگ‌تر همراه با طراحی فوکاساوا حس بازیگوشی یا حتی شادی را القا می‌کنند.

READ  راهنمای نهایی گونه های کفپوش چوبی

هر هشت گزینه مختلف رنگ صندلی آساری با پشتی بلند، با روکش های سفید، بژ، خاکستری تیره، آبی، آبی، مشکی، زرد و قرمز.

هرمان میلر Asari را به سمت حرفه ای ها تبلیغ می کند که به کار از راه دور یا در یک ترتیب کاری ترکیبی مهاجرت کرده اند، کسانی که دارای دفاتر اختصاصی یا فضاهای زندگی چند منظوره هستند که نمی خواهند زیبایی شناسی را فدای راحتی ارگونومیک کاربردی کنند.

صندلی کار آساری به رنگ مشکی در اتاق نشیمن با محیط دفتر خانه با دیوارهای پانل چوبی و فرش شطرنجی با درب باز به سمت چپ.

از طرف دیگر، هرمان میلر خاطرنشان می کند که طراحی محیط مسکونی در محیط کار اداری نفوذ کرده است، و شبح ملایم آساری به همان اندازه به خوبی عمل می کند تا احساس آرامش خانه را در یک دفتر یا استودیو خلاق مشترک، موجود در فضای میانی ایجاد کند. یک صندلی راحتی روکش دار و یک صندلی کار.

چهار صندلی قرمز آساری با قد متوسط ​​در اتاق کنفرانس اداری دور میز بیضی شکل با پنجره بزرگی که به باغ نگاه می کند.

Asari از 1395 دلار شروع می شود و در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در هر دو موجود است هرمان میلر و طراحی در دسترس، یا از طریق نمایندگی های MillerKnoll برای مشتریان قراردادی.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید