دفتر مواد الکترونیکی یک استارت‌آپ جدید لندنی است که از طرح‌های الکترونیکی مصرفی با جزئیات لمسی مانند Teenage Engineering، هارتموت اسلینگر از Frog Design و نماد طراحی صنعتی ریچارد ساپر الهام گرفته شده است. به “سادگی عملکردی بی انتها” با چند جزئیات چشم نواز ظریف فکر کنید. مجموع این الهامات در قالب اولین نسخه استارتاپ، ادغام می شود محراب Iیک صفحه‌کلید مکانیکی مینیمالیست و با مشخصات بسیار کم که بسیاری از ویژگی‌های کلی‌نگر طراحی را به اشتراک می‌گذارد که برای درگیر کردن حواس طراحی شده‌اند.

صفحه‌کلید مینیمالیستی سیاه و سفید با مشخصات کم از نمای بالا نشان داده شده است که کلیدها را در پس زمینه سیاه نشان می‌دهد.

کلیدهای صفحه‌کلید مینیمالیستی سیاه و سفید که در هوا شناورند.

جزئیات کلیدهای عددی با طراحی تورفتگی و اعداد تایپوگرافی نازک بزرگ به رنگ مشکی.

ریچارد ساپر طراح صنعتی آلمانی الاصل زیبایی شناسی سیاه و جعبه ای ارتباط نزدیک با IBM Thinkpad در برداشت ملایم Sith Lord در Altar I بسیار مشهود است، دقیقاً به رنگ قرمز نارنجی و قابل توجه. اما نگاه دقیق‌تر لایه‌ای از بازیگوشی را نشان می‌دهد، از جمله یک پردازش تایپوگرافی بزرگ در سراسر دهانه کلیدهای عددی صفحه‌کلید، کلیدهای مقعر، و یک دستگیره رمزگذار چرخشی با رنگ‌های جسورانه که به نظر می‌رسد نوک انگشتان را برای چرخش نشان می‌دهد.

پشت صفحه‌کلید مینیمالیستی سیاه و سفید با مشخصات کم از نمای بالا نشان داده شده است که کلیدها را در پس زمینه سیاه نشان می‌دهد.

صفحه کلید را ورق بزنید و تعهد Altar I به تم مینیمالیسم ظریف آشکار می شود.

اثر فوق الذکر Sapper که برای IBM خلق کرد اغلب به عنوان یین یانگ اپل، تیره و جعبه ای توصیف شده است، و Altar I را می توان به طور مشابه با صفحه کلید جادویی اپل اپل در رویکرد متفاوت آنها برای ایجاد لوازم جانبی بی سیم شیک مشابه مقایسه کرد. اما تصور کردن رنگ‌ها معکوس، و به همان اندازه آسان است که صفحه‌کلید را به‌عنوان نوادگان کار هارتموت اسلینگر برای طراحی قورباغه و آن‌ها تصور کنیم. پیش بینی های محاسبات قابل حمل برای اپل چند دهه پیش

READ  لینکلن ناتیلوس 2024 پناهگاهی مجلل برای حواس است

صفحه‌کلید مینیمالیستی سیاه و سفید با مشخصات کم از نمای بالا نشان داده شده است که کلیدها را در پس زمینه سیاه نشان می‌دهد.

صفحه‌کلید مینیمالیستی مشکی با مشخصات بسیار کم نشان داده شده از نمای جانبی که کلیدها را در پس‌زمینه سیاه نشان می‌دهد.

یک کابل شارژ USB-C انرژی را به یک باتری سلولی 200 میلی آمپر ساعتی برای استفاده بی سیم از طریق بلوتوث می رساند.

صفحه‌کلید مینیمالیستی سیاه و سفید با مشخصات کم از نمای بالا نشان داده شده است که کلیدها را در پس زمینه سیاه نشان می‌دهد.

تصویر کناری صفحه‌کلید مکانیکی Altar 1 به رنگ مشکی در برابر پس‌زمینه مشکی که نمایه باریک را نشان می‌دهد.

صفحه‌کلید مینیمالیستی مشکی صفحه‌کلید با مشخصات بسیار کم صفحه‌کلید مشکی با جزئیات قرمز-نارنجی.

هر یک از قطعات پلاستیکی Altar I از ضایعات پس از مصرف ساخته شده است، توسعه ای از اخلاق دفتر مواد الکترونیکی “پایداری لوکس است” و یکی دیگر. مستقیم ارتباط برقرار کرد با بیانیه ماموریت مستقیم این برند: “دنیا خراب است مگر اینکه ما به طور جمعی کاری در مورد آن انجام دهیم.”

تخمین زده می شود که Altar I در پاییز 2023 حمل و نقل را آغاز کند پیش سفارش برای طرح‌بندی‌های انگلیسی ۷۷ کلیدی ایالات متحده و ۷۸ کلیدی بریتانیا که قبل از ارائه نسخه‌های اتحادیه اروپا و جهان در دسترس قرار می‌گیرند.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید