امروز نزدیک به یک سال پیش بود سامسونگ از خط سفارشی خود از لوازم خانگی و آشپزخانه با قابلیت سفارشی سازی رنگی رونمایی کردند. همه ما طرفدار تلاش آنها برای رهایی از گزینش غیرقابل تشخیص وسایل فلزی تک رنگ یا برس خورده بودیم که هنوز بر آشپزخانه های اصلی غالب هستند. در واقع، ما فقط آرزو می کنیم که حتی پیشنهاد دهند بیشتر رنگ ها برای انتخاب سریع به جلو به 2023 و خط سفارشی سامسونگ همچنان به مشتریان این امکان را می دهد که یخچال های خود را با رنگ متفاوتی رنگ آمیزی کنند، اما جدیدترین محصول آنها که در CES رونمایی شد، مسلماً جسورانه تر است. ببینید، فلکس 4 دری سفارشی با Family Hub، دارای صفحه نمایش لمسی عظیم 32 اینچی!

زنی با موهای دم اسبی و تاپ صورتی روشن با استفاده از صفحه نمایش 32 اینچی سفارشی سامسونگ که رابط خانه هوشمند Family Hub را نشان می دهد

صفحه نمایش لمسی قبلی 21.5 اینچی Family Hub+ سامسونگ قبلاً بسیار بزرگ به نظر می رسید، اما شرکت کره ای به معنای واقعی کلمه این ویژگی را دو برابر کرده است و حتی بزرگتر – بسیار بزرگتر – افزایش صفحه نمایش Family Hub تا 45٪ به صفحه نمایش 32 اینچی رسیده است. با توجه به اینکه بزرگتر از مانیتورهای رایانه خانگی بسیاری از افراد است و اینچ به سمت قلمرو تلویزیون کامل روشن است، بهتر است به ایده آل دسترسی به خانه هوشمند متعهد باشید. آدم باید این را به خاطر بسپارد است همان شرکتی که تقریباً به تنهایی بازار گوشی‌های هوشمند را به سمت «فبلت‌ها» سوق داد تا ابعاد بزرگ‌تری را که امروزه همه از آن استفاده می‌کنیم عادی کند.

فراتر از دسترسی به کنترل‌های خانه هوشمند، یا حتی ادامه تماس‌های زوم از آشپزخانه، بارزترین مزیت چنین نمایشگر بزرگی همراه با دستور العمل‌ها و آموزش‌های آشپزی یوتیوب خواهد بود (در مقایسه با بسیاری از برنامه‌های کوچک و نازک در تلفن. ما معمولاً در آشپزخانه مقصر هستیم). کنجکاوی ما برانگیخته شده است که آیا واقعاً چنین افزونه‌ای را در اتاقی که در آن تلفن‌ها و تبلت‌ها به طور مرتب دعوت می‌شوند و به آنها اعتماد می‌شود مفید می‌یابیم.

یخچال ساید بای ساید سفارشی دارای طراحی مسطح و مینیمالیستی با پنل جلویی قابل تنظیم است که در آشپزخانه سبز روشن در سمت راست هود و هود سامسونگ نشان داده شده است.

ممکن است به آن طرح یکپارچه نگاه کنید و از خود بپرسید که چگونه آن را باز کنید. سامسونگ به ما اطمینان می دهد که یک دسته فرورفته وجود دارد، اما همچنین خاطرنشان می کند که می تواند به طور خودکار تنها با یک ضربه باز شود.

سامسونگ همچنین از مرحله CES برای رونمایی از یخچال ساید بای ساید سفارشی استفاده کرد، یک طراحی مسطح و مینیمالیستی که به نظر نزدیک‌تر به یخچال‌هایی است که بسیاری از ما با آن بزرگ شده‌ایم (اما بسیار شیک‌تر). در بالا به رنگ سفید نشان داده شده است، پانل های جلو در واقع قابل تنظیم رنگ هستند و در هر دو رنگ شیشه ای و فولاد ضد زنگ در دسترس هستند.

اجاق AI سفارشی سامسونگ در پیش‌زمینه کابینت آشپزخانه با اتاق نشیمن مدرن با چهار صندلی پایین دور میز قهوه‌خوری در پس‌زمینه.

مشابه یخچال سفارشی، این اجاق‌ها از دستگیره‌ای نامناسب برای درب فشاری برای باز کردن صرفنظر می‌کنند و طراحی آن را برای زیبایی‌شناسان متعهد به سبک تزئینی مینیمالیستی، براق و نامرتب نگه می‌دارند. [raises hand].

تا به حال بدون شک شنیده اید که وسایل و دستگاه های تقویت شده با هوش مصنوعی زندگی ما را به نوعی تغییر می دهند. و این در آشپزخانه دوچندان می شود، جایی که دستگاه های پخت و پز مجهز به هوش مصنوعی قبلاً خود را در نسل بعدی اجاق ها، مایکروویوها و حتی پلوپزها تثبیت کرده اند تا به بهینه سازی زمان پخت و پز کمک کنند و حدس و گمان را از تعیین آماده بودن غذاهای خاص حذف کنند. فر سفارشی AI سامسونگ قادر به تشخیص 80 غذا و مواد اولیه مختلف است و تنظیمات پخت را بر اساس آن تنظیم می کند، در حالی که با استفاده از سنسورها حالت پخت، دما و زمان را کنترل می کند. این شامل یک دوربین داخلی است تا مطمئن شوید که شام ​​شما با “cajun” کامل نمی شود.

READ  فروشگاه Camilla and Marc در ملبورن "ادای احترام به حس لامسه" است.

بدون شک، سامسونگ امیدوار است که همه در آشپزخانه به صورت کاملاً سفارشی عمل کنند و مطابق با هر دستگاهی مطابقت داشته باشند. اما حتی اضافه کردن یکی از این لوازم آشپزخانه رنگارنگ و در عین حال با سلیقه مینیمال، به‌روزرسانی مدرن‌کننده‌ای برای آشپزخانه‌هایی است که به دنبال خارج شدن از قالب هم در شکل و هم عملکرد هستند.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید