مجسمه ساز آمریکایی دبورا باترفیلد جدیدترین نمایشگاه در گالری مارلبرو در نیویورک بینندگان را دعوت می‌کند تا در اطراف مجسمه‌هایی قدم بزنند که صادقانه‌ترین هاله اسب‌هایی را که تا به حال دیده‌ام در خود جای داده‌اند، و در عین حال به طرز لذت بخشی در موادشان فریب می‌دهند. اگرچه به نظر می رسد هر اثر از انواع مختلفی از چوب مونتاژ شده است، اما در واقع همه آنها برنز هستند.

نصب با مجسمه‌های اسب بزرگ‌تر "سه رودخانه" و "کراباته پاپیونی"

دبورا باترفیلد، 2022، گالری مارلبرو، نیویورک، نمای نصب

مجسمه اسب بزرگ "سه رودخانه" در ورودی گالری

سه رودخانه، 2021-2022، برنز ریخته گری، منحصر به فرد

تنه از "سه رودخانه"

سه رودخانه (جزئیات)، 2021-2022

دبورا باترفیلد شیفتگی مادام‌العمر خود به اسب‌ها را به خاطر تولد دقیق خود می‌داند: همان روزی که هفتاد و پنجمین دربی کنتاکی برگزار شد. او که در مونتانا و هاوایی زندگی می‌کند، خودش یک سوارکار ماهر است، سوار اسب‌های زیادی می‌شود، و (همانطور که هر یک از مجسمه‌هایش نشان می‌دهد) درک بی‌نظیری از روح و آناتومی اسب دارد.

مجسمه سازی اگر "کراباته پاپیونی"

پاپیون، 2021-2022، برنز ریخته گری، منحصر به فرد

جزئیات نیم تنه از "کراباته پاپیونی"

پاپیون (جزئیات)، 2021-2022

اتاق اصلی نمایشگاه گالری با بزرگ "علف شیرین" و مجسمه های کوچکتر

دبورا باترفیلد، 2022، گالری مارلبرو، نیویورک، نمای نصب

دبورا چوب های خود را از روی زمین جمع می کند تا اینکه چیزی از یک بلوک کنده کاری کند. انتخاب‌های او بی‌نقص هستند، اما هرگز آشکار نیستند، با چشمی برای یافتن قطعه عالی، اما همچنین اجازه می‌دهند که چوب موقعیت اسب را مشخص کند. سپس چوب برنز ریخته می شود و پتینه می شود تا رنگ و کیفیت نورگیر چوب اصلی را داشته باشد.

ترجمه از چوب به برنز با مهارت دقیق مورد نیاز برای انجام آن، چیزی بیش از جذابیت بینندگان را انجام می دهد. برنز به “چوب” استقامتی می بخشد که قرن ها دوام می آورد، در حالی که به قطعات شکننده یا نازک استحکام ساختاری می بخشد که ممکن است در غیر این صورت از یکدیگر پشتیبانی نکنند.

مجسمه سازی "گلدار" روی پایه

Floweree، 2021-2022، برنز ریخته گری، منحصر به فرد

جزئیات سر از "گلدار"

Floweree (جزئیات)، 2021-2022

جزئیات پا از "گلدار"

Floweree (جزئیات)، 2021-2022

مجسمه سازی "بریجر" روی پایه

بریجر، 2021-2022، برنز ریخته گری، منحصر به فرد

جزئیات نیم تنه از "بریجر"

بریجر (جزئیات)، 2021-2022

اسب‌های باترفیلد مانند بسیاری از تصاویری که از این حیوان در تاریخ هنر به تصویر کشیده شده است، در جنگ پرورش نمی‌یابند، اما «آرامش» آنها به نوعی احترام بیشتر و محتاطانه‌تر به قدرت بالقوه این حیوانات را تشویق می‌کند. باترفیلد در مصاحبه ای با لارنس وشلر، تجربه احتیاط را بیان می کند. این مصاحبه در کاتالوگ همراه با نمایشگاه منتشر شده است.

READ  دفتر بالبک در تالار خالکوبی استودیویی 6:19 از دیوارها عبور می کند

«اسب ها مانند اقیانوس هستند. منظورم این است که آنها بسیار متمدن و اهلی هستند. آنها بسیار باهوش هستند—شاید در انجام کارهایی که مردم انجام می دهند یا سگ ها انجام نمی دهند، اما واقعاً در کاری که انجام می دهند باهوش هستند. آنها در اسب بودن بهترین هستند. اما این خطر و احترام وجود دارد. این ایده که هر لحظه می توانند تو را بکشند. نه اینکه بخواهند. آنها فقط – آنها نیروهای طبیعت هستند. می تواند مانند یک موج سرکش باشد: شما هرگز به اقیانوس پشت نمی کنید.

مجسمه سازی "شطرنجی" روی پایه

شطرنجی، 2021-2022، برنز ریخته گری، منحصر به فرد

اتاق اصلی نمایشگاه گالری با بزرگ "علف شیرین" و مجسمه های کوچکتر

دبورا باترفیلد، 2022، گالری مارلبرو، نیویورک، نمای نصب

نمایشگاه مجسمه های جدید دبورا باترفیلد در گالری مارلبرو مصادف است با دریافت جایزه یک عمر دستاورد 2022 از مرکز بین المللی مجسمه سازی.

هنرمند دبورا باترفیلد در کنار کار ایستاده است "ظهر"

دبورا باترفیلد با مجسمه چوبی “Midday”، 2016، قبل از انتخاب بازیگر.\ اعتبار عکس: Walla Walla Foundry

چی: دبورا باترفیلد
جایی که: گالری مارلبرو545 West 25th St, New York NY
چه زمانی: 3 نوامبر – 14 ژانویه 2023

همه تصاویر با حسن نیت ارائه می شود گالری مارلبرو، نیویورک. عکس‌های المپیا شانون، مگر اینکه غیر از این ذکر شده باشد.

دیوید بهرینگر هر ماه از بیش از 200 گالری بازدید می کند تا هیجان انگیزترین هنر معاصر نیویورک را کشف کند و به اشتراک بگذارد. مشترک شدن در خبرنامه هفتگی اختصاصی او در www.thetwopercent.com و در مورد او بیاموزید تورهای گالری خصوصی. و حتما او را بررسی کنید یوتیوب.

دیدگاهتان را بنویسید