جاناتان مودی کار در تقاطع معماری و خدمات با آوردن طراحی تحول آفرین به جوامع کم منابع زندگی می کند. او معتقد است معماری رسانه ای است که از طریق آن مردم می توانند گرد هم آیند و به عنوان یک تغییر اجتماعی مثبت مشارکت کنند. به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت مودی نولانجاناتان، بزرگترین شرکت آمریکایی آفریقایی تبار در کشور، با اشتیاق به ادامه میراث پدرش برای تنوع بخشیدن به معماری سوق داده می شود. تعهد او به پیشبرد تنوع توجه ملی را به خود جلب کرده است و اخیراً جایزه شرکت معماری AIA 2021 را برای مودی نولان به ارمغان آورده است. جاناتان که توسط همسالان خود به عنوان یک رهبر و مربی استثنایی شناخته می شود، اخیراً جایزه معمار جوان AIA را نیز دریافت کرده است.

رهبری جاناتان با نزدیک به 15 سال تجربه در این کار، به گسترش مداوم شرکت، با 12 مکان در سراسر کشور تا به امروز کمک می کند. کار مودی نولان همچنان از معیارهای صنعت فراتر رفته و بیش از 300 جایزه طراحی و استناد از AIA و NOMA دریافت کرده است. جاناتان که مشتاق خدمت به جامعه خود است، همچنین برای پیشبرد فرصت های تحصیلی برای دانش آموزان رنگین پوست کار می کند و به عنوان یک متحد آواز برای جوامع نیازمند خدمت می کند.

امروز، جاناتان مودی به ما می‌پیوندد جمعه پنج!

مرد قهوه‌ای با پیراهن مشکی و بلیزر قهوه‌ای در حالی که به دوربین لبخند می‌زند

جاناتان مودی \ عکس: اریکا کلارک

دستی که دانه کوچکی را بین انگشتانش نگه می دارد

1. ایمان

در برخی از روزها ممکن است شروع کردن با دانستن آنچه ممکن است برای عبور از آن نیاز باشد دشوار باشد. من آموخته ام که همیشه خوب است، اما گاهی اوقات پیدا کردن آن جرقه برای شروع کار دشواری است. شروع با دعا و یادآوری های کوچک کمک می کند. باید به خودم یادآوری کنم که چیزهای بزرگ ممکن است و با کوچکترین ایمان ممکن است اتفاق بیفتد.

READ  نمایشگاه تک رنگ PSLab برلین "مکانی مقدس برای نور" است.

عکس خانوادگی با همه ایستاده پشت کیک تولد

2. خانواده

همه باید «چرا» و «چه کسی» خود را بدانند. وقتی مردم می‌پرسیدند چه چیزی به من انگیزه می‌دهد تا از روزهای سخت عبور کنم، پاسخ ساده یادآور این بود که برای چه کسی کار می‌کردم. من همچنین تمام آنچه آنها از سر گذرانده‌اند را می‌دانم و همچنان می‌گذرانند تا من در جایی که هستم باشم. خانواده همیشه به من می گویند که هر چه باشد افتخار می کنند. اما این فقط به من انگیزه می دهد که کارهای بیشتری انجام دهم.

گروهی از مردم که بیرون ساختمان ایستاده اند و منتظرند تا یک روبان قرمز بزرگ بریده شود

3. جامعه

تعریف دیگری از “چه کسی” در مورد کسانی است که ما به آنها خدمت می کنیم و با آنها خدمت می کنیم. من همیشه کلمه جامعه را به بخش های “مشترک” و “وحدت” تقسیم می کنم. کار من فرصت منحصربه‌فردی را برای استفاده از ساختمان‌ها برای بازتعریف ارزش‌های جامعه فراهم می‌کند. بارها و بارها می‌پرسیم: «ساختمان‌ها نشان می‌دهند که چه چیز مشترکی داریم؟» و “چگونه می توانند در خدمت اتحاد ما باشند؟” از طریق فرآیند ساخت و ساز، افراد در جوامع مختلف که من این امتیاز را دارند که با آنها و برای آنها کار کنم، گرد هم آیند.

دختری تیره‌پوست ایستاده با نقاشی در حالی که دو نفر پشت سر او نگاه می‌کنند

4. معماران آینده

من می پذیرم و می پذیرم که با چالش هایی روبرو هستیم که در طول زندگی من بر آنها غلبه نمی شود. من همیشه “دوستی” خود را از بودن بین نسل ها و دیدن دیدگاه های متفاوت آنها احساس کرده ام. من معتقدم نسل من مسئولیت پر کردن شکاف بین فداکاری های نسل های گذشته و الهام بخشیدن به نسل های آینده را بر عهده دارد. وقتی با افرادی آشنا می شوم که می خواهند روزی یک معمار شوند، ایده هایشان در مورد اینکه چگونه می توانند آینده ای بهتر بسازند به من الهام می بخشد.

از بالای شانه مردی با پوست تیره که روی صفحه طراحی نقاشی می‌کشد نگاه می‌کند

عکس: سام براون

5. تاریخچه

من اغلب در مورد آنچه که برای رسیدن به نقطه عطف 40 ساله به عنوان یک شرکت طول کشید فکر می کنم. من به فداکاری هایی فکر می کنم که پدرم حتی در موقعیتی باشد که بتواند یک شرکت راه اندازی کند. من به مشتریانی فکر می کنم که با رویاهای خود شانس ما را گرفتند. به اتاق‌هایی فکر می‌کنم که در آن‌ها صندلی نداشتیم، اما طرفدارانی داشتیم که به ما ایمان داشتند. من به تمام کارهایی که همه برای ساختن یک فرهنگ شگفت‌انگیز و پروژه‌های بزرگ انجام داده‌اند فکر می‌کنم – فقط با بزرگ بودن افراد. من از همه کسانی که در تاریخ 40 ساله ما سهیم هستند و کسانی که به ما کمک می کنند تا 40 سال آینده را بنویسیم الهام گرفته ام!

READ  ده فضای داخلی سفید و تازه که فضای خانه ها را روشن می کند

کاری از جاناتان مودی + مودی نولان:

نمای بیرونی یک ساختمان مدرن با مردمی که از روی یک گذرگاه به سمت آن راه می روند

کتابخانه شعبه هاف، کتابخانه عمومی کلیولند \ شعبه جدید 8000 فوت مربعی کتابخانه عمومی کلیولند که برای محله هاف پیشنهاد شده است. شعبه جدید که در روبروی خیابان لیگ تاریخی کلیولند قرار دارد، دسترسی به مرکز تحقیقات ورزشی کتابخانه عمومی کلیولند را فراهم می کند. علاوه بر مرکز تحقیقات ورزشی، شعبه هاف دارای یک مجموعه باز، فرصت هایی برای مطالعه آرام، فضای سازندگان و اتاق های جلسه خواهد بود. بهار 2022. \ عکس: مودی نولان

فضای کتابخانه داخلی رنگارنگ با مرد تیره‌پوست ایستاده در حالی که برای دو کودک نشسته روی چهارپایه‌های آبی می‌خواند.

کتابخانه شعبه کارل رود، کتابخانه متروپولیتن کلمبوس \ سطح بالایی عمدتاً فضاهای بزرگسالان است که سبک های مختلف فضای آرام و مناطق مجموعه را ارائه می دهد. طبقه همکف شامل عناصر برنامه با ارتفاع کمتر، اتاق های جلسه، عملکردهای پشتیبانی و یک منطقه بزرگ کودکان است. هر دو طبقه مشرف به فضای سبز بیرونی هستند. سطح بالایی مرکزی از فرم سقف بهره می برد و به نور روز اجازه ورود می دهد. سقف در پاسخ به گلبرگ ها شیب می گیرد و از سقف های ساختمان در محله تقلید می کند. \ عکس: سام براون

ساختمان زاویه دار مدرن در برابر غروب صورتی و بنفش

مرکز آموزش کتابخانه، دانشگاه تگزاس جنوبی \ این مرکز بر روی یک طراحی مدرن متمرکز شده است که برای پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده دانشجویان دانشگاه تگزاس جنوبی تکامل می یابد. طراحی معاصر و زاویه‌دار شما را به سمت فضای لابی اصلی و از طریق یک دهلیز پنج سطحی به سمت بالا می‌کشاند که به عنوان قلب ساختمان عمل می‌کند. کل ساختمان شامل یک کافه، کلاس‌های درس، پشته‌های کتاب و آزمایشگاه‌های کامپیوتر، مناطق مطالعه، دفاتر، اتاق‌های جلسات و هیئت مدیره و همچنین فضای گالری است. علاوه بر این، این ساختمان محل سنای دانشکده TSU، بخش فناوری اطلاعات است، به عنوان کالج Honors خدمت می کند و مجموعه ای برای فارغ التحصیلان فراهم می کند. \ عکس: Kayla Hartzog

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  کمپ پیشاهنگی پسران با الهام از Minecraft به خانه ای در کنار دریاچه تبدیل می شود

دیدگاهتان را بنویسید