بعضی از اتاق‌ها راحت‌تر از بقیه هستند و همه قبلاً گفته‌ام و باز هم می‌گویم – اتاق خواب‌ها ساده‌ترین اتاق‌ها برای تزئین هستند. چرا؟ زیرا عمدتاً یک تابع مفرد (یا دو تابع LOL) وجود دارد. شما نیازی به نگرانی در مورد جریان یا استفاده های متعدد برای چندین نفر ندارید (خوب، بسته به سبک زندگی شما، اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد!). همچنین، یک نقطه کانونی واضح وجود دارد و مهمتر از همه – جایی است که می توانید به راحتی از تقارن استفاده کنید، در کنار آن نقطه کانونی گفته شده (بنابراین تصمیم گیری و زمان خرید کمتر). اما به هر دلیلی این اتاق خواب سخت بوده است. اکنون تمام شده است و اگر بتوانم انگشتانم را بچسبانم، چند چیز را تغییر می‌دهم، اما در پست افشاگری که در راه است به آن خواهم پرداخت. امروز می‌خواهم قبل از اینکه همه عکس‌ها و لباس‌های فانتزی او را بپوشید، به شما یادآوری کنم که از کجا آمدیم و چگونه به اینجا رسیدیم. همچنین، من در مورد برخی از چیزهای $$$ در زیر صادقانه صحبت می کنم، بنابراین اگر این مورد شما نیست، کلیک کنید.

به عنوان یادآوری، خانه اصلی مربوط به سال 1910 (بالا) وجود دارد و پس از آن یک خانه اضافه شده در دهه 60 وجود دارد که بیشتر به عنوان فضای ملاقات خانگی گروهی استفاده می شد. ما نهایتاً 8 فوت به آن بال اضافه کردیم تا مطابق با آنچه می‌خواستیم باشد. اکنون مطمئن نیستم که دوباره این کار را انجام می‌دادم – وقتی در مورد سقف، فونداسیون، تهویه مطبوع، یک کنتور برق اضافی، و حتی یک زیرزمین جدید حفر شده برای قرار دادن تهویه مطبوع این بال صحبت می‌کنید، BOY می‌تواند 8 فوت بسیار گران باشد. . به هر حال، اکنون که یک تختخواب/حمام و حمام جادار داریم، البته در مورد آن نگران هستم، اما دفعه بعد آنقدر سرسخت نخواهم بود که فقط «اضافه کنم». بنابراین اتاق خواب ما آنجاست 🙂

در اینجا نحوه چیدمان خانه قبل از بازسازی تقریباً 3 ساله ما آمده است:) برای سهولت، تصویری را که ما به آن اضافه کردیم در کجای پاسیو آجری قرار داشت (در سمت راست) بود. حدس می‌زنم که ما به داشتن یک اتاق خواب بزرگ با اندازه بسیار زیبا از خانه کوهستانی (جایی که در زمان قرنطینه زندگی می‌کردیم و دوستش می‌داشتیم) واکنش نشان می‌دادیم. و به همان اندازه که ما تلاش کردیم و تلاش کردیم، آن از ARCIFORM نمی‌توانستیم آنچه را که درخواست می‌کردیم در متراژ مربعی که بدون به خطر انداختن اندازه، عملکرد یا جریان اتاق‌ها داشتیم، جا بدهیم. حالا که در مورد آن فکر می کنم، حمام ما اصلاً آنقدر بزرگ نیست، اتاق خانواده به معنای واقعی کلمه نمی تواند خیلی کوچکتر باشد یا نمی توانیم یک بخش بزرگ (تنها هدف اتاق) را جا بدهیم، بنابراین می توانیم اتاق خواب و حمام ما کوچکتر بوده است؟ من هم اینچنین فکر میکنم. اما دلیل ما این بود که ما قبلاً آنقدر پول خرج می کردیم که برای به دست آوردن اتاق ها و فضایی که می خواستیم NUTS احساس می کردیم. مثلاً چرا تمام این روند نسبتاً دردناک را طی کنید و سپس پشیمان شوید (و بدیهی است که نمی توانید بعداً آن را اضافه کنید)؟ همه اینها به این معنی است که من خوشحالم که این 8 دقیقه را به تناسب این اتاق اضافه کردیم – اکنون – اما اجازه دهید بگوییم دفعه بعد بیشتر در مورد آن فکر خواهیم کرد زیرا احتمالاً 75 هزار دلار به کل بودجه مضحک بالا اضافه کرده است (و نه، من هنوز آن را اضافه نکرده ام). من متوجه می‌شوم که قبل از اینکه بتوانم اعداد را خرد کنم، به سال‌ها دیدگاه نیاز دارم، که به وبلاگ اجازه می‌دهد تا از محتوای بازسازی درآمد کسب کند که البته درد را کاهش می‌دهد.

READ  مارتین برودنیزکی دکوراسیون داخلی عصر طلایی را برای هتل خیابان پنجم طراحی می کند

برای تلنگر پروژه پورتلند که با برادرم انجام دادم، همانطور که ممکن است در اینجا خوانده باشید، پول زیادی از دست دادم. اما پس از سال‌ها قرار گرفتن پست‌ها در وبلاگ و کسب دلارهای تبلیغاتی، فکر می‌کنم ممکن است در واقع مقداری دلار درآمد داشته باشم. این بسیار شبیه به آقای هیولاست (صبر کنید، چه؟) جایی که او حدود 100 هزار دلار برای بسیاری از ویدیوهای فردی خود خرج می کند با این امید که در نهایت بازدیدها برای منفعت وجود داشته باشند. تولید محتوا یک قمار است، که در آن شما باید روی پروژه سرمایه گذاری کنید تا دیدگاه ها را به دست آورید، اما دیدگاه ها چیزی هستند که برای پروژه هزینه می کنند و اگر دیدگاه ها وجود نداشته باشند، پول زیادی از دست می دهید. بنابراین… بله، انتظار حرکت سالم تری است (و متوجه می شوم که من بسیار ممتاز هستم که به خاطر وضعیت مالی وخیم مجبور به دانستن آن نشدم – فروش خانه لس آنجلس ما را از نظر مالی نجات داد). همچنین زمانی که شغل شما مانند من است و برخی از هزینه‌ها قابل حذف است، دشوار است – اما فقط موارد بسیار خاص، برخی از آن‌ها توسط مشارکت‌هایی که من برای اجرای آن‌ها تلاش کردم پوشش داده می‌شود (و سپس برخی از آن‌ها مستقیماً به فروشندگان پرداخت می‌شوند و غیره). من در مورد پورتلند $$$ نوشتم فکر می‌کنم 3 سال پس از پایان آن، بنابراین شاید 3 سال دیگر با هزینه‌های این هیولای بازسازی کنار بیایم – که ما بسیار خوش شانس هستیم که انجام می‌دهیم و در آن زندگی می‌کنیم. اما نه، هنوز نه. من به فضای بیشتری از آن نیاز دارم، TBH، مبادا چروک شوم 🙂

این بال قبل از بازسازی، BTW، به این شکل بود. با تعداد زیادی دیوارهای موقتی بسیار خرد شده بود تا خانواده ای که قبل از ما در آنجا زندگی می کردند بتوانند از این فضا استفاده کنند.

اینجا جایی است که ما به میلیون‌ها دلیل به طرح‌بندی رسیدیم. اگر می‌توانستم به گذشته برگردم، احتمالاً اتاقک و حمام را عوض می‌کردم، اما مطمئنم که نمی‌خواستیم حمام ما برای حفظ حریم خصوصی بیشتر رو به حیاط خلوت باشد (که خنده‌دار است زیرا رو به ورودی است. در حال حاضر، LOL، با ترافیک بیشتر پیاده). اما حالا که بچه‌ها مجبورند روزی دو بار با چکمه‌های پوشیده شده به درستی به خوک‌ها و آلپاکاها غذا بدهند، خوشحالم که آن جا با ایوان سرپوشیده برای چکمه‌های نفرت‌انگیز آن‌ها را داریم. در اورگان، من فقط آرزو می کنم که در هر ورودی یک اتاق گلخانه ای داشتیم (آشپزخانه منطقه تخلیه روزمره ما است – ایده آل نیست).

فاز ساخت و ساز

ARCIFORM کار فوق‌العاده‌ای انجام داد. جیمی (آن مردی که با لباس‌های لباس پوشیده است) باید چیزهای زیادی بداند و تجربه زیادی داشته باشد تا بتواند پروژه‌ای در این مقیاس را به خوبی اجرا کند (او بیش از یک دهه است که با آنها بوده است). من واقعاً از اینکه چگونه به نظر می رسید او همه چیز را در مورد تمام جنبه های ساخت خانه می داند شگفت زده شدم. به هر حال، ما یک دسته پنجره، یک شومینه، نورگیر و حتی یک خروجی اضافه کردیم (نیازی به این کار نداشت).

READ  معماران هکر خانه‌ای را با فضای داخلی رنگارنگ و تزئینات کاج بازسازی می‌کنند

ما آن را درست مثل خانه کوهستانی چیدیم – تخت رو به شومینه، با یک تلویزیون بالای آن این بار (با وجود انزجار اورلاندو – آن پست را اینجا بخوانید).

از: به روز رسانی خانه مزرعه: وضعیت فعلی اتاق خواب ما

ما فکر کردیم که شومینه را با آجر بپوشانیم و آن را مانند شومینه اصلی در اتاق نشیمن رنگ کنیم. پنجره ها تماما بلوط سفید در داخل (پوشش آلومینیوم در خارج) از سیرا پاسیفیک و ARCIFORM این آسیاب سفارشی زیبا را برای تمام تزئینات پنجره و در طراحی کرده است. آنها زرق و برق دار هستند. طبقه از محصولات جنگلی Zena (و آنها پس از این پروژه بسیار مشغول شدند، بنابراین از همه کسانی که از آنها حمایت کردند تشکر می کنیم – راهی برای کمک به رشد یک تجارت کوچک خانوادگی).

حرکت در روز

ما حدود 15 دقیقه فرصت داشتیم تا قبل از بارگیری کامیون های متحرک به کل خانه شلیک کنیم، بنابراین من اینجا بودم. روز اول (که 15 ماه پیش بود، FYI). من آن را در طول ساخت و ساز سفید رنگ کردم زیرا پهنای باند خلاقانه برای طراحی اتاق را نداشتم و فقط یک تخته سفید می خواستم. پهنای باند خلاق یک چیز واقعی BTW است. این فقط مربوط به زمان نیست، بلکه بخش خاصی از مغز شما است که مورد استفاده قرار می گیرد و تحلیل می رود. وقتی این اتفاق می افتد به معنای واقعی کلمه نمی توانید آن را مجبور کنید. فقط باید بنشینی، روی خودت کار کنی، کمی به خودت فرصت بدهی و منتظر بمانی تا برگردد.

بله، اگر من در کار فاش کردن اتاق‌های ایده‌برانگیز و با طراحی خوب با دیدگاه‌های واضح نبودم، شاید آن را سفید نگه می‌داشتم. من یک اتاق خواب سفید را دوست دارم و واقعاً دوست دارم اتاق خواب هایم ساده و کمتر “طراحی شده” باشند (بیشتر به این دلیل که زندگی من ممکن است آشفته باشد و اینجا فقط می خواهم آرام باشد و مرا بخواباند). به طور خلاصه، من اتاق خواب هایی را دوست دارم که به راحتی برای چشم شما قابل درک باشد (در نتیجه تقارن). مطمئناً می‌توان آن را خسته‌کننده دانست، و من اکنون رنگ آمیزی آن را بیشتر دوست دارم، اما برای ثبت، یک اتاق خواب سفید تمیز بدترین چیز نیست.

از: به روز رسانی خانه مزرعه: در مورد نقاشی شومینه ما (دوباره)

شومینه را رنگ کردیم آبی دودی توسط Sherwin-Williams که در نهایت خیلی روشن و روشن بود (اما ما آنقدر رنگ را دوست داشتیم که بتوانیم روی پله هایمان بگذاریم).

ما بسیاری از اثاثیه باقیمانده (و یک لامپ قدیمی/جدید قدیمی که هنوز به جایی نرسیده است) آوردیم. 8 ماه یا بیشتر اینطوری زندگی کردیم. و هیچکس نمرده!

انتخاب کرده بودیم این تخت ماه‌ها قبل از نقل مکان، از Maiden Home، من یک پارچه خیلی ساده را برای این اتاق انتخاب کردم. من آن را خیلی ایمن بازی کردم (نباید برایان را مقصر بدانم، اما او ممکن است مرا تشویق کند که ایمن باشم و او این خاکستری را دوست داشت). درسی که گری در پورتلند آموخته شد – فقط این کار را نکنید. این تخت همچنین واقعاً پایین است – ما مجبور شدیم یک تشک دیگر را زیر تشک خود اضافه کنیم. این پایین تخت در اتاق های خاص با حال و هوای خاص خوب است، اما با بلند بودن شومینه آنقدر احساس می کنید که تعادل ندارد. برای رفع آن، یک تشک شاه باقی مانده در زیر تشک خود اضافه کردیم تا کمی بالا بیاید. همچنین، این جایی است که برایان عادت داشت تمرین کند (در نتیجه دمبل ها).

READ  ده اتاق نشیمن زیبا با طراحی داخلی Japandi
از: ما اتاق خواب خود را آبی رنگ کردیم و این احساس من در مورد آن است…

در حالی که من یک تخت جدید سفارش دادم (پس از عذرخواهی فراوان از Maiden Home چون تخت بسیار زیبایی بود) تصمیم گرفتم که در واقع باید این اتاق را واقعا خوب طراحی کنیم، نه فقط ساده. پس رنگش کردم دیبونیر از شروین ویلیامز (پس از این همه بحث). من کمتر از 30 بلوز را نگاه کرده بودم و به این نتیجه رسیدم که این یکی است. آیا من عاشق رنگ هستم؟ آره. آیا فکر می کنم درست اینجاست، نه؟

صبر کنید، چرا این رنگ در اینجا کار نمی کند؟

من فکر می کنم عمق رنگ برای میزان نور طبیعی در اینجا خیلی شدید است. فکر می‌کنم اگر پنجره‌های سقفی قرار نمی‌دادیم، خوب می‌شد و مانند یک جعبه دنج بود. با این حال، با 4 پنجره و 4 نورگیر، احساس می کنید که باید سبک تر باشد. ضرب المثل درست است – اتاق های روشن را روشن و اتاق های تاریک را تاریک رنگ کنید. اما در مورد تن های متوسط ​​چطور؟؟ فکر می‌کردم می‌توانم یک اتاق روشن را با رنگ متوسط ​​رنگ کنم، اما با نور طبیعی بسیار اشباع و شدید می‌شود، بنابراین فقط آرزو می‌کنم روشن‌تر می‌شدم (اما من عاشق این رنگ هستم و قصد دارم دوباره از آن در اتاق‌هایی استفاده کنم که برای این کار مناسب است. تاریک تر و دنج تر باشد).

از: ما اتاق خواب خود را آبی رنگ کردیم و این احساس من در مورد آن است…

این هفته قرار است در مورد تخت سفارشی ای که ما برای اتاق دیگری درست کرده ایم، یاد بگیرید، که در اینجا فرود آمد، و سپس اولین نمای واقعی اتاق را بدون رنگ آمیزی مجدد آن را مشاهده خواهید کرد (خیلی باید در مورد آن صحبت کرد). و باز هم زیباست اما هنوز 100% وجود ندارد. اما آیا این “سرگرمی” طراحی نیست؟ سفر؟ ها حداقل تا زمانی که درست به نتیجه نرسیدید می توانید به اصلاح ادامه دهید 🙂

*عکس های زیبا توسط کاتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید