مال فانتینی جدیدترین مجموعه ما را به یادآوری دروس هندسه در دوران دبستان وامی دارد. طراحی شده توسط مارکو ویلیامز فاگیولی، O-XY مجموعه‌ای از شیرهای آب طراحی شده از سیستم مختصات دکارتی الهام گرفته شده است (اصطلاح محور x و محور y ممکن است حافظه شما را تضعیف کند). خطی بودن هندسی سیستم در اشکال باریک و شبح های باریک O-XY منعکس شده است.

شیر آب مشکی

شیر آب مشکی

طرح شیر آب

فاگیولی می گوید که ویتروویوس، مهندس و معمار رومی باستان، جرثقیل هایی را که بارهای سنگین را بلند و پایین می آورند، به عنوان ماشین هایی توصیف می کند که سرعت کار را افزایش می دهند. او می‌گوید: «بنابراین نسبت‌های O-XY از ماشین‌هایی الهام گرفته شده‌اند که کار در معماری را سرعت می‌بخشند». طراحی شیک و کارآمد، خالی از هرگونه تزیینی به جز الگوی در هم تنیده بافتی روی دسته، به همان اندازه که در شیر آب می شود کاملا مینیمال است. مجموعه O-XY که برای فضاهای حمام و آشپزخانه معاصر ساخته شده است، نبوغ معماری است که می تواند در استفاده روزانه احساس شود.

طرح شیر آب

طرح شیر آب

طرح شیر آب

شیر شیر نقره ای

شیر شیر نقره ای

شیر شیر نقره ای

شیر شیر نقره ای

شیر آب تفنگی

شیر آب تفنگی

شیر شیر نقره ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه O-XY، مراجعه کنید fantini.it.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید