اینترنت مملو از محتوای طراحی باورنکردنی است و مدام از من/ما الهام می‌گیرد. تنها نقطه ضعف «مقدار» محتوا این است که به راحتی می‌توان پروژه‌هایی را که واقعاً سرگرم‌کننده و خاص هستند، از دست داد – پروژه‌هایی که شاید حتی بیشتر به شما، خانه‌تان و بودجه‌تان (مانند پروژه‌های DIY) مربوط باشند، در مقابل پروژه‌های به ظاهر بدون بودجه. در مکان هایی مانند Elle Decor یا Architectural Digest آشکار می شود. من در این مورد با خودم صحبت می کنم:) اینطور نیست که آن خانه های آرزومند هدفی ندارند. من آنها را دوست دارم و همه ما می توانیم هزاران ایده از آنها دریافت کنیم. با این حال، چند پروژه/بازسازی خانه از طرف طراحان/سازندگان محتوا وجود دارد که تیم EHD و من از دیدن توسعه آنها بسیار هیجان زده هستیم. برخی از آنها تازه شروع شده اند تا بتوانیم آنها را از پرش دنبال کنیم! پس این همان هشت پروژه بعدی است، پروژه هایی برای ارائه ایده های جالب و واقعی به شما، شاید آموزش ترفندهای جدید و در نهایت الهام بخشیدن به شما. بیایید با یکی از مواردی که از نظر فنی قبلاً یک بار در مورد آن صحبت کرده ایم شروع کنیم.

Bri Emery’s Upstate NY Dream Home

بری امری یکی از دوستان قدیمی امیلی است (این پروژه را به خاطر بسپارید) و او و همسرش در حال بازسازی یک خانه A-frame در ایالت نیویورک به هیجان انگیزترین روش بصری هستند. من آشپزخانه باورنکردنی او را در پست ترندهای آشپزخانه 2023 در زیر دسته “آشپزخانه عجیب و غریب/طراحی فقط برای شما” معرفی کردم. شاید آشپزخانه ای نباشد که همه آن را بخواهند، اما پسر شاهکار برای کسانی است که عاشق آشپزخانه های زیبا، رنگارنگ و اصلی هستند. بری به آرامی تکه‌هایی از بقیه خانه را آشکار می‌کند و ما فکر می‌کنیم که باید دنبال شود. به آن گوشه زیبای ساخته شده نگاه کنید! لذت ببرید!

کیم و اسکات از خانه قرمز خانه آجری زرد

کیم و اسکات فضاهای متفکرانه، تمیز و جذاب را طراحی کنید، بنابراین وقتی این هفته اعلام کردند که شروع به بازسازی آرام خانه مدرن کوچک اواسط قرن با جالب ترین درهای ورودی و پنجره های اتاق نشیمن کرده اند، بسیار هیجان زده شدم. آنها متخصصان DIY هستند، بنابراین پیگیری این کار واقعاً سرگرم کننده خواهد بود!

خانه جدید میسوری السی لارسون

السی لارسون از جانب یک آشغال زیبا با طراحی شاد و رنگارنگ… یا حرکت غریبه نیست:) بنابراین در حالی که او و شوهرش (و دو دختر جوان) در مجموع هشت سال در تنسی زندگی می کنند، آنها به زادگاهش در میسوری برمی گردند. با توجه به اینکه دخترانشان به سنی می‌رسند که جابه‌جایی سخت‌تر می‌شود و می‌خواهند به خانواده نزدیک‌تر باشند، اکنون انجام این کار منطقی‌تر بود. اگر خانه‌های دیگر السی را دنبال کرده باشید، می‌دانید که در انتظار چیزی بسیار خاص هستید. یعنی نگاه کن این کتابخانه مخفی بچه!

آماندا از Dellaware’s DIY Kitchen Reno

باید ملاقات کنیم آماندا در تجربه نصف النهار سال گذشته و او بسیار فوق العاده بود. کارهای DIY او بسیار الهام بخش هستند و سال گذشته او تصمیم گرفت که به آشپزخانه خود رسیدگی کند … و نه کمتر باردار! بنابراین در حالی که این پروژه در اواخر سال گذشته آغاز شد، از یک لیفت صورت به یک کار روده کامل تبدیل شد زیرا چیزی غیرمنتظره ظاهر شد … آسیب آب. اما هنوز کاملاً انجام نشده است، بنابراین برای تجربه پیشرفت به عقب برگردید و سپس همه می‌توانیم با هم این رونمایی را جشن بگیریم!

خانه رویایی مدرن اواسط قرن آروین اولانو

منظورم این است که اگر می‌خواهید یک خانه MCM رویایی ببینید، بدوید اکانت آروین! خانه او دیدنی است و او با دقت در حال بازسازی قطعات و قطعات در حالی که با فکر هر فضا را تزئین کرده است. این مینیمال، طبیعی و با مقدار عالی وینتیج است. او حتی کمی رنگ را برای سقف تیرهای چوبی خود پاک کرد!

خانه جدید درو مایکل اسکات پر از DIY

من فکر می کنم که کل تیم در ترس و وحشت هستند درو کارهای DIY بسیار خلاق و جاه طلبانه بنابراین وقتی سال گذشته خانه‌اش را خرید، همه ما نمی‌توانستیم منتظر بمانیم تا ببینیم او قرار است چه چیزی بیاید. تا کنون او ناامید نشده است. آنها منحصر به فرد و خاص هستند و اگر قبلاً این کار را نکرده اید، باید همین الان او را دنبال کنید.

خانه کودکی کیتی سارو

بنابراین این یک “پروژه کاملاً جدید” نیست، اما من هنوز فکر می کنم که همه باید آن را دنبال کنند. کیتی او باید خانه خانوادگی محبوبش در مینه سوتا (ساخته شده در دهه 1800) را دوباره بخرد و این یک داستان خاص است. به نظر می رسد که او عمدتاً این روند را در برنامه عالی خود به نام The Art of Vintage در شبکه Magnolia مستند می کند، اما هنوز هم باید اینستاگرام آن را دنبال کنید و همچنین یک برنامه که باید تماشا کنید. او به عنوان یک هنرمند، آزادانه طراحی می‌کند و عمیق‌ترین عشق را به گنجینه‌های سرگرم‌کننده قدیمی دارد. برای یادآوری، این آشپزخانه ای بود که ما چند سال پیش قبل از نقل مکان او ارائه کردیم!

نقاشی های دیواری راشل جکسون

خوب، خوب، پس اگرچه این قرقره دقیقاً پروژه ای نیست که می خواستم در مورد آن صحبت کنم، باید قبل از هر چیز بدانید که Racheal یک نقاشی دیواری باورنکردنی است. این “کرم های لثه ای” که او آنها را می نامد، مورد علاقه من هستند. اما فراتر از نقاشی دیواری، او در حال طراحی و بازسازی خانه دهه 1970 خود است و این بسیار عالی است. پر از رنگ، پر از وینتیج و پر از عشق. 10/10. باید دنبال شود.

زیبایی جدید اوایل دهه 00 مندی جانسون

این مورد در روز چهارشنبه در فید من ظاهر شد و من فکر کردم، “آه، باید این را به لیست اضافه کنم!” اگر مندی را می‌شناسید، می‌دانید که او نیز یک طراح با استعداد دیوانه‌وار/خودکار است. ما کارهای او را قبلاً معرفی کرده‌ایم زیرا آنها همیشه بسیار خوب هستند. بنابراین، در حالی که از دیدن او که خانه قدیمی‌اش را ترک می‌کند غمگینم، اما بیشتر از دیدن اینکه او این خانه را به کجا می‌برد هیجان‌زده هستم. من برای سواری آماده هستم.

در حال حاضر، بسیاری از موارد دیگر را می توان به این لیست اضافه کرد، زیرا همانطور که در بالا گفتم، محتوای بسیار خوبی وجود دارد! لطفاً زیر هر مورد دیگری که واقعاً در مورد آنها هیجان زده هستید نظر دهید. این نوک کوه یخ است و اگر این پست را دوست داشتید سعی می کنیم کارهای بیشتری انجام دهیم 🙂

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسطکتی ساروخانیان| عکس ها توسطکلی کریستین | از: «آشپزخانه ساخته شده کروناویروس»: آشپزخانه خیره کننده و DIY که واقعاً محدودیت آسمان را ثابت می کند

پستی که نمی‌خواهید این 9 پروژه خانگی را از دست بدهید – مواردی که باید دنبال کنید! اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  هشت فضای داخلی قهوه ای شکلاتی که به اندازه کافی خوب به نظر می رسند

دیدگاهتان را بنویسید