از ناهار خوری خوب روستایی گرفته تا سقف های رنگارنگ که برای “تحریک اشتها” طراحی شده اند ، در اینجا شش نمونه برتر از طراحی داخلی رستوران های کالیفرنیا آورده شده است.


لوکی در دانتون لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط Wick Architecture & Design

Loqui در مرکز شهر لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط Wick Architecture & Design

استودیوی Wick Architecture & Design در لس آنجلس در هنگام طراحی Loqui ، مکان دوم تكریای “مادر و پاپ” در Downtown Los Angeles ، به جستجوی موادی می پردازد كه بیشتر در سایت های ساختمانی یافت می شوند.

کفهای بتونی و لوله های در معرض بازسازی در محل باقی مانده اند در حالی که دیوارها و سطوح با آجر سفالینه و گچ بری های زیتون پوشانده شده اند. میزها ، صندلی ها و نیمکت ها از بلوط لکه دار و نما از فولاد پاتین شده ساخته شده است.

درباره Loqui بیشتر بدانید ›


مدیسون در سن دیگو ، کالیفرنیا ، توسط Archisects

مدیسون در سن دیگو ، کالیفرنیا ، توسط Archisects

استودیوی کالیفرنیایی Archisects برای مادیسون ، یک رستوران و بار کوکتل که در یک کلوپ شبانه سابق در محله ارتفاعات دانشگاه سن دیگو ساخته شده بود ، سوله های آبی روشن و دیوارها و سقفهای پوشیده از سرو را طراحی کرد.

طراحان از چوب و اشکال هندسی برای ایجاد فضایی گرم و دلپذیر ، با وسایل نوری دریایی که به سمت محل ساحلی شهر سر تکان می دهند ، استفاده کردند.

درباره مدیسون بیشتر بدانید ›


Bavel در منطقه هنری لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط Studio Unltd

Bavel در منطقه هنری لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط Studio Unltd

READ  فرآیندهای طبیعت الهام بخش صندلی های مجمع الجزایر + میزهای لایه ای

استودیوی Unltd مستقر در لس آنجلس یک انبار سابق در حوزه هنری لس آنجلس را به یک رستوران خاورمیانه ای به نام Bavel تبدیل کرد (تصویر بالا و بالا).

گیاهان دنباله دار دیوارهای سفید شده و ضیافت ها با پارچه ای با طرح هندسی روکش شده اند. منطقه بار با الهام از کازابلانکا ، مراکش ، با صندلی های فلزی صورتی و قفسه های طلایی و فیروزه ای که در طاقچه های قوسی قرار گرفته اند ، الهام گرفته شده است.

درباره باول بیشتر بدانید ›


Auburn در خیابان Melrose لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط آژانس کلاین

Auburn در خیابان Melrose لس آنجلس ، کالیفرنیا ، توسط آژانس کلاین

Jon و Maša Kleinhample ، یک تیم طراحی زن و شوهر از بلژیک ، می خواستند زیبایی زیبایی برای Auburn ، یک رستوران غذاخوری خوب در خیابان Melrose ایجاد کنند.

آشپزخانه به فضای غذاخوری باز است و ظروف در کمدهای روباز ذخیره می شوند. تیرهای سقفی روستایی از داخل به یک مکان ناهار خوری در فضای باز تبدیل می شوند که در آن درخت از سوراخ سوراخ شده در سقف رشد می کند.

درباره آبرن بیشتر بدانید ›


گوچی Osteria da Massimo Bottura در بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، توسط گوچی

گوچی Osteria da Massimo Bottura در بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، توسط گوچی

فروشگاه گوچی در بورلی هیلز دارای رستوران ایتالیایی مخصوص خود در طبقه آخر است. غذاخوری صمیمی 50 جلدی به گونه ای طراحی شده است که مانند رستوران خانه مد در فلورانس ، دارای ورودی مرمر و فرشهای ملیله روی کفهای پارکت چوبی ساخته شده است.

یک تراس در فضای باز دارای کف موزاییکی است که با ستاره و یک سایه بان جمع می شود که توسط تیرهای فولادی که به رنگ سبز یشم ساخته شده اند پشتیبانی می شود.

READ  مفهوم Reimagined لایکا M بر سادگی مینیمالیستی تمرکز دارد

درباره Gucci Osteria da Massimo Bottura بیشتر بدانید ›


خوک شور در ریورساید ، کالیفرنیا ، توسط پروژه M Plus

Project M Plus ، مجموعه ای از معماران و طراحان مستقر در لس آنجلس ، از یک پالت رنگ گرم برای “تحریک اشتها و حواس” برای این رستوران در Riverside استفاده کرد.

سقف و مجاری در معرض قرمز آجری است و در فضای غذاخوری زیر لهجه هایی به رنگ سبز مریم گلی دارد. ضیافت های روکش دار چرمی در لوورهای چوبی پیچیده شده و با چراغ های مسی گنبدی روشن می شوند.

درباره خوک شور بیشتر بدانید ›

دیدگاهتان را بنویسید