استودیوی طراحی میان رشته ای مستقر در بروکلین و سانفرانسیسکو دفتر فضای ملموس اخیراً دفتر مرکزی جهانی را تکمیل کرده است ScienceIO، یک پلتفرم هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی که متن پزشکی را به داده هایی تبدیل می کند که می تواند به بهبود مراقبت از بیمار کمک کند. فضای داخلی جدید به لطف پالت متریال بلوط، سنگ و آهک، روشن، مطبوع و جذاب است. چندین ویژگی متمایز، از جمله تقسیم‌کننده‌های اتاق با سیم سفید سفارشی و مبلمان سفارشی، قطعات اداری را از انواع پروژه‌های مشابه تنظیم می‌کند.

فضای ورودی دفتر

فضای ورودی در دفتر

مجموعه ای از میزهای ایستاده در دفتر

در حالی که هیچ کمبودی در نور طبیعی در این دفتر وجود ندارد، OTS میزهای ایستاده سفارشی ایجاد کرد که دارای یک آرماتور منحنی است که یک لامپ آویز را نگه می دارد. این اجازه می دهد تا میز بدون تأثیر بر ارتفاع یا سیم کشی مجدد لامپ در صورت نیاز به جابجایی میز بالا یا پایین بیاید. این نوع شناسی میز ترکیبی کاربر را از محدودیت های راه حل های معمولی میز رها می کند و انعطاف پذیری و تحرک را در حین کار ارائه می دهد.

میزهای ایستاده با آرماتورهای منحنی

نمای نزدیک از لامپ های آویز

جداکننده های اتاق سیم در دفتر

فضای سبز در سراسر دفتر باز پاشیده شده است

تقسیم‌کننده‌های اتاق سیمی به تعیین مناطق در طرح باز دفتر بدون مسدود کردن کامل اتاق‌ها کمک می‌کنند، در حالی که به شیوه‌ای مینیمال به جذابیت فضایی و بصری اضافه می‌کنند.

جداکننده های اتاق سیم در دفتر

قفسه چوبی در گوشه دفتر

قفسه چوبی در گوشه دفتر

انواع وسایل آویز مینیمالیستی را می توان در سراسر دفتر پیدا کرد. برخی از آنها با اندازه یا رنگ خود تأثیری جسورانه می‌افزایند، برخی دیگر از سقف محو می‌شوند تا چشم‌ها را به سمت پیچ و خم پیچیده لوله‌ها و دریچه‌های مجرای کشیده نشوند.

READ  Yatofu از مواد "صادقانه" برای بازسازی چایخانه Teemaa در هلسینکی استفاده می کند

قفسه چوبی در گوشه دفتر

فضاهای کار اشتراکی

ایستگاه های کاری در دفتر

گیاهان سبز در سراسر دفتر

اتاق کنفرانس با دیوار سبز

فضای سبز سرسبز و مبلمان چوبی، بافت ها و رنگ های طبیعی را به دفتر عمدتا سفید رنگ اضافه می کند. در اتاق کنفرانس، یک دیوار لهجه آرامش بخش رنگ آمیزی شده با لیمو واش چمن، مضمون ذن مانند را تکرار می کند.

فضاهای کار اشتراکی

فضاهای کار اشتراکی

فضاهای کار اشتراکی

اتاق کنفرانس با میز مرمری بلند

تیم پروژه مایکل یارینسکی، کلی پرومبتی، زوئه موات.
عکس ها توسط چارلی شوک.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید