مهمانی های شام به طور بدنام جایی است که روابط مورد علاقه من شروع می شود. از همسرم گرفته تا دوستان مادام‌العمر، حتی همکاران بالقوه… هیچ چیز با ارتباطاتی که در اطراف یک میز ایجاد شده است، جایی که ما غذا و داستان را به اشتراک می‌گذاریم، قابل مقایسه نیست.

قبل از اینکه آنها به پنسیلوانیا نقل مکان کنند تا یک مزرعه ارگانیک احیا کننده در شهرستان برکس را اداره کنند، من از ملاقات با بنیانگذاران و دو نفر خلاق در پشت سر لذت بردم. همزیستی ساخت، آنا کونوپیتسکایا و درو اوبرهولتزر، در یک مهمانی شام در بروکلین. چند لیوان شراب، و چندین حکایت بعد، می دانستم که یک همکاری خلاقانه در افق وجود خواهد داشت. من فقط انتظار نداشتم 10 سال طول بکشد!

شات بلوک دوستدار محیط زیست

با حسن نیت از Coexist

با حسن نیت از Coexist

با حسن نیت از Coexist

با هدف تبدیل تجربیات آشپزی سنتی به چیزی نوآورانه‌تر و در نتیجه به یاد ماندنی‌تر، Taste: Work: Shop مجموعه‌ای از همکاری‌های متقاعدکننده را با مارک‌های مواد غیرمنتظره آغاز کرد. در این ماه ما یک سیستم نمایش مواد غذایی مدولار ساخته شده با Hemp Blocks توسط Coexist، یک شرکت تحت رهبری معمار را برجسته می‌کنیم که تصمیم دارد شیوه‌های ساخت و ساز مرسوم را متحول کند و گزینه‌های سالم‌تری را به بازار بیاورد.

نمایش مواد غذایی مجسمه بژ

بلوک کنفی با سرامیک و مس \ طرح + عکس : طعم : کار : فروشگاه

نمایش مواد غذایی بلوک مجسمه و سیم

بلوک کنفی با سرامیک و استیل \ طرح + عکس: طعم : کار : فروشگاه

بلوک‌های Hempcrete در تأسیسات خود در فاصله 10 مایلی مزرعه با ترکیب هسته چوبی گیاه با چسب بر پایه سنگ آهک و آب تولید می‌شوند. کنف و چوب مورد استفاده عاری از فرمالدئید، VOCs و آلرژن هستند. این دستور به ظاهر ساده بلوک ها را سبک وزن و زیست تخریب پذیر می کند. علاوه بر بلوک‌ها، Coexist یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه نیز برای آزمایش با سایر مصالح ساختمانی سالم و گیاهی «بذر به ساختار» دارد.

مجسمه های منحصر به فرد نمایش مواد غذایی که اقلام صبحانه را در خود جای داده اند

بیکن دودی چوب سیب، زیتون کاستلوترانو تاول زده و سالاد گوجه فرنگی با سیر و ریحان کانفیتی \ طرح + عکس: طعم : کار : فروشگاه

آنها در حال حاضر برای امسال نامزد شده اند جوایز پایداری Dezeen برای آنها کیت مسافرتی DIY. سطح بعدی ساخت و ساز مدرن، این کیت با موادی بر اساس کارایی عملکرد، اثرات زیست محیطی و سلامتی، و تجزیه و تحلیل چرخه عمر طراحی شده است. از این رو، اثبات اینکه ساخت سازه های زیبا و قابل تنفس بدون مواد خارج از گاز امکان پذیر است.

نمایش غذاهای مجسمه ای با غذا روی آن

چغندر ماهی قزل آلا دودی، توت کپر و ترشی جالپ را درمان می‌کردño پنیر خامه ای \ طرح + عکس: طعم : کار : فروشگاه

همانطور که دنیای غذا در حال پیشرفت است، واضح است که نحوه ارائه غذا تقریباً به اندازه طعم آن مهم است. ایجاد یک تجربه آشپزی چندحسی تعامل مصرف کنندگان را افزایش می دهد.

READ  نکات مراقبت از کفپوش چوبی برای تعطیلات

با استفاده از بلوک‌های Hempcrete Coexist به‌عنوان پایه، ما صفحه‌های رومیزی عالی برای تجارت بصری ایجاد کردیم اما به اندازه کافی سالم برای سرو برانچ!

نمایشگر غذا با بلوک و قفسه سیمی مثلثی با نان تست با تخم مرغ در مرکز

بریوش برشته شده با دور فریتاتا درونی \ طرح + عکس: طعم : کار : فروشگاه

نمایش غذاهای مجسمه ای با غذا روی آن

کانولیس وافل پسته و خامه \ طرح + عکس: طعم : کار : فروشگاه

تی جی گیرارد یک طراح غذا و مشاور خلاق و پرطرفدار است که به خاطر اجرای تئاتر، تجربه‌های تعاملی غذا + نوشیدنی مشهور است. او اکنون در کالیفرنیا زندگی می کند، جایی که خلاقیت او از انرژی خورشیدی استفاده می کند! TJ ستون Design Milk را به نام Taste می نویسد.

دیدگاهتان را بنویسید