تصور کنید که برای کاوش در یک منظره بیگانه دوردست، یا جایی زمینی مانند توپوگرافی “پیچ و خم” حکاکی شده یخی سارک، سوئد، همه همراه با یک نمره الکترونیکی ساخته شده توسط امثال شکل های حیات مبتنی بر کربن. تخیل شما ممکن است به خوبی لوازم جانبی ماجراجویی را تداعی کند سیستم میدانی مهندسی نوجوان، مجموعه ای از کیف های کاربردی و لوازم جانبی مجهز برای کاوش، زمینی یا غیره.

کوله پشتی Teenage Engineering Field نشان داده شده است که درون آن تی شرت مصنوعی و چهار تی شرت تا شده نگه داشته شده است.

عکس برش از شخصی که به سیستم میدان مهندسی نوجوان می رسد کیسه تمام سفید میدان بزرگ OP-1 در فضای باز.

این مجموعه تک رنگ به طور قابل توجهی مشخص می شود اما تم مینیمالیستی تمام سفید آن، یکی از پارچه های پوسته نایلونی 66 که با جزئیات مشکی در سراسر بسته شدن و خطوط زیپ تکمیل شده است. جنس نایلون هم ضد حریق است و هم از چرم پلی اورتان پشتیبانی می‌کند که به کاربر دارای درجه 3000 میلی‌متری آب‌گریز است و این اطمینان را ایجاد می‌کند که محتویات داخل آن بدون توجه به اینکه برای بررسی فعالیت‌های آتشفشانی بالا می‌روید، اعماق یک جریان حکاکی شده یخبندان را بالا می‌برید یا خیر… به سادگی در این زمستان بسیار مرطوب، زیر باران به ماشین خود برگردید.

نیم تنه فردی کاملاً سفید را که دستش را به کیسه شانه OB-4 مهندسی نوجوان باز کرده در محیط سرد از راه دور در فضای باز ببرید.

این سری برای رفتن به هر جایی طراحی شده است، با نایلون مینی ریپس استاپ ژاپنی ضد آب خشک که به سخت افزار آلیاژ آلومینیوم، از جمله زیپ ها و حلقه ها، مجهز شده است.

عکس محصول از کیسه کوچک TX-6 درسته تمام سفید Teenage Engineering Series Field

عکس محصول از کیسه میدانی OP-Z کاملا سفید Teenage Engineering سری فیلد که متناسب با سینت سایزر OP-Z طراحی شده است.

عکس محصول کیسه آکاردئونی کاملا سفید Teenage Engineering Field Series Field نشان داده شده است که از بالای سر تا ظرفیت حمل نمایشگر باز است.

عکس محصول از کیسه بزرگ OP-1 میدان تمام سفید Teenage Engineering Series

قطعات متعددی از مجموعه Field Series، مانند کیف Field Medium OP-Z و Field Large OP-1 Bag، به طور خاص برای ایمن سازی کاتالوگ مصنوعی Teenage Engineering و سایر دستگاه های موسیقی طراحی شده اند، اما همچنین برای حمل تمام اشکال و اندازه ها قابل تطبیق هستند. دنده.

کوله پشتی تمام سفید مهندسی نوجوان سری فیلد با چهار تکه نشان داده شده است.

کوله پشتی صحرایی شامل یک کارابین جاکلیدی میدانی و حتی یک پد برای نشستن است.

نه تکه گلدوزی شده مختلف که هر کدام نماد مفاهیمی مانند "توسعه"، "ماجرا" و "مشارکت" با طراحی گرافیکی ساده

تکه های گرافیکی گلدوزی شده طرح های با تم بین ستاره ای را بیشتر بازی می کنند.

عکس محصول کیف شانه ای تمام سفید Teenage Engineering سری فیلد OB-4.

نمایه فردی با لباس کاملا سفید از پشت نشان داده شده است که کیسه شانه OB-4 Teenage Engineering را در محیط سرد از راه دور در فضای باز به تن دارد.

فراتر از کیف و کیف حمل، طیف کامل سری Field همچنین شامل تی‌شرت‌ها و سویشرت‌هایی است که با گرافیک ماموریت/موسیقی، بطری‌های آب، نوت‌بوک‌ها و درب بازکن‌های بطری از 9 دلار شروع می‌شود و کل مجموعه اکنون در دسترس است. TeenageEngineering.com.

دیدگاهتان را بنویسید