با ادامه همکاری نه ساله خود، کوادرات و راف سایمونز خطی از لوازم جانبی سبک زندگی با الهام از فرهنگ Shaker راه اندازی کرده اند. به درستی نامگذاری شده است سیستم تکان دهندهویژگی این مجموعه سادگی و کاربردی بودن آن است که سبک Shaker به آن معروف شده است. سیمونز همچنین از جان مک کراکن الهام گرفت که از شدت رنگ و پرداخت سطحی به عنوان وسیله ای برای بیان مجسمه های مینیمالیستی خود استفاده کرد.

لوازم سبک زندگی صورتی روی دیوار

لوازم سبک زندگی صورتی روی دیوار

سیستم شاکر از 26 آیتم در چهار رنگ تشکیل شده است. پایه و اساس این مجموعه یک ادغام مدرن از ریل گیره Shaker است، یک نوار افقی که در یک رنگ قرار گرفته است. این شیء اصلی نظم را حفظ می کند و می تواند به تنهایی، تقریباً مانند یک قطعه هنری مجسمه سازی، بایستد. Vidar 4، پارچه اصلی مجموعه Kvadrat/Raf Simons، برای روکش کردن نوار و همچنین بیشتر لوازم جانبی استفاده شده است و ظاهری کاملاً متناسب به آن می‌دهد.

لوازم جانبی سبک زندگی سبز رنگ روی دیوار

سینی قهوه ای کوادرات

با توجه به عملکرد و نیازهای بیش از زیبایی شناسی، لوازم جانبی را می توان بر اساس محل استفاده دسته بندی کرد. برای ورودی، یک زنجیر کلید، کلاه، کیف و کیف خرید وجود دارد. برای اتاق نشیمن، پرتاب پشمی و کوسن، سینی آینه با روکش چرمی، جعبه های لوازم جانبی، بند مجله چرمی، و آستین های ذخیره سازی وجود دارد. سیمونز توضیح می‌دهد: «ایده اصلی این بود که در مورد یک خانه کامل، اتاق به اتاق فکر کنیم، نه به معنای واقعی کلمه، بلکه بیشتر به روشی برای تفکر – واقعاً چگونه زندگی می‌کنیم.

READ  Limdim House Studio از آپارتمانهای منحنی و طاقچه های قوسی در آپارتمان ویتنام استفاده می کند

کوادرات راف سیمونز پتو پرتاب می کند

لوازم جانبی سبک زندگی سبز رنگ روی دیوار

The Shaker System اولین مجموعه خود را در اوایل این ماه راه اندازی کرد و دومین مجموعه آن به زودی منتشر شد.

  لوازم سبک زندگی روی دیوار

  لوازم سبک زندگی روی دیوار

  لوازم سبک زندگی روی دیوار

  لوازم سبک زندگی روی دیوار

علامت کوادرات راف سیمونز

علامت کوادرات راف سیمونز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه Shaker، مراجعه کنید shaker.kvadratrafsimons.com.

مبلمان توسط Axel Einar Hjort.
حق چاپ عکس توسط فیلیپ مسمن.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید