خانه کرافت سه مجموعه جدید مبلمان بیان شده را منتشر کرده است که به زیبایی شناسی پیچیده و آرام این برند وفادار می ماند. این مجموعه Morro، مجموعه Milo، و مجموعه نورا از نظر جذابیت بی انتها هستند و با کیفیتی ساخته شده اند که می تواند مسافت را طی کند. همراه با دوز خنک کالیفرنیا، تمام مبلمان کرافت هاوس در لس آنجلس طراحی و ساخته شده است.

میز ناهار خوری و نیمکت چوبی مدل دار

نیمکت مورو

اولین مجموعه Morro است که دارای میز ناهار خوری، نیمکت و کریدنزا از چوب بلوط با رنگ متوسط ​​است. میز ناهار خوری و نیمکت با روغن موم ساخته شده اند و می توانید آنها را به صورت جداگانه یا همانطور که در اینجا مشاهده می کنید بردارید. چهار درهای credenza با چرم قهوه ای مایل به زرد و سخت افزار سنگ جامد برجسته شده اند، در حالی که فضای داخلی دارای قفسه های بلوط جامد قابل تنظیم است.

نیمکت چوبی متوسط

نیمکت مورو

میز ناهار خوری، صندلی و نیمکت با چوب متوسط

میز مورو

میز ناهار خوری چوبی متوسط

میز مورو

credenza از چوب سبک و چرم سبک

مورو کردنزا

جزئیات از چوب سبک و چرم credenza

مورو کردنزا

قفسه کتاب بلند چوبی روشن

قفسه کتاب میلو

مجموعه Milo دارای یک سمت بازیگوش با برش های برجسته است که در سه قطعه آن دیده می شود. میز، قفسه کتاب و قفسه‌های دیواری از داگلاس فر ساخته شده‌اند و با روکش روغنی موم سخت پوشیده شده‌اند. قفسه ها در دو طول موجود هستند و به شما این امکان را می دهد که با استفاده از فضای عمودی اغلب نادیده گرفته شده، یک بیانیه بصری ایجاد کنید. در همین حال، میز دارای سه کشو و برق داخلی برای شارژ دستگاه ها، به همراه یک بریدگی براق در بالای آن برای اجرای سیم است.

قفسه کتاب بلند سبک چوبی سبک

قفسه کتاب میلو

میز میز مینیمال با چوب سبک و قفسه بندی چوبی متوسط

میلو میز

میز میز مینیمال با چوب سبک و قفسه بندی چوبی متوسط

میلو میز

جزئیات میز میز مینیمال سبک چوبی

میلو میز

قفسه دیواری سبک چوبی سبک

قفسه های Milo

دو قفسه دیواری از چوب سبک

قفسه های Milo

بوفه سبک چوبی و چرم

نورا بوفه

مجموعه نورا تطبیق پذیری زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد. بوفه آن را می توان در اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن یا ورودی بزرگ قرار داد. این با روکش فولادی صنعتی با درهای چرمی و سخت افزار فلزی ساخته شده است. سپس یک سری از سه میز برجسته با رویه های فلزی، شیشه ای یا چرمی وجود دارد. از آنها به تنهایی استفاده کنید یا تعدادی را با هم گروه کنید تا یک قطعه منحصر به فرد ایجاد کنید.

جزئیات بوفه چوب روشن و چرم

نورا بوفه

میزهای گاه به گاه مدل دار

میز لهجه نورا

میز گاه به گاه مدل دار

میز لهجه نورا

میز گاه به گاه کنار مبل

میز لهجه نورا

میزهای گاه به گاه

میز لهجه نورا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سه مجموعه جدید Croft House، به سایت مراجعه کنید crofthouse.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  Space4Architecture راه پله پنجره سقفی را به حداقل خانه شهر بروکلین اضافه می کند

دیدگاهتان را بنویسید