استودیوی ایتالیایی AIM یک فضای داخلی آپارتمانی فشرده و چند سطحی در میلان طراحی کرده است که در اطراف یک پارتیشن مرمری Verde Alpi از کف تا سقف سازماندهی شده است.

با همکاری صنعتگران سنگ مرمر محلی ایجاد شده است سفید67، AIM Studio از دیوار برای تقسیم کارکردهای مختلف آشیانه سبز با هدف ایجاد پس‌زمینه‌ای زیبا برای یک تجربه خانگی پویا استفاده کرد.

نمای پارتیشن مرمری در آپارتمان آشیانه سبز توسط استودیو AIM در میلاننمای پارتیشن مرمری در آپارتمان آشیانه سبز توسط استودیو AIM در میلان
سنگ مرمر سبز یکپارچه داخلی آپارتمان را توسط AIM Studio در میلان حکاکی می کند

“چالش طراحی [for] استودیوی AIM به Dezeen گفت: آشیانه سبز باید اندازه جمع و جور خانه را با میل به ایجاد فضاهای جذاب، کاربردی و نماینده دلپذیر برای زندگی در تمام اوقات روز ترکیب کند.

“ما به دنبال یک حرکت واحد برای مشخص کردن آپارتمان بودیم [and were] با الهام از ایده یک دیوار باشکوه [running] استودیو ادامه داد: “این عنصر عظیم، هم به دلیل حضور جامد و هم به دلیل زیبایی ذاتی آن، نقطه کانونی است که کل طراحی روی آن می چرخد.”

جداکننده شیشه ای تمام قد در آپارتمان گرین نست توسط AIM Studio در میلانجداکننده شیشه ای تمام قد در آپارتمان گرین نست توسط AIM Studio در میلان
فضاهای زندگی سیال را می توان با یک در شیشه ای آجدار قابل اجرا تقسیم کرد

پارتیشن مرمری به عنوان یک آستانه نفوذ پذیر بین فضاهای نشیمن سطح پایین آپارتمان و یک راه پله منتهی به تراس پشت بام قابل سکونت در بالا ساخته شد.

به عنوان یک منطقه سیال، اتاق نشیمن اصلی و اتاق خواب طراحی شده است را می توان با درهای شیشه ای آجدار تمام قد جدا کرد.

آپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلانآپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلان
این استودیو از سیستم دیوار مرمری برای میزبانی فضاهای ذخیره سازی و محفظه کاربردی استفاده کرد

AIM Studio با استفاده از سنگ مرمر Alpi برای پنهان کردن یک سری از محفظه‌های ذخیره‌سازی عمیق، به دنبال برآورده کردن الزامات عملی زندگی با ردپای کوچک بود.

استودیو AIM گفت: “بیش از یک یکپارچه، حجم یک دیوار مسکونی است که ضخامت آن به طور مداوم سوراخ می شود، عبور می کند و قطع می شود تا عملکردهای مختلف زندگی را میزبانی کند.”

READ  هشت راه پله بسته در مواد لمسی و اشکال مجسمه

“[It] به عنوان یک پوسته گرانبها طراحی شده بود اما [leaves] هیچ اتفاقی از نظر مهار و مدیریت فضا نیست. هر محفظه، هر دهانه، طراحی شده است [for utility]”

در پشت پارتیشن مرمری، راه پله تراس پشت بام با یک چاه نور مرکزی تکمیل شد تا نور طبیعی را به فضای زیر بکشاند.

استودیو نیز یکپارچه شد پنجره‌های بزرگ به قسمت نشیمن اصلی برای تشویق اثر متقابل نور بر روی سطح مرمر بازتابنده و ایجاد یک کیاروسکورو مانند اثر

سیستم آشپزخانه معلق داخل آپارتمان گرین نست توسط AIM Studio در میلانسیستم آشپزخانه معلق داخل آپارتمان گرین نست توسط AIM Studio در میلان
آشپزخانه فشرده با نازک کاری تراورتن معلق شکل گرفته است

آشپزخانه که در گوشه ای از اتاق نشیمن قرار گرفته بود با نازک کاری تراورتن معلق و یک دیوار آینه برجسته مشخص شده بود.

وسایل با رنگ خنثی و قطعات مبلمان محدود شده برای متعادل کردن زیبایی شناسی مدرن آپارتمان و تأکید بر درام سنگ مرمر سبز انتخاب شده اند.

آپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلانآپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلان
یک دیوار آینه برجسته به گوشه آشپزخانه متصل شد

ما این پروژه را به عنوان جستجویی برای اصالت در نظر گرفتیم؛ یک طراحی مینیمال اما در عین حال خوشایند و کاربردی که از طریق طبیعی و گرانبها ایجاد شده است. [and] مواد بی انتها.”

ما امیدواریم که این جست‌وجوی اصالت توسط کسانی که در این فضاها زندگی می‌کنند درک شود و به فضای خانوادگی و محیط‌های شیک، اما دلنشین تبدیل شود.»

آپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلانآپارتمان آشیانه سبز توسط AIM Studio در میلان
استودیو یک پالت مواد خنثی را برای تأکید بر ژست مرمر سبز انتخاب کرد

استودیو AIM که در سال 2012 توسط Claudio Tognacca در میلان تأسیس شد، پروژه‌هایی در زمینه معماری، طراحی داخلی و توسعه محصول در ایتالیا و بین‌المللی دارد.

از دیگر پروژه‌های اخیراً تکمیل شده در ایتالیا می‌توان به طراحی آنتونینو کاردیلو برای اقامتگاه «پالازوی مینیاتوری» در نزدیکی دریاچه گاردا و تبدیل داخلی کلیسای میلانی قرن شانزدهمی توسط Humbert & Poyet به رستوران Beefbar اشاره کرد.

READ  ده فضای داخلی اتاق زیر شیروانی شهر نیویورک که استفاده خلاقانه ای از فضای باز دارند

عکاسی توسط سیمون بوسی انجام شده است

دیدگاهتان را بنویسید