امسال ممکن است بتوانیم یک گردهمایی کوچک عید پاک در خانه خود داشته باشیم – در حالی که من این را می نویسم خاکستر وارد می شود و در حالی که کار انجام نمی شود (و مسیر ورودی ما به طرز دردناکی از هم پاشیده است و در انتظار بازسازی هستیم) به امید اینکه بتوانم سنت مورد علاقه خود را برای عید پاک – یک ساندویچ ژامبون، خردل و ترشی اجرا کنم. من هیچ عکسی از این سنت ندارم اما امسال حتما آن را مستند خواهم کرد. ما این کار را سال‌ها پیش در لس‌آنجلس شروع کردیم و بسیار خوشحال کننده بود، بسیار آسان، نسبتاً مقرون به صرفه، بچه‌ها آن را دوست داشتند، بزرگسالان آن را دوست داشتند، و فکر نمی‌کنم هرگز بتوانم به گذشته نگاه کنم. در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

قدرت جهانی رول های هاوایی فروتن

البته من تا 9 سال پیش که شروع به ساخت اسلایدر برای مهمانی های بچه ها کردیم نمی دانستم وجود دارد و خدای من شیرینی این رول ها همراه با شوری ژامبون باورنکردنی است. سال گذشته من رول های چوب شور هم گرفتم، فقط برای تنوع دادن، اما همه ابتدا رول های هاوایی را می خورند. خیلی نرم و شیرین – برای تهیه گزینه های سالم تر زحمت نکشید.

ژامبون پخته شده عسلی

احتمالاً باید از قبل سفارش دهید، اما این تنها زمانی از سال است که ما واقعاً از ژامبون لذت می بریم (و اگر گیاهخوار هستید، این ساندویچ کاملاً با چند برش پنیر کار می کند). آنها معمولاً آن را از قبل برای شما نمره می دهند، اما اگر نه، تقریباً 1/2 آن را برای مهمانان خود به اندازه هایی که مناسب ساندویچ است برش می دهید و آن را روی یک بشقاب می گذارید (بقایای آن را خواهید داشت، پس سعی کنید آن را به آنها بدهید. میهمانان در پایان، زیرا تا 6 ماه بعد از این روز نمی خواهید ژامبون بخورید).

READ  کفش‌های کتانی که داریم و دوست داریم + 6 روش جالب برای استایل دادن به آنها

تعداد زیادی پنیر

البته می توانید انواع پنیر را تهیه کنید، اما ما دریافتیم که سوئیس یا پروولون در اینجا بهترین کار را دارد. لطفاً در نظرات به من بگویید اشتباه می کنم و پنیر دیگری را پیشنهاد دهید که با ژامبون کار می کند زیرا من مطمئناً باز هستم. هرچه تیزتر باشد بهتر و البته حمایت از مزارع محلی احساس خوبی دارد اگر بتوانید 🙂

بسیاری از خردل ها!

برای اینکه به طور کامل از این ساندویچ بار لذت ببریم، ما به انواع مختلفی از خردل نیاز داریم (این جایی است که هزینه آن می تواند افزایش یابد، اگر مراقب نباشید، اما ما یک خانواده خردل هستیم، بنابراین آنها را بررسی خواهیم کرد). مطمئناً، ممکن است فقط با رنگ زرد خوب باشید – اما به خودتان اجازه دهید تمام فانتزی های چاشنی خود را در این روز باشکوه زندگی کنید. بدیهی است دیژون، دیژون تند، زمین سنگی و غیره.

ترشی کلاسیک + صنایع دستی

هر کاری که می کنید، فکر نکنید که بالاتر از نان و کره ترشی شیرین هستید. این عقیده حقیر من است که علیرغم شهرت اولیه آنها بهترین ها هستند. با این حال، این فرصتی است که در تمام رویاهای ترشی خود افراط کنید و از برخی از ترشی‌سازان محلی حمایت کنید و دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهید (اگر آنها به ترشی علاقه دارند – اگر به ترشی علاقه نداشته باشند، آنها را تحت تأثیر قرار نخواهد داد). شوید، تند، شیرین، لذیذ، و غیره. تیم LA من را دوست دارد کیلین + ترشی کیلین (آنها به طعم خردل عسل سوگند یاد می کنند) و ممکن است از آنها بخواهم که یک شیشه برای من بفرستند. هک، با زمان کافی حتی ممکن است خودم را بسازم. بله، شما می توانید طعم آن را امتحان کنید، اما برای من، من یک ترشی شیرین را آنقدر در این ساندویچ دوست دارم که با شوید میل می کنم، اما فقط یک لحظه قبل از اینکه به شیرینی برگردم.

READ  انتخاب‌های مبلمان فضای باز 2023 ما اینجا هستند! (+ ما رده بسیار درخواستی سال گذشته را اضافه کردیم)

موارد اضافی

پارسال ترب و پیاز سرخ شده (از قوطی) گرفتم که لذت بردم. شما همچنین می توانید به سراغ کپر یا به معنای واقعی کلمه هر چیز کنسرو شده از راهرو چاشنی بروید. حتی می توانید انواع چیپس تهیه کنید و چیپس را در ساندویچ خود بریزید (اگر هرگز این کار را انجام نداده اید، ممکن است به شما پیشنهاد کنم که از خوشمزه بودن ساندویچ چیپس داخلی خودداری کنید؟ نمک و سرکه، لیزهای ورقه شده و نمک و فلفل کلاسیک همه اینها هستند. گزینه‌های خوب. در نهایت، ما خیلی سس مایو دوست داریم، اما این چاشنی محبوب‌تر در این روز جای خود را می‌گیرد. با خیال راحت به «Starke» (نام دخترانه من) بروید و کمی شلاق معجزه آسا بخورید یا آیولی خودتان را درست کنید تازه شروع کرده و خوشمزه است) آیا می خواهید چیزی را ارائه دهید که انسداد شریان را کمی کمتر می کند. 🙂

این در مورد آن است. ما معمولاً صبح ها پنکیک اسم حیوان دست اموز درست می کنیم و برایان تخم مرغ های شیطانی درست می کند در حالی که من یک سالاد بسیار خوشمزه درست می کنم زیرا دوست دارم آن را با یک کرانچ سرد ترکیب کنم. سپس بعد از ظهر که مردم را دعوت می کنیم، همه مواد فوق را روی بشقاب، جزیره یا میز ناهارخوری می گذاریم. لطفاً از یک سردرد بزرگ در امان باشید – خردل ها را تجزیه نکنید یا برچسب نزنید. فقط یک چاقو را در هر شیشه فرو کنید و آنها را در کنار یکدیگر روی یک میز قرار دهید. بخشی از جذابیت این غذای آماده به راحتی و معمولی بودن آن است. این بدیهی است که برای یک وعده غذایی نشسته بهترین نیست، بلکه بیشتر برای یک فضای مهمانی است. اجازه دهید بچه ها به خودشان کمک کنند (بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد چیست؟ بله، آنها ممکن است رول پشت سر هم بخورند، اما عید پاک است و بدون توجه به خماری شکر :)). بنابراین مقداری شراب سفید یا IPAهای محلی بنوشید و در روز عید پاک شادی آور و دلخراش غافل شوید. 🙂

باز کردن اعتبار تصویر: عکس ها توسط سارا لیگوریا-ترامپ | استایل شده توسط جولی رز و ولیندا هلن | از: به چند صبحانه عید پاک Inspo در خانه نیاز دارید؟ عکس عید پاک هرگز دیده نشده ما از سال گذشته شما را پوشش داده اید

The post سنت عید پاک ما (با نام مستعار ساده ترین غذای جشن عید پاک که تمام سال منتظر آن هستیم و کل جمعیت را خوشحال می کند) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  معماران Cheshire از مصالح محلی در هتل بریتومارت در اوکلند استفاده می کنند

دیدگاهتان را بنویسید