چشم انداز فضایی خود را به عنوان «اولین شرکت تجربه پرواز فضایی لوکس در جهان» معرفی می‌کند، و این سرویس در واقع ممکن است وحشی‌ترین و منحصر به فردترین ماجراجویی سفری باشد که امروز می‌توان شروع کرد. در یک سالن کپسولی مهندسی شده ویژه، مهمانان در حالی که نوشیدنی می‌نوشند و غذا می‌نوشند و از اتاقی با منظره‌ای متفاوت لذت می‌برند، به مرزهای بالای استراتوسفر زمین صعود می‌کنند. نکته قابل توجه هنوز بی طرفی کربن کشتی است.

یک کپسول فضایی سفید بزرگ، بخشی از اولین سرویس لوکس پرواز فضایی جهان، که در یک انبار نشسته است.

همانطور که پس از اعلام اسپیس پرسپکتیو در سال 2022 گزارش شد، سرویس بالون فضایی لوکس مهمانان را به سفینه فضایی نپتون دعوت می کند، یک کپسول تحت فشار به شکل قطره اشک که با امکانات رفاهی موجود در یک سالن مجلل و مهندسی شده برای صعود به قله 100000 فوتی طراحی شده است. این ارتفاعی است که جو سیاره ما با فضای بیرونی برخورد می کند، حدود 3 برابر بیشتر از ارتفاع یک هواپیمای تجاری. از آنجا که صعود و فرود توسط یک بالون (بزرگتر از زمین فوتبال) به جای موشک انجام می شود، آموزش فضانوردان مورد نیاز نیست، و همچنین این سفر دارای استرس های فیزیکی شدید مورد نیاز برای پرواز موشک نیست.

فضای داخلی اولین سفینه فضایی لوکس جهان با صندلی‌های تاریک و منظره‌ای از زمین کامل شده است.

دو صندلی در اولین سرویس پرواز فضایی لوکس جهان با نمایی از زمین.

این سفینه فضایی به گونه ای بهینه شده است که به راحتی هشت “کاوشگر” و یک خلبان را در خود جای دهد و به همه نمایی پانوراما 360 درجه بدون مانع از انحنای زمین داده شود.

یک صندلی در اولین سرویس پرواز فضایی لوکس جهان با نوشیدنی روی یک دسته کوچک.

چیدمان صندلی، نورپردازی تعاملی، و سیستم های صوتی چیزی شبیه به یک کلوپ شبانه لاس وگاس ایجاد می کند. اما طرح رنگ تیره صرفا یک حالت نیست، بلکه ترکیبی متفکرانه است که برای کاهش تابش خیره کننده و انعکاس انتخاب شده است، در حالی که مواد لمسی مخملی به مسافران این امکان را می دهند تا مسیر خود را در محدوده اتاق تاریک شناور احساس کنند.

READ  آپارتمان الهام گرفته از ریوکان در سنگاپور که با نور بازی می کند

دو نفر از پنجره فضاپیما به سطح زمین نگاه می کنند که بخشی از اولین سرویس لوکس پرواز فضایی در جهان است.

و از آنجایی که Space Perspective تشخیص می دهد که “کاوشگران” آنها – جویندگان ماجراجویی که مایل به جدایی با 125000 دلار هستند – به شدت تمایل دارند تجربیات خود را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند، این کپسول به Wi-Fi مجهز شده است. چیدمان سنسورها و صفحه نمایش ها به طور مداوم داده های دقیق را در کل سفر به بالا و پایین نمایش می دهد، مجهز به دوربین های داخل و خارج که کل سفر را مستند می کند تا پس از بازگشت به شرکت کنندگان ارائه شود. و، بله، یک حمام در داخل هواپیما وجود دارد (و پنجره مخصوص به خود را دارد).

فضای داخلی اولین سفینه فضایی لوکس جهان با صندلی و نمایی از زمین.

کسانی که نگران سرعت یا تحمل احساس بی وزنی هستند نیازی به نگرانی ندارند. فضای کپسول و دامن بادکنک با سرعت 12 مایل بر ساعت در واقع هرگز به جایی که بی وزنی رخ می دهد نمی رسد.

نموداری که مراحل مختلف مسیر پرواز اولین سرویس فضایی لوکس جهان را نشان می دهد.

آنچه که بالا می رود باید پایین بیاید. اگر بخشی از تجربه وجود داشته باشد که از نزدیک بازتاب بازگشت فضانوردان واقعی به زمین باشد، زمانی اتفاق می‌افتد که کپسول سفینه فضایی نپتون به زمین بازمی‌گردد و روی آب فرود می‌آید.

گروهی از مردم که در هنگام غروب خورشید در اولین سرویس لوکس پرواز فضایی جهان در مقابل پنجره ایستاده اند.

یک کپسول فضایی کروی شکل بزرگ برای بردن 8 مسافر به اولین سرویس پرواز فضایی لوکس جهان که روی آسفالت یک فرودگاه نشسته بودند، استفاده می‌شد.

گوشه کپسول فضای سفید با کلمه "سفینه فضایی نپتون" در میانه آن، ارائه اولین سرویس لوکس پرواز فضایی جهان.

چی: چشم انداز فضایی
جایی که: استراتوسفر زمین، 100000 پا بالاتر از سطح زمین
چقدر: 125000 دلار برای هر صندلی
نکات برجسته: تجربه‌های کمی مانند سفر به محدوده‌های بالای جو زمین در حالی که به راحتی در داخل کابینی با طراحی مجلل شناور می‌شوند، وجود دارند که نمای 360 درجه را در طول یک سفر شش ساعته ارائه می‌دهند که می‌توان آن را در زمان واقعی از طریق Wi-Fi به اشتراک گذاشت.
قرعه کشی طراحی: اگر می خواهید نگاهی اجمالی به آینده سفرهای فضایی و طراحی مرتبط با سفرهای لوکس از بالا داشته باشید، سفینه فضایی نپتون ممکن است واقع بینانه ترین فرصت شما برای رسیدن به وضعیت نزدیک به فضانوردی باشد.
رزرو کنید: چشم انداز فضایی

READ  نکات پیشگیری از آسیب چوب سخت | کفپوش چوبی گیلاس برزیلی

به طور مجازی با مقاصد طراحی بیشتر در اینجا به تعطیلات بروید.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید