همانطور که می دانید این اتاق فرزند مشکل من است – پتانسیل بسیار زیادی دارد و من واقعاً می توانم ویژگی های عالی آن را دوست داشته باشم، اما من از نحوه مدیریت آن شگفت زده شده ام. اکنون در راه است (همانطور که در انتها می بینید) اما برای رسیدن به نقطه ای که 65٪ مطمئن شدم می خواهم دیوار خشک را رنگ کنم، بلاتکلیفی زیادی طول کشید – درصدی که ای کاش بیشتر بود، اما همین الان رفتم. جلوتر و انجامش داد اما قبل از آن، گزینه‌های Misty Photoshop برای دیوارها داشتم تا ببینم آیا این می‌تواند به روند تصمیم‌گیری من کمک کند یا خیر. من هیچ یک از ایده هایی که داشتم را دوست نداشتم، پس این وجود دارد! در اینجا می رویم:

صندلی های گردان (از عکس افتتاحیه) | قالیچه | مقطعی | مبل چرمی | دیوارکوب | لوستر | میز کنار مشکی

زمانی که آن را برای میستی فرستادیم، اتاق اینجا بود (حالا متوجه شدم که او باید این کار را از اولین عکس زمانی که دیوارها خالی بودند انجام می داد – متاسفم میستی!). می‌توانی اتاق را ببینی که نزدیک می‌شود، اما دیوارها ناتمام به نظر می‌رسند و چسب‌های چوب و ارسی‌ها مرا آزار می‌دهند، اما راه‌حل روشنی نداشتم.

سه چالش بزرگ:

  1. تابلوسازی و تزئینات. این تابلو به رنگ سفید بسیار خنک و نیمه براق رنگ آمیزی شده است و رنگ آمیزی مجدد آن نیاز به رنگ آمیزی 3 روزه دارد که در آن اتاق باید تخلیه و اسپری شود زیرا تابلو را نمی توان رول کرد (خوب می تواند، اما اگر ظاهر بهتری داشته باشد. به طور یکنواخت اسپری می شود). من به نوعی خود را در این گوشه پشتیبان تصادف، با انعطاف پذیری بسیار کمتر. این کار شدنی است اما پرهزینه و بسیار مخرب است. و سپس آن را به چه چیزی تغییر دهید؟ حتی اگر می‌توانستم انگشتانم را بشورم، نمی‌دانستم رنگ مناسب چیست.
  2. Drywall خیلی خراب شده است. همانطور که می بینید تعداد زیادی درب، پنجره و غیره وجود دارد، بنابراین رنگ کردن دیوار خشک با چیزی تیره تر، اتاق را بسیار شلوغ و شلوغ می کند. بنابراین ما به روشن‌تر نیاز داشتیم… بسیار خوب، اما به نظر من انتخاب تن نور مناسب بسیار سخت‌تر از تاریکی است، زیرا دریافت حسی از لحن از یک نمونه دشوارتر است. و پسر من یک میلیارد نمونه را امتحان کردم.
  3. رنگ رنگ نباید با کاشی آشپزخانه رقابت کند و باید آن را تقویت کند.
READ  فروشگاه Glossier در لس آنجلس از استودیوهای هالیوود سرنخ می گیرد

بنابراین ما چند گزینه را امتحان کردیم:

کاغذ دیواری خنثی

من عاشق کاغذ دیواری سفید سندبرگ رافائل خیلی زیاد – فقط چند تن رنگ سفید (یکی که با رنگ سفید سرد ما مطابقت دارد). اما وقتی میستی آن را در اینجا فتوشاپ کرد (رندرهای داده شده سخت هستند) مطمئناً بله جهنمی نبود. اما بعد فکر کردم که شاید این چوب پنجره هاست که برای من بیش از حد می ترکد و همه چیز را از تعادل خارج می کند (این هنوز هم یک تئوری جاری است).

کاغذ دیواری خنثی با پنجره های سفید رنگ

اکنون رنگ آمیزی این پنجره های بلوط سفید ایده آل نیست و باعث می شود تا 95٪ مطمئن باشم که تصمیم درستی است. اما دیدن فتوشاپ آن مانند رنگ تریم چیزی است که من واقعاً دوست دارم. برایان و افراد دیگر موافق نیستند، بنابراین من این کار را به این زودی انجام نمی دهم، اما برای من، اتاق را بسیار شلوغ می کند تا بتوانید روی لحظات واقعی تمرکز کنید – سقف، شومینه، و درهای چوبی بزرگ. (که ما رنگ نمی کنیم). اما شما، پس از رنگ آمیزی، دیگر نمی توانید به عقب برگردید. در این یکی، میستی چوب مانتل را نیز ساخته است – که من آن را دوست دارم اما دوست ندارم (مطمئن نیستم چرا).

کاغذ دیواری و تزئینات آبی روشن

کاغذ دیواری کتان

قرار بود این کاغذ دیواری/بافت پارچه ای باشد و تریم کاملاً با آن مطابقت داشته باشد. ما سعی کردیم این کار را واقعاً سخت کنیم – با استفاده از دیوارپوش های پارچه ای اشلی استارک. دوباره، فقط یک بافت (به نظر می رسد یک الگوی آن بالا). در نهایت ما نگران بودیم که تن از پارچه که می توانید اینجا را ببینید (سنگ و سنگریزه) ممکن است برای این اتاق کمی خاکستری باشد.

READ  Barde vanVoltt به خانه سنتی هارلم یک به روز رسانی معاصر می دهد

دیوارهای خنثی

این یک خنثی بود که من فکر می کردم دوست دارم (برای اینکه گرما اضافه کنم) اما اوه، نه.

صورتی پررنگ

ما مقدار زیادی رنگ آبی و سبز داریم (و سبز بیشتری در راه است) بنابراین فکر کردم شاید دیدن رنگ صورتی روی دیوارها خوب باشد. جواب منفی!

صورتی کمرنگ

هنوز نه! ایده آل برای عید پاک!

صورتی کم رنگ و تریم

اما اینجا با پنجره‌های رنگ‌آمیزی صورتی است (که من هنوز هم وقتی به کل اتاق نگاه می‌کنید از چوب ترجیح می‌دهم).

آنچه ما نقاشی کردیم – این هفته کجا هستیم

رنگ رنگ

بنابراین زمانی که برای تعطیلات بهار رفته بودیم، دیوار خشک را رنگ کرده بودیم Mantra SW 9631 توسط شروینویلیامز. این یک تصمیم لحظه آخری بود، اما من 85٪ در مورد نمونه احساس خوبی داشتم و از آنجایی که دیوار خشک فقط چند صد دلار بود، یک روز طول کشید و نیازی به اسپری نداشت (بنابراین ما مجبور نبودیم اتاق را تخلیه کنیم) گفت: “بیایید این کار را انجام دهیم”. من برگشتم و خیلی خوشحال شدم. این یک رنگ شاد و بسیار کم رنگ آبی است که مقداری سبز در آن وجود دارد. ما نگران خاکستری شدن بیش از حدی بودیم که در پورتلند غمگین به نظر برسیم، اما این رنگ بسیار زیباست. آیا من 100٪ مطمئن هستم که کار می کند؟ جواب منفی! اما من با عناصر دیگری که در حال رخ دادن هستند به جلو حرکت می کنم. ما این مبل را خریده‌ایم، و در حال برنامه‌ریزی برای پرده‌های کافه روی طاقچه‌های عمیق، پرده‌های بزرگ روی درهای بزرگ (شاید)، و هنوز در نظر داریم که مانتو را به چیزی گرم‌تر ارتقا دهیم (یا حتی هنوز آجر را رنگ‌آمیزی کنیم). بنابراین می توانم بگویم که 70٪ از این رنگ راضی هستم و نمی دانم چگونه می تواند بهتر باشد. من هنوز به نوعی می خواهم چوب پنجره ها را رنگ کنم، اما هفته گذشته با یک تکه پارچه سفید شفاف به عنوان پرده کافه بازی کردم و فکر می کنم که ممکن است کمک زیادی کند. من تمام تلاشم را می کنم قبل از اینکه آن پنجره ها را رنگ کنیم، FYI. فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چالش من این است که اتاق به دلیل همه انتخاب‌هایم رسمی‌تر از آنچه می‌خواهم به نظر برسد. پانل های نیمه براق تا حدی رسمی است. چراغ ها بسیار سنتی هستند و می توانند رسمی در نظر گرفته شوند. و تمام تزیینات – قالب‌گیری و پانل‌سازی، این حال و هوای سطح بالاتر را ایجاد می‌کند، که بد نیست اما رسمی‌تر نیز به نظر می‌رسد. اما من آن را در آغوش می گیرم و واقعاً امیدوار هستم که از طریق مبلمان و دکور بتوانم احساس شادی، زیبا و غیررسمی تر به آن بدهم. اما در مجموع، ما عاشق این رنگ کم‌رنگ هستیم و نمی‌توانم منتظر بمانم تا زوایای دیگر آن را به شما نشان دهم (فقط باید از قسمت ناهارخوری عکس بگیرید قبل از اینکه بتوانم به شما نشان دهم :))

READ  فروشگاه Balenciaga در برلین در خبرنامه امروز Dezeen Weekly قرار دارد

بیشتر به زودی ارائه می شود، اما نظر شما چیست؟

منابع:

کفپوش چوبی:اورگان سفید اوک توسطکفپوش زنا
پنجره ها و درها:بلوط سفید، قاب آسپن توسطویندوز سیرا پاسیفیک
رنگ راه پله:آبی دودی توسطشروین-ویلیامز
رنگ دیوار: سفید اضافی توسطشروین-ویلیامز

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست سفری که رفتم تا بالاخره یک رنگ دیوار را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنم (و احساس من اکنون که تمام شده است) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید