بیست سال پیش، طراح ایتالیایی استفانو جیووانونی آغاز شد ILBAGNOALESSI، جدید مجموعه حمام طراحی شده برای لاوفن درهمکاری با السی. این مجموعه به دلیل تفسیر مجدد محصولات معمولی حمام مورد توجه و تحسین گسترده قرار گرفت، زیرا طرح ها نرم و مجسمه ای بودند، مانند اشیاء هنری به جای اشیاء ضروری. با تکامل مواد و فناوری، جیووانونی تصمیم گرفت که دوباره این مجموعه را بازبینی و نوآوری کند.

حمام مدرن در داخل طاق نما

از زمان شروع اولیه مجموعه، لاوفن به انجام تحقیقات مداوم و تکامل فناوری و مواد خود ادامه داده است. یک ماده سرامیکی جدید به نام Saphirkeramik امکان ایجاد فرم های نازک و چکش خوار را فراهم کرده است که هنوز هم بسیار بادوام هستند. جیووانونی از Saphirkeramik برای تفسیر مجدد حوضچه ماهی تن استفاده کرد که اکنون نمایه‌ای باریک‌تر دارد، واقعیتی که دو دهه پیش امکان‌پذیر نبود.

حمام مدرن خنثی

سینک مستطیلی سفید

سینک مستطیلی بلند

سینک مستطیلی زغالی

وان تخم مرغ زیر نورگیر گرد

وان مستقل جدید با Sentec ساخته شده است، یک کامپوزیت معدنی که در لمس مخملی به نظر می رسد. به روشی شبیه به سینک ظرفشویی، وان دارای عدم تقارن ظریف است زیرا مرزهای آن از یک طرف گشاد می شود تا یک پشتی سر یا سطحی برای اشیا ایجاد کند.

سینک حمام و ادرار مجسمه سازی

دو سینک زغالی مستقل در حمام مدرن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه ILBAGNOALESSI، مراجعه کنید laufen.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید