میز گرد با ظروف غذاخوری سرامیکی سفید

عکس: متیو دونالدسون

استودیوی Toogood مستقر در لندن، که توسط طراح Faye Toogood تأسیس شده است، امروز اولین مجموعه خود را از طراحی های لوازم خانگی عرضه می کند و بسیار لذت بخش است. خمیر مجموعه‌ای از طرح‌های سرامیکی است، از جمله لیوان، کوزه، بشقاب، کاسه، گلدان و قسمت مرکزی، که ظاهری گرد و متورم دارد، تقریباً انگار از خمیر تازه برآمده ساخته شده‌اند. موجود در دو لعاب مات، کرم و زغالی، قطعات مینیمالیستی و درشت هستند و من در حال ساختن آنها هستم.

عکسی در فضای باز از ساختمان کارخانه ای که نمای آن با الگوهای بزرگ و انتزاعی توسط Camille Walala نقاشی شده است.

هنرمند و طراح فرانسوی مقیم لندن، کامیل والالا، ویژگی های خاص خود را به نمای بیرونی کارخانه مبلمان دانمارکی Montana واقع در دهکده ای کوچک در جنوب فونن اضافه کرده است. به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس این برند، آنها از Walala دعوت کردند تا به بیرون از کارخانه خود کمک کند تا با طرح های بازیگوش و رنگارنگی که در داخل ایجاد می کنند، مطابقت داشته باشد. چگونه می توانید هر روز به سر کار بروید در حالی که این اولین چیزی است که در صبح می بینید؟!

تصویر تقسیم شده با یک بالش هندسی و رنگارنگ در سمت چپ و فرش همسان در سمت راست

این جفت طرح همسان از Minni Havas را که به تازگی توسط شرکت فرش فنلاندی Finarte عرضه شده است، دوست دارم. آنها بخشی از همکاری بین Finarte و طراحان جوان فنلاندی، از جمله Havas هستند، که از آنها خواسته شد تا زیبایی مدرن خود را با استفاده از روش های سنتی این برند فرش زنده کنند.

مجموعه ای از گلدان های پیازدار و رنگارنگ

پس از غواصی عمیق در اینستاگرام، اخیراً با سرامیک های رنگارنگ و پیازی هنرمند Maxwell Mustardo روبرو شدم. از سطوح بافت‌دار گرفته تا رنگ‌های روشن، گلدان‌ها جذاب هستند و فوراً باعث می‌شوند فکر کنم شبیه موجوداتی هستند که دست‌هایشان روی باسنشان است.

READ  خرید آنلاین کف چوب | بهترین کفپوش برای سبک زندگی شما در سال 2021

مجسمه پانل پیچ خورده

این نصب گردابی شکل در مقیاس بزرگ در نگاه اول 100% از نظر بصری دلپذیر است. هرچه بیشتر آن و رنگدانه فلزی هر صفحه مثلثی را بررسی کنید، چشمان شما بیشتر مجذوب می شود. در حالی که تصاویر خیره کننده هستند، من مطمئن هستم که دیدن آن به صورت شخصی از زوایای مختلف آن را به سطح دیگری می برد.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید