ارتقاء دزین: معماری Matteo Belfiore و Shukoh از سطوح سرامیکی ضد میکروبی توسط Fiandre Architectural Surfaces در فضای داخلی یک دفتر جدید برای یک شرکت سایبری در توکیو ژاپن استفاده کرده اند.


سطوح معماری Fiandre یک تولید کننده سطح ایتالیایی است که متخصص در ایجاد سطوح سرامیکی برای استفاده در پروژه های معماری است.

معماری Matteo Belfiore و Shukoh از محصولات مجموعه Urban Active Surfaces Fiandre برای ایجاد مقر شرکت مهندسی رایانه Cybernet استفاده کردند که برای اولویت رفاه کارکنان خود طراحی شده است.

محصولات Fiandre’s Active Surfaces با نور از طریق فرایندی به نام فوتوکاتالیز واکنش می دهند که واکنش اکسیداسیون ایجاد می کند و باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد.

لابی مقر Cybernet
سطوح فعال شهری Fiandre در سراسر دفتر مرکزی جدید سایبرنت مشخص می شود

دفتر مرکزی از دو ناحیه اصلی تشکیل شده است ، یک لابی “باغ” ، که از باغ های صخره ای ژاپنی نشأت می گیرد ، و یک منطقه اداری که به سه ناحیه بین دیوارهای پارتیشن شیشه ای تقسیم شده است.

لابی برای استقبال از بازدیدکنندگان و کارمندان در دفتر طراحی شده است و دارای صندلی های سنگی و سنگریزه ای است که در سراسر فضا قرار گرفته است.

لابی مقر Cybernet
کاشی های سرامیکی خاکستری در سراسر لابی و فضاهای کاری اطراف استفاده می شود

هم فضاهای اداری و هم فضاهای مشترک با استفاده از کفپوش سرامیکی فتوکاتالیستی Fiandre Architectural Surfaces ‘Urban Active Surfaces به هم متصل شده اند.

سطوح خاکستری سرامیکی که سهولت نگهداری را ایجاد می کنند ، زمینه ای خنثی برای فضای کار ایجاد می کنند و برای انواع عملکردها و تغییرات استفاده مناسب هستند.

READ  طرح کف حمام در ریور هاوس و چرا هر چیدمان منطقی است
اتاق جلسه ستاد Cybernet
سطوح فعال Fiandre نیز در میزهای اتاق جلسه استفاده می شود

فضاهای اداری با پارتیشن های شفاف تقسیم می شوند که می توانند با طیف وسیعی از وسایل و تغییرات در عملکرد فضاها سازگار شوند.

جداول اتاقهای جلسات و مناطق کار نیز توسط Fiandre با سطوح روبرو شده است. جداول سیستم Naòs با نام تجاری طراحی دفتر Unifor در فضاهای پارتیشن بندی شده قرار داده شده و با تاپ های Uni.Ice Active Surface توسط Fiandre سفارشی شده است.

فضای لابی ستاد مرکزی سایبرنت
سطوح سرامیکی نیز در فضاهای جداکننده دفتر نمایان است

واکنش فتوکاتالیستی سطح فعال Fiandre علاوه بر از بین بردن باکتری ها می تواند آلودگی و بوها را نیز کاهش دهد.

سطوح معماری Fiandre از موادی استفاده می کند که بادوام و قابل بازیافت هستند و از مواد اولیه طبیعی ساخته شده اند ، چیزی که هنگام ایجاد فضا مهم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fiandre Architectural Surfaces ، از نمایندگی این برند دیدن کنید سایت اینترنتیبه

همه عکسها توسط لامبرت روبینو.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Fiandre به عنوان بخشی از مشارکت نوشته شده است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید