به عنوان یک طراح گرافیک، باب دینتز برای برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان کار کرده است – شرکت‌هایی که از بسیاری جهات تعیین‌کننده نحوه گذراندن زمان ما هستند: اپل، ادوبی، مجله نیویورک تایمز، و خیلی بیشتر. او می‌گوید که طراحی گرافیکی خوب در مورد این است که نام تجاری را به ذات خود بجوشاند و به آن پاسخ مناسب بدهد – و در آن سطح، شباهت‌های خاصی در رویکرد او به خط بسیار موفق سرامیک‌های خانگی‌اش دارد: «بسیاری از اوقات در طراحی گرافیک، که هنوز هم انجام می دهم، در مورد تقطیر یک مسئله به عناصری است که به راحتی قابل درک هستند. “این در مورد ارتباط و وضوح است، و این چیزی است که من سعی کرده ام به سرامیک بیاورم. بسیاری از اشکالی که من می سازم بسیار ساده هستند – آنها فقط دارای چند برجستگی یا لبه ساده هستند که به لعاب و نور واکنش نشان می دهند. بین کارهایی که من در طراحی گرافیک و سفال انجام می‌دهم، شباهت زیادی وجود دارد.»

در این هفته میلک شیکباب چندین قطعه از خودش را به اشتراک می‌گذارد، و کاری را نشان می‌دهد که رویکردی صبورانه و در عین حال تجربی را به رنگ و لعاب ترکیب می‌کند – رویکردی که کاملاً برای کاری مانند سرامیک مناسب است، که در آن حوادث شاد (و حتی برخی ناخوشایند) می‌توانند به مکاشفه‌های زیبایی‌شناختی منجر شوند. او می‌گوید: «برای من، رنگ واقعاً ترکیبی از خاک رس و لعاب با هم است – که به نظر یک چیز واضح است، اما مدتی طول کشید تا آن را بفهمم. در اوایل، لعاب را درست مانند رنگ می‌دانستم – کاری که روی یک سطح انجام می‌شود. اما واقعاً در نوع پختی که کار من است، خاک رس با لعاب و جو و کوره واکنش نشان می دهد و [the color] از طریق لعاب می آید. اتفاقی که افتاد این بود که یک روز من فقط یک لعاب را خیلی نازک مخلوط کردم و مقدار زیادی خاک رس از لعاب عبور کرد و جلوه جالبی ایجاد کرد. به مرور زمان یاد گرفتم که آن را کنترل و اصلاح کنم.»

READ  یک خانه مزرعه قدیمی در اسپانیا طرحی جدید و پر از نور می گیرد

لامپ سرامیکی بافت رنگ خاکی روشن با سایه

همچنین در میلک شیک این هفته، باب بزرگ‌ترین چالش‌های کار خود را به اشتراک می‌گذارد – «شکست‌هایی که در سفالگری اتفاق می‌افتد. [are] بسیار رایج است، اما مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید. (این شامل اینستاگرام می شود) برای آن و موارد دیگر، هماهنگ کنید!

مجموعه ای از گلدان های کوچک گرد قهوه ای و سبز خاکی

8 عدد دانخوری پرنده پیازدار سرامیکی در رنگ های خاکی

مجموعه ای از گلدان های عاج کم رنگ با اندازه های مختلف با تعداد زیادی سوراخ ساقه در بالا

سری گلدان های خالدار خاکستری در اشکال و اندازه های مختلف

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید