alt

وقتی صحبت از طراحی تجاری می شود ، مواردی وجود دارد که می توانید استدلال کنید سبک به ماده علاقه داشته است.

اما غالباً ، اگر نگاه دقیق تری بیندازید ، می فهمید که بعضی اوقات سبک و ماده کاملاً هماهنگ عمل می کند ، خصوصاً وقتی که صحبت از کف می شود. بیایید نگاهی به چند نمونه بیندازیم.

آلن دوکاس ، ماکائو

واقع در هتل مورفئوس ، بسیار مورد انتظار است رستوران Alain Ducasse غذاهای سبک فرانسوی را به غذاخوری های خود ارائه می دهد.

کفپوش روشن و پررنگ که در رستوران غذاهای سبک استفاده می شود

علاوه بر کرایه فانتزی ، مطمئناً طراحی رستوران نکته مهمی خواهد بود. پذیرایی از غذاخوری ها با کف پوش رزینی نارنجی روشن ، که در کنار موکت های خاکستری مخملی و چوب تیره در اطراف نوار قرار دارد ، مورد استقبال قرار می گیرد.

سه راه حل کفپوش مختلف برای فضا انتخاب شده است

قطعاً نمی توان انکار کرد که سبک در هنگام طراحی مهم بوده است. ما نمی توانیم کمک کنیم اما احساس کنیم که کنار هم قرار گرفتن رزین پررنگ با فرش خاکستری ملایم بازتابی از ارائه ارزشمند اینستاگرام از غذاهای عالی ، در کنار عطر و طعم لطیف آن است.

فرش مخمل خواب دار و رزین بدون درز کنار هم نشسته اند

اما ماده نیز مطمئناً عامل تعیین کننده ای بود. رزین را به عنوان مثال در نظر بگیرید. رزین علاوه بر اینکه بسیار سخت پوشیده است ، مقاومت در برابر پا ، چرخ دستی های نوشیدنی چرخ دار و حرکت صندلی ها و میزها را بسیار مناسب می کند ، رزین نیز بدون درز است و تمیز کردن آن را بسیار آسان می کند.

کفپوش های یکپارچه سریع و آسان تمیز می شوند

عدم وجود ترک و درز هیچ مکان پنهانی برای غذا و کثیفی باقی نمی ماند و خطر رشد باکتری را کاهش می دهد و کفپوش را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد!

READ  Dongfengyun Hotel Mi'Le دارای طراحی داخلی توسط Cheng Chung Design است

دفتر شرکت ، لهستان

در حالی که فرش مورد استفاده در رستوران Alain Ducasse به احتمال زیاد برای ایجاد محیطی نرم و مجلل برای غذاخوری ها انتخاب شده است ، دلایل زیادی برای استفاده از فرش در فضاهای تجاری وجود دارد.

از فرش اغلب به دلیل توانایی حذف صدا در ادارات استفاده می شود

نگاهی به تنظیم دفتر مثلا. فرش اغلب به دلیل توانایی های خود در حذف صدا ، به ویژه در راهروها یا اتاق های اجتماعات که نیاز به اغتشاش کمی دارد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش بدون درز برای مکانهای پذیرایی که سطح بالایی از پا را تجربه می کنند ایده آل است

در مناطق پذیرایی اما رزین بدون درز کفپوش اغلب به دلیل تمیز کردن سریع و آسان مورد نیاز است ، به این معنی که می توان هر گونه خرابکاری را از بین برد ، و اولین برداشت عالی را برای بازدید کنندگان حفظ می کند.

ما عاشق این هستیم که چگونه الگوی کف رزین در اینجا با فرش ترکیب می شود!

شهر اسپانیا ، تاین ساید شمالی

مواردی وجود دارد که البته بین سبک و ماده تقریباً یک مرز غیرقابل تمیز وجود دارد.

یک نمونه عالی را می توان در موارد اخیر بازگشایی شده مشاهده کرد شهر اسپانیا.

کف ترازو که در محافل متحدالمرکز استفاده می شود

اولین بار در سال 1910 افتتاح شد ، “گنبد” میزبان چندین فعالیت اوقات فراغت ، از جمله سالن تئاتر و رقص بود. اکنون ، این فضا میزبان رستوران Spanish City است.

بالکن ها در بالای تراس قرار دارند

ادای احترام به زرق و برق قرن بیستم ، تزئینی محلول کفپوش ترازو، در دو رنگ مکمل در محافل متحدالمرکز اطراف لبه بیرونی رستوران ، با چوب تیره که در دایره مرکزی استفاده شده است ، استفاده شده است.

“گنبد” درست بالای کفپوش چوبی است

کنتراست کفپوش در اینجا ممکن است عمدی باشد ، تا تغییرات در سقف را منعکس کند. درست بالای مرکز چوبی تاریک اتاق گنبد نمادین و باشکوه قرار دارد ، در حالی که دایره های متحدالمرکز می توانند نمایانگر بالکن های تزئینی بالا و اتاق های فراتر از چشم انداز باشند.

READ  Fettle هتل Schwan Locke را به افتخار مدرنیسم اولیه آلمان طراحی می کند

نمایشگاه مرسدس ، مالزی

چنین تضادهایی می تواند مناطق تقسیم شده را ایجاد کند ، بدون نیاز به موانع یا شکاف های غیر ضروری. مثال دیگری را می توان در این مورد مشاهده کرد نمایشگاه اتومبیل در مالزی.

برخلاف بقیه سالن های نمایشگاه ، “منطقه مشتری” دارای کف چوبی است

با استفاده از سه راه حل مختلف کف ، می توانیم “فضای مشتری” واضحی را در کفپوش چوبی مشاهده کنیم ، در حالی که سیستم خاکستری روشن مسیری مشخص را بین سیستم فرش سنگی تیره تر نشان می دهد ، که از ماشین های لوکس پشتیبانی می کند.

سیستم فرش سنگی مانند تریبون اتومبیل ها عمل می کند

استفاده از براق کننده و براق سیاه سیستم فرش سنگی قطعاً باعث برجسته شدن اتومبیل ها می شود ، گویی که روی سکوهای شخصی خودشان هستند! این یک مثال بسیار هوشمندانه از ادغام سبک با ماده است و در اینجا به کمال می رسد.

ما عاشق این هستیم که کفپوش یادآور تاراست

استفاده از رنگ های خاکستری تیره و سیاه نیز یادآور تارم است و این تصور را دارد که اتومبیل ها در فضای باز هستند. این احتمالاً کمک می کند تا از طریق تجسم اتومبیل هایی که در جاده هستند ، بر مشتریان بالقوه تأثیر بگذارد.

ما امیدواریم که ما توانسته باشیم به شما نشان دهیم که لزوماً نباید سبک را فدای ماده کرد و بالعکس! شما می توانید هر دو را داشته باشید و متخصصان کفپوش همیشه در دسترس هستند تا به شما در یافتن راه حل ایده آل کمک کنند. اگر می خواهید برای فضای خود راهنمایی کنید ، لطفاً با ما تماس بگیرید یا در زیر نظر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید