در تئوری، همه صندلی‌ها برای سطحی از راحتی ساخته شده‌اند، اما تعداد کمی مانند برند مبلمان میراثی مبتنی بر Newry در ایرلند متعهد به نشستن هستند. اوریور. استفاده از نامی که از کلمه ایرلندی برای نستله گرفته شده است، که اخیراً راه اندازی شده است نیاد سریال ها آنچه را که موعظه می کنند با یک مبل مجلل و صندلی استراحت انجام می دهند. معماری هر قطعه بسیار گسترده است و سطح وسیعی را برای تجربه نشستن در عمق ایجاد می‌کند که با کیفیتی انسان‌نما افزایش می‌یابد، زیرا دسته‌های مرتفع بدنه روکش را به سمت نشسته‌کننده در انتظار یک آغوش گرم می‌برند. پایه‌های بلند چوبی بلوط یا گردویی پایه‌ی این بالشتک عظیم را تشکیل می‌دهند – که در پارچه‌های مخملی کالسکه‌ای و پهن ساخته شده است – در حالی که جزئیات چین‌دار اطراف پایه، مقیاس بزرگ آن را کاهش می‌دهد.

زنی که در یک صندلی بزرگ در اتاقی سفید رنگ نشسته است.

جزییات یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیو.

این مینی مجموعه که توسط برایان و رزی مک گویگان در سال 1979 تأسیس شد، روی هنر راحتی سرمایه گذاری می کند و برند را به ریشه های یکپارچه سازی خود باز می گرداند. Orior با سرپرستی پسر بنیانگذار، مدیر خلاق، Ciaran McGuigan، همچنان یک رابطه صمیمی است که به گفتگو با بهترین تامین کنندگان صنایع دستی و مواد با بالاترین کیفیت اختصاص دارد. این مجموعه نتیجه مستقیم گفتگو بین یک تیم چند نسلی از صنعتگران و همچنین کاتالوگ آنها است. مک گویگان می گوید: «این ترکیبی از میراث Orior و نسل جدید طراحی ما است. «طبیعت بزرگ و بازوهای جعبه ای شکل به برخی از قطعات موجود در آرشیو Orior اشاره می کند، در حالی که جزئیات خمیده روی پاها و بالشتک پشتی زبان قطعات معاصر ما را بیشتر می کند. سری Néad درست در کنار هر قطعه Orior دیگری قرار می گیرد.

READ  استایلیست داخلی کالین کینگ در مورد موارد دلخواه و چیدمان چیزها

مردی که در یک صندلی بزرگ در فضای نشیمن روبروی یک پنجره نشسته است.

پاهای مردی در صندلی راحتی و سایز بزرگ.

جزییات یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیو.

جزییات یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیو.

یک صندلی نشیمنی با سایز بزرگ در فضای نشیمن روبروی یک پنجره.

با تجربه ترین سازندگان برای به فعلیت رساندن مفاهیم، ​​با اکتشافات خلاقانه که توسط مدیر تولید که همچنین برادرزاده بنیانگذاران است، نظارت می شود. و مهمترین ژست طراحی با یک آزمایش اجتماعی درون استودیویی حل شد. آزمایش‌کنندگان مختلفی روی صندلی‌های شیب‌دار نشستند تا بهترین زاویه و عمق بازو را ایجاد کنند تا بغل کردن کامل و شیک را تسهیل کنند.

یک صندلی راحتی با سایز بزرگ در فضای نشیمن روبروی شومینه.

قسمت جلویی یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیویی.

پشتی یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیویی.

جزییات یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیو.

جزییات یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در فضای استودیو.

مواد کادویی.

تصمیم به گرد کردن بالشتک عقب و باریک کردن پاها برای ایجاد جاذبه ای که افراد را به داخل می کشد، به این حس پوشیده شدن اضافه شد. مک گویگان می افزاید: «ما دائماً در مورد راحتی آن نظر می گیریم. دیدن افرادی که روی صندلی فرود می آیند و پاهای خود را به پهلو می اندازند بسیار عالی است، زیرا این دقیقاً همان چیزی بود که در هنگام طراحی قطعه قصد داشتیم اتفاق بیفتد.

یک صندلی صندلی با سایز بزرگ در اتاقی با پانل‌های چوبی.

زنی در حال خواندن مجله در یک صندلی اتاق خواب دار بزرگ در اتاقی با صفحات چوبی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سریال Néad به ادامه مطلب مراجعه کنید oriorfurniture.com.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  10 فضای داخلی توسط دانش آموزان هنر و طراحی Corcoran دانشجویان زیر لیسانس

دیدگاهتان را بنویسید