تبلیغ Dezeen: Made in Brunel: Above the Fold نمایشگاهی از دانش آموختگان طراحی دانشگاه برونل است که از 17 تا 20 ژوئن 2021 در گالری Bargehouse و گالری برج Oxo در لندن برگزار می شود.


نمایشگاه 100 راه حل برای مشکلات روزمره ارائه می دهد ، از جمله برنامه ای که برای کمک به افراد دیابتی در کنترل سطح گلوکز ، یک سیستم مدیریت آسم شخصی و ابزاری برای تشخیص اختلال عاطفی فصلی (SAD).

پروژه های دیگر شامل یک برنامه آگاهانه ساخته شده برای کمک به افراد مبتلا به روزاسه و یک سیستم برای مدیریت دارو است که برای رژیم های پیچیده پزشکی طراحی شده است.

دانشگاه برونل
هدفون Dampen توسط Paramveer Bhachu دارای بالشتک قابل حل در آب است

برونل طراحان به خوبی می توانند مشکلات را بر روی سر خود قرار دهند تا راه حل های مثر ایجاد کنند. “

“با این حال ، امسال دانش آموزان این مهارت های حل مسئله را یک قدم دیگر برداشته اند – کشف چگونگی انجام آزمایش کاربر از راه دور در هنگام آزمایش حضوری غیرممکن و تسلط بر چاپگرهای پلی جت در زمان غیرقابل دسترسی بودن کارگاه های داخلی ، فقط یک تعداد کمی از سازگاری ها با روند طراحی که در سال 2021 ارائه شد. “

دانشگاه برونل
Omni توسط Andrew Nagel-Smith یک ابزار چندگانه مدولار با طیف وسیعی از پیوستها است

به عنوان بخشی از برنامه سال آخر ، دانشجویان نام تجاری را راه اندازی کردند بالای فولد، که برای آنها پادکست و وبلاگ ایجاد کردند تا محتوای مربوط به طراحی “اساسی” را به اشتراک بگذارند.

“بالای Fold از اصطلاحات روزنامه نشأت می گیرد که نشان می دهد اطلاعات بالای صفحه اول روزنامه صفحه گسترده همیشه تا خورده است” ، برگزار کنندگان.

READ  لیست بلند مدت پایداری جوایز Dezeen 2021 اعلام شد

“این رویدادها و ابتکارات همه روش های مهیجی برای الهام بخشیدن و ارتباط طراحان برونل با یکدیگر ، دانش آموختگان و متخصصان صنعت بوده است.”

دانشگاه برونل
پایانه کارت قابل حمل Pinteq توسط Gabriele Grigaite میهمانان رستوران را قادر می سازد تا با خیال راحت پرداخت های کارت را انجام دهند

دانش آموزان برای پروژه های سال آخر خود – و به عنوان بخشی از مقاله “بالاتر از پوشه” ، خلاصه طراحی خود را انتخاب کردند یا برای خلاصه ای که توسط منابع خارجی از جمله سرویس بهداشت ملی و طیف وسیعی از شرکت های خصوصی ارائه شده است ، درخواست کردند.

این پروژه ها با “غوطه ور شدن” در طیف وسیعی از چالش های زندگی واقعی ، هدف دانش آموزان برای ایجاد راه حل های حل مسئله بود.

دانشگاه برونل
Diawise توسط Alex Cummings یک نمایشگر و برنامه غیر تهاجمی گلوکز است

دانش آموزان همچنین شش ماژول طراحی را که از فعالیت های تحقیق و توسعه پروژه های نهایی آنها پشتیبانی می کند ، مطالعه کردند. ماژول عوامل انسانی به دانشجویان نیاز داشت تا با استفاده از اصول طراحی انسان محور راه حلی برای مسئله ایجاد کنند.

این دانشگاه گفت: “راه حل های مختلف از ساکت خوری ذرت بو داده های ذرت بو داده در سینما گرفته تا کاهش آلودگی به خود هنگام حذف PPE در بخش های مراقبت های ویژه بود.”

دانشگاه برونل
Viu توسط Alex D’Souza یک وب کم است که هر سطح فیزیکی صاف را به یک سیستم عامل مشترک تبدیل می کند

دانشجویانی که ماژول طراحی حساس به محیط زیست را انتخاب کردند ، محصولی را متلاشی کردند ، تجزیه و تحلیل چرخه زندگی را بر روی آن انجام دادند ، سپس با استفاده از استراتژی های طراحی بوم ، آن را دوباره طراحی کردند.

به گفته سازمان دهندگان ، تجزیه و تحلیل چرخه زندگی در طراحی مجدد “کاهش در میزان انتشار کربن و مصرف انرژی در تولید را نشان داد”.

READ  گفتگوی زنده در زمینه طراحی دفاتر آماده برای آینده با BDG Architecture + Design
دانشگاه برونل
Rosette توسط Dani Cropley یک برنامه آگاهانه است که برای پاسخگویی به نیازهای افراد مبتلا به روزاسه طراحی شده است

در ماژول سوم ، به نام فرایندهای مدیریت طراحی و نوآوری ، دانشجویان مدل تجاری خود را برای محصولات و خدمات خود طراحی کردند.

این دانشگاه گفت: “تعیین بازارهای هدف و راه های خلاقانه دستیابی به آنها به دانشجویان کمک می کند تا مراحل بعدی تجاری سازی یک محصول را درک کنند.”

دانشگاه برونل
Doset توسط جو گراوند یک سیستم هوشمند مدیریت دارو است

از دانش آموزانی که ماژول طراحی مبتنی بر رایانه را انتخاب کردند ، خواسته شد “یک ماشین را به انتخاب خود مدل کنند ، ایمنی آن را در نرم افزار Jack Jack و بهینه سازی طراحی از طریق تجزیه و تحلیل ANSYS“، طبق اعلام دانشگاه.

برای ماژول طراحی متنی ، دانش آموزان محصولی را برای حل مسائل دنیای واقعی تولید کردند که ممکن است در 10-15 سال رایج باشد. براساس ماژول Embedded Systems ، آنها پروژه هایی را “براساس سنسورها و اجزای سخت افزاری برای انجام عملکردی بر اساس مطالعات کد CCS C ، طرح بندی های شماتیک و طراحی صفحه چاپی مدار” ، توسعه دادند.

دانشگاه برونل
کیت الکترونیکی منبع باز توسط آرتور دین-اوسگود با هدف آموزش الکترونیک و ساخت مدار با استفاده از روش های “بصری” به کاربران است.

به گفته برگزارکنندگان ، این نمایشگاه پاسخ دانشجویان به این مضامین را به نمایش می گذارد و “فرصتی برای تجربه کار خارق العاده ای که طراحان آنها ایجاد کرده اند و پرورش نسل بعدی متفکران نوآور را فراهم می کند.”

برگزارکنندگان گفتند: “چیزی که می توان منتظر آن بود ، هم خوانی گفتگوها در سراسر گالری خواهد بود – ما خیلی به سکوت جلسات مجازی عادت کرده ایم که در آن واحد فقط می توان یک نفر را شنید.”

دانشگاه برونل
Nova Equino توسط Daniel Fredericks با استفاده از تراشه های نور روز ، نورافکن نصب شده را برای ایجاد روشنایی با کیفیت بهتر در فضای کار داخلی ، برای کمک به اختلال عاطفی فصلی تشخیص داده شده ردیابی می کند.

بلیط های ساخته شده در Brunel: بالاتر از Fold رایگان است و می توانید به آنها دسترسی داشته باشید رویداد بریت

READ  تقاطع بین رشته ای مواد با کیفیت بالا

اعضای صنعت همچنین می توانند ثبت نام کنند اینجا.

برای اطلاعات بیشتر از نمایشگاه دیدن کنید سایت اینترنتی.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای دانشگاه برونل به عنوان بخشی از مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید