هفته طراحی اورشلیم برای یازدهمین نسخه خود در محل برگزاری امسال، مرکز طراحی، رسانه و فناوری هانسن هاوس بازمی گردد. این جشن از 23 تا 30 ژوئن 2022 برگزار می شود تا استعدادهای خلاق طراحان اسرائیلی و بین المللی را به نمایش بگذارد. موضوع تحریک‌آمیز امسال «در حال حاضر» است که به این ایده می‌پردازد که طراحی زودگذر است در زمانی که آینده توسط مسائل زیست‌محیطی، پیشرفت‌های تکنولوژیکی و تحولات اجتماعی رادیکال نامشخص است. حفظ گذشته نیز غیرممکن است، که این سوال را مطرح می کند: چگونه برای زمان حال طراحی کنیم؟ JDW امسال همه اینها و موارد دیگر را بررسی خواهد کرد.

هفته طراحی اورشلیم 2022

هفته طراحی اورشلیم 2022

بازدیدکنندگان JDW چیزهای زیادی برای دیدن در حیاط، طبقه ورودی، طبقه دوم و اتاق زیر شیروانی مرکز خانه هانسن خواهند داشت. تمامی نمایشگاه ها و اینستالیشن ها در شب افتتاحیه رونمایی خواهند شد و در طول هفته برای بازدید باز خواهند بود. نکات برجسته امسال عبارتند از “حرکت پاک”، نمایشگاهی که به بررسی عمل تمیز کردن به عنوان بخشی از فرهنگ ژاپنی و ابزارهای مرتبط با آن می پردازد، و “به رشد یک ساختمان”، که یک ماشین سفارشی را ارائه می دهد که می تواند ساختاری ساخته شده از دانه ها را به صورت سه بعدی چاپ کند. خاک

هفته طراحی اورشلیم 2022

هفته طراحی اورشلیم 2022

«کفش پیکسل» اثر Tidhar Zagagi روش‌های تولید پاورقی آینده را زیر سوال می‌برد با این ایده که یک کفش را می‌توان در عرض چند دقیقه با ادغام کفی سفارشی فوم PU ریخته‌گری شده به جوراب مشتری ساخت. “نخ های گذرا” به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه صنعت نساجی می تواند چرخش را در تولید پوشاک با باز کردن و جمع کردن مجدد اقلام استفاده نشده برای رساندن یک محصول در چندین چرخه زندگی تقویت کند. آلدو جیانوتی، هنرمند ایتالیایی، از بازدیدکنندگان دعوت می کند تا در ایجاد یک حلقه بی پایان که معنای زمان حال را در بر می گیرد، شرکت کنند.

READ  سنگ مرمر سبز یکپارچه داخلی آپارتمان در میلان توسط AIM Studio

هفته طراحی اورشلیم 2022

هفته طراحی اورشلیم 2022

هفته طراحی اورشلیم 2022

ورود به هفته طراحی اورشلیم رایگان است. حتما دنبال کنید @jlmdesignweek برای دیدن تیزرهای بیشتر قبل از شب افتتاحیه.

وی یانگ به‌عنوان ویرایشگر Lifestyle، وسواس زیادی به کشف راه‌هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید