مدتی است که به گزینه های تخت خواب و میز خواب فکر نکرده ام. در واقع آخرین بار من واقعاً در مورد این ترکیب خاص مبلمان فکر کردم، به کل اینترنت فاش کردم که روی تشکی روی زمین می خوابم و تخت خوابی برای صحبت کردن ندارم. افسون شده، مطمئنم. من از آن زمان به بعد سطح خود را بالا برده ام، نگران نباشید، اما هنوز روی یک قاب تخت برای همیشه با یک تخته سر زیبا سرمایه گذاری نکرده ام. یک چارچوب فلزی IKEA از زمانی که من از تشک خود فارغ التحصیل شدم در روزهای کف اتاق یک جایگیر بوده است. اما اکنون که من یک زن متاهل هستم، وقت آن است که به شوهرم و اتاق خوابم توجه واقعی کنم. آیا خوب نیست که به ظاهر اتاق خوابم افتخار کنم به جای اینکه هر بار که شخصی از در ورودی خانه ما عبور می کند به خاطر آن عذرخواهی کنم؟ من هم اینچنین فکر میکنم. بنابراین، با در نظر گرفتن مقداری علاقه خودخواهانه، پیشنهاد دادم چند گزینه تخت و میز تختخواب را کنار هم بگذارم تا با همه شما به اشتراک بگذارم. به نظر خوب میاد؟؟

قبل از شروع، می‌خواهم چند قانون را به اشتراک بگذارم که به نظرشان برای چیدن میز خواب مفید است. مثل همیشه، هنگامی که “قوانین” را درک کردید، ما معتقدیم که می تواند به شما قدرت دهد تا در صورت تمایل آنها را خم کنید یا بشکنید.

  1. 24-27 اینچ ارتفاع ایده آل برای میز خواب است اما یک قانون خوب این است که مطمئن شوید ارتفاع در محدوده 5 اینچ بالاتر یا کمتر از بالای تشک شما باشد.
  2. میز خواب خود را به همراه تخت خود در ترازو قرار دهید. میز تخت خواب متوسط ​​20×20 اینچ است که برای اکثر تخت ها کارایی دارد. با این حال، برای تخت‌های بزرگ‌تر (یک پادشاه) می‌توانید از یک پاتختی بزرگ‌تر (تا 40 اینچ) و تخت‌های کوچک‌تر (مانند دوقلوها) استفاده کنید، شاید کمی کوچک‌تر شوند.
  3. اگر فضا مجاز باشد، در حالت ایده آل حداقل 36 اینچ در اطراف همه مسیرها می خواهید تا راحت در فضای خود بگردید اگر اتاق شما تنگ است و فضای مناسبی برای راه رفتن وجود ندارد، می توانید تخت را به دیوار فشار دهید یا تخت خود را کوچک کنید تا با مقیاس اتاق هماهنگ شود.
  4. از آن لذت ببرید با سبک / شکل! (و میکس‌های خواب کاملاً قابل انجام است:)).
READ  تغییر کمد با روحیه آزاد و فضای ذخیره‌سازی سنگین جس جس یک ماه فرصت دارد تا کامل شود

اکنون که به برخی دستورالعمل‌ها مجهز شده‌اید، بیایید با میزهای خواب با اندازه استاندارد شروع کنیم.

اندازه استاندارد با فضای ذخیره سازی

عکس توسطsara ligorria-tramp | از: اتاق خواب اولیه خانه کوهستانی

در اتاق خواب اصلی خانه کوهستانی امیلی، میزهای خواب بسیار ساختاری و خنک هستند و تمام دستورالعمل های فوق را رعایت می کنند. چارچوب تخت تا سطح زمین کم است، بنابراین میزهای خواب نیز کوتاه تر هستند، اما در کنار هم بسیار منطقی هستند. اگر او تختی با یک تخته سر خیلی بلند داشت یا یک تخت چهار پوسته را انتخاب می کرد، یک تخت خواب کوچکتر به نظر می رسید. واقعاً وقتی صحبت از تخت و میزهای خواب می شود، اندازه همه چیز است.

در دکوراسیون اتاق خواب بالا توسط جس، او دو پاتختی متفاوت از چوب تیره قدیمی را با این تخت مخملی سبز پرزدار جفت کرد. تخته سر از روی تشک امتداد یافته است، بنابراین او پاتختی هایی را پیدا کرد که در آن فضا با مقیاس مناسب هستند و باعث می شود تخت و میزهای خواب منسجم شوند. پاتختی نیز به بلندی بالای تشک است که از «قانون» بالاتر یا پایین‌تر 5 اینچی پیروی می‌کند و چشم‌نواز است. اوه، لطفاً می‌توانیم به جزئیات گوش‌خراش برجسته سمت راست توجه کنیم؟ این یک جزئیات بسیار شیرین است.

اگر در بازار هستید، در اینجا برخی از ترکیبات تخت خواب و تختخواب با اندازه استاندارد وجود دارد که ما دوست داریم:

1.میز کناری گاروی+تخت روکش دار شینولا رانول| 2.میز خواب 2 کشوی Kono+تخت دوک چوبی آبنباتی کارسون| 3.میز کناری+تخت سکوی کلمانتین| 4.پاتختی آبشاری لمینت لاک صورتی پست مدرن+تخت وبهلسترد جیدن| 5.میز خواب شناور طبیعی کورتز+تخت سکوی والن| 6.پاتختی کلبه چوبی مشکی+تخت سایبان هارگرو

شما ممکن است تشخیص دهید تختخواب از شماره 5 از تغییر دکوراسیون اتاق خواب سوزان، یا شاید به یاد داشته باشید که آن را در یک تور خانه افراد مشهور دیده اید؟ درست است، ما این میز خواب را در تور خانه کیسی ماسگریوز AD دیدیم. این یک قطعه مینیمال و در عین حال تازه است و شکل منحنی آن نرمی را به آن می بخشد که برای اتاق خوابی سبک و مطبوع عالی است. به هر حال، دروغ می گویم اگر بگویم اتاق خوابی که در بالا دیدید به شدت الهام بخش جفت شماره 3 نبوده است.

READ  معرفی یک قلم جدید + دستمال کاغذی که در پورتلند تغییر خوبی ایجاد می کند ... و ما به کمک شما نیاز داریم!

بزرگ با فضای ذخیره سازی

عکس توسطتسا نوستاد| طراحی شده توسطجینی مکدونالدوملانی برستینبرای ehd | از: اتاق خواب اصلی پارک گریفیث

اگر می‌خواهید بزرگ شوید و به خانه بروید، می‌توانید یک پاتختی استاندارد را با یک بزرگ‌تر یا حتی یک کمد کوچک در صورت داشتن فضا جایگزین کنید. به یاد داشته باشید، اگر قصد دارید بزرگ‌تر بروید، پیشنهاد می‌کنیم این کار را فقط در صورتی انجام دهید که متراژ مربع دارید و تا زمانی که حداقل یک تخت کینگ سایز دارید. اگر یک صندوقچه کوچک انتخاب می کنید، واقعاً باید مراقب باشید که ارتفاع تشک شما خیلی کم نباشد. یک راه عالی برای بالا بردن ارتفاع (اگر قبلاً ندارید) این است که یک رشته جعبه زیر تشک خود قرار دهید.

طراحی شده توسط سارا رافین کوستلو | استایل شده توسط ولیندا هلن&اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp برای “قوانین طراحی جدید”

در این اتاق خواب جسورانه Airbnb طراحی شده توسط سارا رافین کاستلو، او از یک صندوق کوچک به جای میز خواب سنتی استفاده کرد. بزرگ است، اما توجه داشته باشید که به دلیل مقیاس تخت ظاهری نامرتب دارد. تخت و کمد هر دو بزرگتر از حد متوسط ​​هستند (توجه داشته باشید که چگونه تخته سر مزین تقریباً سقف را لمس می کند!) بنابراین ترازو احساس نمی شود.

اگر دوست دارید بزرگ شوید، در اینجا چند گزینه عالی وجود دارد:

1.کمد چوبی وس 3 کشو+تخت خواب ملکه وبهلسترد نیروی دریایی Arden | 2. میز لهجه باسکین 3 کشو +تخت سکوی مخمل کلاسیک Rosalie | 3.کمد 4 کشو زیتونی بچه هامپشایر+تخت روکش آنابلا | 4.کمد 3 کشو چوبی اصلاح شده بدفورد+ تخت توسکا | 5.کمد سه کشو جنی لیند اسپیندل+تخت چوبی احیا شده الکسا | 6.کمد 3 کشو کیمن+تخت سایبان کالیستوگا

با هر یک از این جفت‌ها، تخته سر بلندتر یا پهن‌تر از حد متوسط ​​است، بنابراین میزهای خواب بزرگ‌تر به نظر نمی‌رسند. وقتی شک دارید، اگر به قانون 5 اینچی بالاتر یا پایین‌تر پایبند باشید، ترازو منطقی و عمدی خواهد بود. فقط به یاد داشته باشید که با تخت خواب های کوچکتر، یک تخت خواب خیلی بزرگ به جای یک لحظه طراحی جالب، ممکن است اشتباه به نظر برسد.

تزئینی (بدون ذخیره سازی)

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: سوئیت زیرزمین اتاق مهمان/دفتر ما نشان می دهد

گاهی اوقات یک پاتختی نیازی به ذخیره سازی ندارد و فقط می تواند مکانی برای کم کردن آب شما در شب باشد. اگر از قبل فضای کافی و فضای ذخیره سازی در کمد دارید (به قلبتان برکت دهید) و می خواهید میز خواب شما کمترین فضای بصری را اشغال کند، یک چهارپایه مانند نمونه بالا گزینه بسیار خوبی است. برای اتاق خواب های کوچکتر، چهارپایه ها و میزهای انتهایی پایه ایده آل هستند تا اتاق بیش از حد شلوغ نشود.

READ  فاش شدن ورودی خانه مزرعه (+ نحوه آویزان کردن دیوار گالری روی کاغذ دیواری)
عکس توسطتسا نوستاد| از: 1 خوابه 4 راه با شهروندان

من عاشق این میز پایه سیاه رنگ همراه با یک تخته سر ساده و روکش شده هستم. ارتفاع و مقیاس روی نقطه هستند و شکل سنتی کمی حرکت ایجاد می کند اما فضای فیزیکی زیادی را اشغال نمی کند. آه و اگر نگران نبودن جایی برای نگهداری برخی کتاب ها هستید، من شخصاً معتقدم کتاب هایی که با تنبلی روی زمین چیده شده اند همیشه ظاهر جالبی دارند. 🙂

برای همه شما افرادی که در زمینه ذخیره سازی اطلاعات دارند، در اینجا چند گزینه سرگرم کننده و تزئینی میز خواب آورده شده است:

1.میز کناری Oline+تخت چوبی درومن اقاقیا| 2.میز کناری وندال+تخت سکوی Maeve| 3.میز کنار زایدن+تخت سکوی کوروش| 4.میز کناری هندسی+تخت پانل وبهلسترد Dean Jean Eastern| 5.میز خواب هالدن+تخت کلستین| 6.میز خواب دلیله+تخت سکوی بروک

خوب دوستان من، این همه برای امروز است. امیدوارم این پست به هر کسی که به آن نیاز دارد کمک کند، و لطفاً به ما اطلاع دهید که دوست دارید چه زوج های قدرتمند دیگری را از ما ببینید. xx

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی توسطجولی رزبرای EHD | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: Suzanne’s Bedroom Reveal

The post زوج‌های قدرت: ترکیب‌های تخت و پاتختی برای هر سبک (+ نحوه انتخاب اندازه مناسب) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید