یک گزینه کلاسیک برای کفپوش خانه، کف چوبی دارای ظرافت و ماندگاری است. افزودن آنها گرما، فردیت، و لمس ظرافت رام نشدنی را به هر منطقه می آورد. در نهایت، حتی محکم ترین کفپوش های چوبی نیز نیاز به تعویض دارند. آن زمان بالاخره فرا می رسد خروج از کف چوبی: آیا می توانید سیگنال هایی را که زمان آن را نشان می دهد رمزگشایی کنید؟ طبق این مقاله، ممکن است بخواهید در صورت بروز علائم خاص، کفپوش چوبی فرسوده خود را تعویض کنید.

سایش و پارگی قابل مشاهده

یک شاخص مشخص که برای به روز رسانی کفپوش چوبی خود به آن نیاز دارید، زمانی است که علائم پیری آنقدر آشکار می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت. ظاهر کهنه زمانی ایجاد می شود که علائم عمیقی ایجاد شود که سنباده کاری کف را برطرف نمی کند. اگر توجه داشته باشید که کف چوبی شما به طور قابل توجهی کمتر از قبل پر جنب و جوش شده است، یک ارتقاء با طراوت می تواند ضروری باشد.

آسیب آب

نه چوب و نه آب، همراهان خوبی را ایجاد نمی کند. آسیب آب ناشی از نشت یا سیل به طور بالقوه می تواند یکپارچگی کفپوش چوبی شما را تضعیف کند. حجامت، تغییر رنگ، کمانش یا تاب برداشتن می تواند نشانه آسیب آب باشد. به جای رفع مشکلات، رفتن به یک سطح کاملاً تازه معمولاً مقرون به صرفه است.

مسائل ساختاری

مشکلات یکپارچگی زمانی ایجاد می شود که کف های زیرین کف چوبی به مرور زمان خراب می شوند. صدای جیر جیر، تکان و ناهماهنگی در کفپوش چوبی ممکن است نشانه مشکلات عمیق تری در زیر باشد. رفع مشکلات زیرزمینی مستلزم تعویض کفپوش های چوبی است.

READ  کمپ پیشاهنگی پسران با الهام از Minecraft به خانه ای در کنار دریاچه تبدیل می شود

تعمیرات مکرر

این می تواند نشانه ای از این باشد که وقتی تعمیرات مکرر است، زمان تعویض کفپوش های چوبی فرا رسیده است. الزامات نگهداری منظم منجر به فشار مالی و آزار می شود. نگهداری مداوم ممکن است نشان دهنده این باشد که تعویض کفپوش های قدیمی در مقایسه با نگهداری از آنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

سبک منسوخ شده

با تغییرات در سبک، به روز رسانی هایی در مورد آنچه که فضاهای زندگی مدرن را تشکیل می دهد، ارائه می شود. انتخاب‌های محبوب قبلی ممکن است اکنون قدیمی به نظر برسند. درمان های سطح چوبی قدیمی را می توان با انتخاب های فعلی جایگزین کرد که جذابیت بصری محل سکونت شما را تکمیل می کند.

آلرژی و نگرانی های سلامتی

آنهایی که شیارها و دهانه‌های عمیق‌تری دارند، احتمالاً مواد غنی از آلرژن مانند گرد و غبار و سایر ذرات میکروسکوپی را در خود جای می‌دهند که نگرانی‌های تنفسی و واکنش‌های حساسیت مفرط را بدتر می‌کنند. آب بندی محکم یک نوع کف جدید، خلوص اتمسفر داخلی را با حذف منابع با کیفیت پایین هوا افزایش می دهد.

اولویت شخصی

گاهی اوقات، به مسائل سلیقه شخصی برمی گردد. تزریق طراوت و شادابی را می توان از طریق تعویض کف به دست آورد و زندگی شما را دوباره زنده کرد.

سطوح چوبی علیرغم شهرتشان برای چقرمگی، ممکن است به تدریج در اثر قرار گرفتن در معرض مداوم خراب شوند. بسته به اینکه فرد علائم خاصی را مشاهده کند یا نه، ممکن است نیاز به تعویض کفپوش چوبی باشد. مشاوره با متخصصان صنعت برای تعیین مناسب ترین انتخاب بر اساس برنامه هزینه، روال روزانه و تمایلات زیبایی شناختی ضروری است. جذابیت زیبایی شناختی، کاربردی بودن و ارزش پولی همگی می توانند با تعویض کفپوش های چوبی قدیمی افزایش پیدا کنند.

READ  هالی هانت عاشق یک اسپرسو مارتینی خوب، گوشواره های بی نظیر + بیشتر است

آیا به کفپوش نیاز دارید؟ مخاطب Flooring.org امروز در 800-689-9006 یا با ایمیل ما در sales@flooring.org تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید