در عصری که با اشتراک‌گذاری بیش‌ازحد گرفتار شده است، تعداد کمی از هنرمندان آثاری تولید می‌کنند که بینندگان را به جای فرصت عکس، به درون‌نگری دعوت می‌کنند. برای طراحی میامی 2023، گالری Rademakers ارایه شده ریو روشن نمایشگاه فضای بین، که راه حل آن – در حالی که زودگذر است – اکنون در نمایش های آینده و کمیسیون های فعلی تکرار می شود. دوتایی طراحی مستقر در آمستردام، روبن د لا ریو باکس و گلنار روشن، از طریق قطعاتی از نصب قبلی خود استدلال می‌کنند که هنر تجربی در هر مقیاسی و در زمینه‌های مختلف، دگرگون‌کننده است.

انبوهی از وسایل خانه در نمایشگاه.

فضای بین میز، ظرف V3، چهارپایه برنزی نرم و پانل قطبی

دو میز قهوه در مرکز نمایشگاه و یک آینه روی دیوار.

فضای بین جدول

انبوهی از وسایل خانه در نمایشگاه.

پانل های تغییر رنگ برهنه، سان استون و سیترین

و هنر تفکر نمی تواند در زمان بهتری بیاید. ما می بینیم که اطلاعات نادرست زیادی وجود دارد و مردم خیلی سریع قضاوت خود را بر اساس هر ورودی انجام می دهند. ما می خواهیم مردم را تحریک کنیم تا به شهود و انگیزه های درونی خود اعتماد کنند.» ریو روشن می گوید. “فضای بین برای انجام این کار طراحی شده است تا افراد را از دیدگاه ها و ایده های مختلف دور هم جمع کند و بگذارد لحظه ای مکث کنند و فکر کنند. ما امیدواریم که این به همه ما کمک کند تا دوباره به هم وصل شویم.”

یک ظرف سرامیکی

کشتی 3

دو میز قهوه خوری و یک ظرف

فضای بین میز و کشتی 3

اشیاء که به دقت طراحی شده اند، تعامل نور، حرکت، انعکاس و ادراک را در نظر می گیرند – همه با هدف تحریک حواس و درگیر کردن عابران. جداول ابعادی شامل موارد اختصاصی نمایش است فاصله در بین جدول – به درستی برای تنش ایجاد شده در کنتراست و قرارگیری نسبی جفت نامگذاری شده است – و میز بالا، از یک شیشه بازتابنده، پر جنب و جوش و بافتی استفاده کنید که نور رنگی را با اثر موجی آب پخش می کند. به همین ترتیب هستند پانل های قطبی، مجموعه ای از ترکیبات شیشه ای با بافت تقسیم شده که در دوگانگی آنها تفاوت ظریفی دارند. یک خط دو جزء بسیار لمسی و رنگی را تقسیم می کند، در حالی که به طور همزمان به عنوان یک دایره کل نگر متحد می شود. را پانل های تغییر رنگ شیشه انعکاسی مشابهی دارند، اما روی اشکال مستطیلی با یک میدان رنگ در حال تغییر در یک گرادیان شعاعی قرار دارند. را Shift Light Wallبا این حال، تمام آن دستگاه‌ها را می‌گیرد و آن‌ها را در یک لامپ بلند، مستطیلی و دیواری بسته‌بندی می‌کند که اثرات جوی آن توسط الکتریسیته فعال می‌شود.

میز کناری 1، کشتی V3 3، و پانل قطبی 3

زمین کردن برخی از عناصر جوی تر است صداها مجموعه – مجموعه ای از ظروف شنی چاپ سه بعدی که مواد طبیعی را با نوآوری های تکنولوژیکی تلفیق می کند. لبه‌های مواج و آجدار تداعی کننده تصاویری از روش مجسمه‌سازی کاغذی کیریگامی ژاپنی یا لباس میانی پیروئت Iris van Herpen است. همین چین های فیزیکی ادای احترام است، پژواک صدای زنان ایرانی که به آزادی دعوت می کنند. علاوه بر این هستند مدفوع سنگریزه و میز کناری پلیسه Sand in Motion، دو مصنوع برنزی که ویژگی های Voices را تقطیر می کند و آنها را به اشکال متضاد و در عین حال متناظر ارائه می دهد. هر جایگشت قطعات از فضای بین بین خود اثاثیه و کسانی که چشمانشان را جلب می کند گفتگو ایجاد می کند.

مجموعه ای از رگ های صدا

رگ های صدا

همانطور که آنها یک نمایشگاه را به پایان می‌رسانند و برای نمایشگاه بعدی آماده می‌شوند، تعداد کمی از وسایلشان در تأسیسات داخلی سفارشی از جمله نصب کامل تغییر رنگ پر از دیوار در Penn1، یک پروژه توسعه بزرگ در منهتن، و یک کمیسیون سفارشی برای یک آمریکایی ادغام می‌شود. دفتر مرکزی شرکت در خارج از کشور “با گنجاندن این لحظات در زندگی روزمره – مانند فضاهای داخلی، فضاهای عمومی یا موسسات – ما این فرصت را داریم که با دیگران ارتباط برقرار کنیم و اگر آن لحظه ارتباط باعث شادی یا همدلی شود، امیدواریم به آن دست پیدا کنیم.” ریو روشن ادامه دارد. هدف ما از طریق کارمان طراحی اشیاء و فضاهایی است که بر ذهن تأثیر می‌گذارد – ما دیده و آموخته‌ایم که این ضروری است، شما فقط کارکرد یک شی یا مکان را طراحی نمی‌کنید، بلکه تأثیر آن را بر وضعیت فعلی شخص طراحی می‌کنید. در یک لحظه تجربه.»

یک چهارپایه و پانل گرد شیشه ای دیواری.

پنل پلاریتی 2 و مدفوع برنزی نرم

دو طراح در حال عکس گرفتن،

گلنار روشن و روبن د لا ریو باکس، طراحان تمرین هنری ریو روشن

طراحانی که در مرکز غرفه نمایشگاهی خود ایستاده اند که شبیه یک گالری برای زندگی با وسایل خانه در رنگ های قرمز، صورتی و برهنه است.

گلنار روشن و روبن د لا ریو باکس، طراحان تمرین هنری ریو روشن

برای اطلاعات بیشتر در مورد The Space in Between، به سایت Rive Roshan بروید اینجا.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  نمایشگاه مدرنیسم گرمسیری "سیاست پشت بتن" را بررسی می کند

دیدگاهتان را بنویسید