احساس می‌کنم در مقایسه با سایر افراد همیشه از روندها عقب هستم. همانطور که می دانید من در مورد پرداخت های سخت (کاشی، کفپوش و غیره) کمی ریسک گریز هستم. اما روز دیگر داشتم نگاه می کردم دنیای داخلی (یک مجله اروپایی عالی که همیشه ایده‌های تازه و جالبی دارد) و من یک عکس/ایده از یک حمام زیبا با یک بالش روی توالت دیدم. من کنجکاو شدم و به این فکر کردم که آیا این روند بزرگ بعدی است یا خیر. بخشی از من احساس می‌کردم که کمی احمقانه است، اما بعد متوجه شدم که می‌تواند یک راه مقرون‌به‌صرفه برای ایجاد بافت و نرمی در صندلی‌های سخت باشد. اما چه چیزی یک بالش را برای توالت مناسب می کند؟ در حالی که به نظر می رسد یک سوراخ بزرگ بالش مخصوص توالت در بازار وجود دارد، من به شکار رفتم. امروز من به شما نشان خواهم داد که با قوانین مربوط به آنچه که واقعاً به عنوان «بالش توالت» رسمی شما کار می کند، در صورتی که بخواهید در این روند فعالیت کنید، به چه «بالش های توالت» علاقه دارم.

بالش توالت: چیزهایی که باید در نظر گرفت/خوب دانستن

البته شکل و استایل بسیار مهم است، اما اندازه پشت فرد، عادات حمام او (مدت اقامت، مشکلات خاص کمر که ممکن است به استحکام فوم خاصی نیاز داشته باشد) را نیز در نظر بگیرید، و قطعاً پارچه قابل پاک کردنی را تهیه کنید – Sunbrella عالی است، اما از مخمل، بوکل یا بافتنی با بافت باز درشت صرف نظر کنید. چرم ممکن است پتینه خوبی داشته باشد زیرا مایعات سرکش به مرور زمان روی آن می پاشند، اما ممکن است فنجان چای همه افراد نباشد.

بالش مربع یا مستطیل ساده (در پارچه بادوام فضای باز)

مورد من این است: کاسه گرد است و شکل توالت بیشتر مجسمه‌ای است، بنابراین فکر کردم که یک بالش مربع به خوبی از آن بیرون می‌آید و بعد و کنتراست را اضافه می‌کند، اما به روشی ساده. شکل توالت دقیق تر است، بنابراین یک مربع آن را با خطوط تمیزش متعادل می کند. من عاشق نوار ظریف در برابر کاغذ دیواری گلدار هستم.

READ  The Link Up: بازی خانوادگی مورد علاقه هندرسون، ژاکت دنج کامل کیتلین، و شستشوی عالی صورت برای پوست های حساس

یک مستطیل کوچکتر شاید مقیاس بهتری برای توالت ما باشد – به احساس تعادل بیشتر کمک می کند. امتیازهای جایزه برای این دو به دلیل Sunbrella هستند، بنابراین اگر در نزدیکی پارچه تصادفی رخ دهد، می‌توان آن را به راحتی پاک کرد یا شست. من دوست دارم که چگونه این ها عقب نشینی می کنند و توجه را از کاغذ دیواری و کاشی زیبا دور نمی کنند.

کمرهای راه راه

من واقعاً عاشق این بالش‌ها هستم – الگوی بلندتر و شکل پایین‌تر این بالش‌های کمری در واقع می‌تواند واقعاً برای مهمانان شما حمایت کند (مخصوصاً برای افراد مسن‌تر که نیاز به حمایت بیشتری از پشت دارند). این به نظر سرگرم‌کننده‌تر و متنوع‌تر است، اما همچنان چیزی است که می‌توانید در اتاق‌های دیگر استفاده کنید، اگر دوست دارید بالش‌های خود را مانند من جابه‌جا کنید (همچنین ممکن است اگر بچه‌ها دارید، به‌ویژه پسرهایی که عادت‌های توالت‌شان را دارند، یک بالش اختصاصی توالت بخواهید. کمی غیر قابل پیش بینی). یک الگوی شلوغ نیز می تواند در طول زمان بخشنده تر باشد.

آن را بازیگوش و گرد کنیم؟

می خواستم به گردی کاسه تکیه بدهم و یکی دیگر از ترندهای بزرگ بالش (بالش های گرد یا کروی) را ترکیب کنم. من فکر می‌کنم این واقعاً فوق‌العاده سرگرم‌کننده است – پوم پوم‌ها بسیار بازیگوش هستند و سایر عناصر گرد اتاق (دستمال توالت، شکل سر دوش و غیره) را می‌گیرند. اگر این رنگ سفید شما را می‌ترساند (من متوجه شدم) من رنگ خاکی‌تری را انتخاب می‌کنم و به رنگ‌هایی تکیه می‌کنم که ممکن است با چیزهای مرتبط با توالت بهتر «نطق» شوند.

من این یکی را دوست داشتم زیرا طلایی را در قاب قدیمی/نقاشی بالای توالت به دست آورد. من دوست دارم این بالش با لوله کشی و یک دکمه تک دکمه در وسط طراحی شده است. این فقط شبیه بالشی است که قرار است روی آن بنشینید (البته قبل از رفتن باید بالش ها را بردارید) و جدی بودن آن باعث می شود لبخند بزنم.

READ  خانه های درختی و ویلایی گرمسیری هتل One & Only Mandarina مکزیک را تشکیل داده اند

کره کامل

من این بالش را از لولو و جورجیا برای اتاق خوابمان خریدم، اما فکر می‌کنم اینجا هم آن را دوست دارم. مقیاس کوچکتر به شکل توالت اجازه می دهد تا بدرخشد، به چشم شما کمک می کند تا در حالی که روی منحنی ها حرکت می کند، به اطراف بپردازد. همچنین در صورت نیاز به چیزی برای فشار دادن در طول روتین های صبحگاهی، مانند یک بالش خوب برای نگه داشتن احساس می شود.

یک بانوی حاشیه دار بوهمیایی

در حالی که من عاشق این بالش هستم، اینجا به عنوان بالش توالت احساس نمی شود. فکر می‌کنم چیزی در مورد منگوله‌های حاشیه‌دار طولانی‌تر برای من احساس ناخوشایندی دارد، می‌تواند میکروب‌ها، پاشش‌های سرکش، و غیره را جذب کند. در حالی که برخی از این بالش‌ها واقعاً اتاق را بالا می‌برند، این برای من یک دلتنگی بزرگ به نظر می‌رسد.

یک رنگین کمان نیم دایره

من عاشق شکل این 1/2 دایره روی توالت هستم. به وضوح به راحتی استراحت می کند، و به نظر می رسد خطوط رنگین کمان واقعاً از پایه توالت تقلید می کنند (شکل کاسه تقریباً دایره را تمام می کند). اگر این یکی در یک پالت رنگی کم‌رنگ‌تر می‌آمد، می‌توانستم ببینم که واقعاً ایده را می‌فروشد (و در حال فروش، طراحان بالش لطفاً توجه داشته باشند). حالا که در مورد آن فکر می کنم، فکر می کنم یک کوسن پشت بند چرمی، که در واقع به توالت متصل است، می تواند راهی فوق العاده شیک برای کشف این روند باشد.

آن را شخصی کنید

همانطور که می‌دانید، من یک حافظه‌دار هستم، بنابراین گذاشتن عکس عروسی‌مان روی بالش کاری بود که سال‌ها پیش انجام دادم و هر بار که آن را می‌بینم لبخند می‌زنم. مسلماً کار کردن با این بالش در بسیاری از اتاق‌های ما سخت بوده است، زیرا نسبتاً خاص است (من فکر می‌کنم ممکن است برایان TBH را خجالت بکشد). اما اینجا در حمام مهمان، روی این توالت، به نظر می رسد بهترین راه برای جشن عشق و ازدواج با مهمانانمان است. امیدواریم دفعه بعد که باب و سوز بیدار می شوند لبخند بزنند و اضافه کنند که تماس شخصی مطمئنا باعث می شود که این روند احساسی تر و سفارشی تر شود.

READ  کتاب من "قوانین طراحی جدید" امروز منتشر شد و من عصبی / مغرور / هیجان زده / مضطرب / راحت هستم ...

مانند تمام دکورها، این روند برای همه مناسب نیست، اما به نظر من، یک “چرا که نه” بزرگ به نظر می رسد و اکنون که این بالش توالت را داریم، آنها را در هر یک از طراحی های حمام خود وارد می کنم و مطمئن می شوم که بالش با سبک حمام، شکل توالت، مقیاس کاسه و در نظر گرفتن عادات روزانه کار می کند. من بسیار کنجکاو هستم که آیا این روند قرار است شروع شود (اروپا همیشه در این موارد اولین است) و اگر بله، شاید شرکت ها شروع به اضافه کردن بالش های مخصوص توالت به موجودی خود کنند. من خیلی به آن علاقه دارم.

پس چه حسی نسبت به این روند توالت دارید؟؟؟ آیا به آن علاقه دارید؟؟؟

xx Emily (…و روز اول آوریل مبارک :))

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید