سال جدید اینجاست. با سال جدید روندهای جدیدی در طراحی خانه به وجود می آید. روندهای کفپوش چوبی سخت در سال 2022 را کشف کنید:

روندهای کفپوش چوبی سخت 2022

اولین روند 2022 کفپوش چوبی سخت یک طراحی کفپوش غیر معمول است. کفپوش های بصری جالب و التقاطی برای سال جدید محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. طرح هایی مانند شورون و شاه ماهی دو نمونه از این موارد هستند. شاه ماهی نوعی چوب سخت است که در یک جهت مورب با خود قفل می شود، برخلاف تخته های مستقیم که در کنار یکدیگر قرار می گیرند. اگر می خواهید چیز متفاوتی را در خانه خود امتحان کنید، به این نوع کفپوش های چوبی فکر کنید.

یکی دیگر از روندهای کفپوش 2022، کفپوش های تخته ای پهن است. معمولاً تخته‌های چوب سخت از نظر اندازه باریک‌تر هستند، اما ممکن است در چشم شلوغ به نظر برسند. به همین دلیل است که کفپوش های چوبی تخته ای پهن در حال افزایش محبوبیت هستند. این کفپوش ها هم ظریف و هم جالب هستند و به خانه شما کمک می کنند تا خانه شما را به شیوه ای معمولی خوشرنگ کنید.

اگر به دنبال ایجاد حس روستایی تری به فضای خود هستید، چوب سخت خود را تغییر دهید. کفپوش روستیک برای سال 2022 رواج دارد. چوب سخت روستایی شامل مواردی مانند بافت ها و رنگ های طبیعی است که می تواند حس آرامش بخشی به فضا بدهد.

شاید شما به دنبال یک احساس مدرن یا مدرن در خانه خود هستید. اگر چنین است، کفپوش های سفید شده یا سفید شده را برای فضای خود انتخاب کنید. این روند 2022 به اتاق کمک می کند تا احساس تازگی داشته باشد. کف‌های سفید شده همچنین می‌توانند فضا را باز کنند و به آن کمک کنند بزرگ‌تر به نظر برسد.

READ  AvroKO گذشته را با حال در مرکز سامویی Centara Reserve ترکیب می کند

از سوی دیگر، رنگ‌های غنی و متنوع نیز برای سال 2022 مورد توجه قرار می‌گیرند. اگر رنگ‌های روشن و سفید سبک شما نیستند، رنگ‌های غنی از چوب سخت را انتخاب کنید تا به فضایتان کمک کند سرزنده و دنج به نظر برسد.

برای خرید این ترندهای کفپوش چوبی سخت 2022، از اینجا دیدن کنید Flooring.org. اگر سؤالی دارید، دریغ نکنید و با ما تماس بگیرید (800) 689-9006.

دیدگاهتان را بنویسید