شرکت طراحی داخلی نیویورک ، رومن و ویلیامز ، عناصر تزئینی ویکتوریایی را با اشاره به عصر جاز نیویورک در فضای تزئین شده هتل NoMad در لندن ترکیب کرده است.


این هتل که در دادگاه و دادگاه سابق پلیس Bow Street در کاون گاردن واقع شده است ، اولین پاسگاه بین المللی از زنجیره مهمان نوازی آمریکایی است. NoMadبه

اتاق مهمان در NoMad London با مخمل مخملی منگوله دار
NoMad London دارای 91 اتاق مهمان (بالا و بالاتر)

ساختمان فهرست شده درجه 2 آن ، که به اواخر دهه 1800 باز می گردد ، 91 اتاق هتل ، یک رستوران با گنبد شیشه ای-گلخانه ، یک بار با سبک شبیه به یک میخانه کلاسیک انگلیسی و یک سالن رقص بزرگ در محوطه اصلی دارد.

رومن و ویلیامز با هدف افزایش ویژگی های ویکتوریایی مجموعه و درج جلوه های تزئینی جدید که به نیویورک 1920 اشاره می کند.

اتاق هتل توسط رومن و ویلیامز با شومینه و هنر روی دیوار
هر اتاق خواب دارای یک شومینه مرمری و کمد های تزئینی طلاکاری شده است

این شرکت که توسط روبین استندفر و استفان آلش در سال 2002 تاسیس شد ، گفت: “چالش ادغام یک ساختمان جدید با معماری ارثی ساختمان ، فضایی را ایجاد کرد که دارای دوگانگی بود.”

“قدیمی و جدید ، سخت و نرم ، نیویورک و لندن – این اصول فراوان است و در سراسر ساختمان شکوفا می شود.”

اتاق غذاخوری با سقف شیشه ای NoMad London
حیاط پلیس با سقف شیشه ای ساختمان به یک سالن غذاخوری تبدیل شده است

مهمانان از طریق porte-cochere اصلی خود وارد لابی هتل می شوند.

پذیرایی به یک طرف چیده شده است ، با جلوه ای که در نسخه ای از گلدوزی شده پوشانده شده است وات وست مینسترالگوی بایگانی گلابی که تولید آن دو ماه به طول انجامید.

کاشتن نیمکت سبز و نیمکت سبز در فضای داخلی هتل توسط رومن و ویلیامز
یک گودال کاشت در امتداد مرکز فضا اجرا می شود

تیم طراحی یک راه پله اصلی جدید با روکش چوب ماهون و چارچوب طاق نمای تئاتر اضافه کرد ، در حالی که لوستر لابی در کانکتیکات پیدا شد ، ترمیم و به انگلستان ارسال شد.

READ  نمای داخلی دفتر مکزیکو سیتی دارای جلوه های طلایی و سنگ مرمر است

تیم طراحی می گوید: “این فضا نقطه اتصال هتل است ، هم در نقش یک قطب نمای فیزیکی برای مهمانان و هم در سرگردان و همچنین در محل زیبایی شناسی آن.” “این تجسم دوگانگی بین قدیم و جدید است.”

سالن دادگاه دادگاه در NoMad London با میزهای ناهار خوری
سالن دادگاه برای مراسم خصوصی به سالن رقص تبدیل شده است

یک راهرو فولادی در بالای لابی مهمانان را به اتاق خواب آنها می رساند در حالی که حیاط سابق پلیس فراتر از پذیرایی ، که در گنبد شیشه ای سه طبقه پوشانده شده است ، به یک مکان ناهار خوری تمام روز تبدیل شده است.

این فضا مملو از سبزی از درختان مستقل تا گیاهان صعودی است که در ستون ها کشیده شده اند و حس حضور در یک گلخانه ادواردی را ایجاد می کنند.

صندلی های نیمکت دار با روکش سبز ، چشم را در مرکز فضای غذاخوری و کاشی های سفارشی توسعه یافته توسط کاشی بانتام کار می کند دیوارها را بپوشانید

فضای داخلی سالن توسط رومن و ویلیامز با لوسترهای لایه ای
دیوارها توسط دیوارنگاری توسط کلر باسلر پوشانده شده است

اتاق شومینه هتل که در نزدیکی دهلیز قرار گرفته است ، فضای ناهارخوری صمیمی تری را ارائه می دهد و در عین حال تم گلخانه را با کاغذ دیواری های گیاهی نقاشی شده با دست و با روکش چوبی تیره ادامه می دهد.

در کتابخانه که به عنوان اتاق نشیمن هتل عمل می کند ، صندلی های مخملی قدیمی با قفسه های آسیاب Sapele احاطه شده است. چراغ های تزیینی برنجی نقاشی هایی با رنگ روغن ، زودگذر کاغذ و مجموعه ای از کتابهای عتیقه را روشن می کند.

دادگاه اصلی ساختمان مجدداً به عنوان یک سالن رقص رسمی با دیوارهایی با ارتفاع دو برابر با نقاشی دیواری نقاش فرانسوی تجسم شده است. کلر باسلربه

READ  داخل یک آپارتمان بروتالیست بازسازی شده در رم

لوسترهای عظیمی از سقف اصلی آویزان شده اند که توسط تیم طراحی کشف شده است ، در حالی که شمعدان های دستباف از سطح دیوارنگاره بیرون می آیند تا فضایی تاریک و مبهم ایجاد کنند.

مجسمه با طبیعت بی جان در سالن رقص هتل NoMad London
شمشیرهای سربی شکل باعث ایجاد نور مبهم می شوند

در همین حال ، در پلیس سابق ، رومن و ویلیامز نوار Side Hustle را به عنوان تصویری مدرن در میخانه بریتانیایی ایجاد کرده اند.

نمای داخلی آن به عصر طلایی سفرهای لوکوموتیو اشاره می کند ، دیوارهایی با روکش چرم برجسته و روکش های آسیاب شده در حالی که گوی های شیشه ای دمیده و شمشیرهای کتان دار بین غرفه های چرمی و چوب ماهون آویزان شده است.

میله جلویی چوبی با روکش سنگ مرمر در هتل NoMad London
نوار Side Hustle برای اشاره به میخانه کلاسیک انگلیسی طراحی شده است

از طرف دیگر ، نوار NoMad در دهلیز دارای طراحی پرشور و ماکسیمالیستی است که هنرهای تزئینی را جشن می گیرد.

این ظروف سفالی Delftware ، نورپردازی مدرنیست ایتالیایی و مبلمان به سبک جنبش زیبایی را ترکیب می کند-جنبشی هنری در اواخر قرن نوزدهم که از زیبایی خالص و “هنر به خاطر هنر” دفاع می کرد.

یک پارچه داماس طلایی توسط روبلی هر یک از دیوارهای روکش چوب ماهون را از جنس چوب ساخته شده است ، در حالی که چرم برجسته و نقاشی شده با دست از آن استفاده می شود کارگاه برتر جلوی میله

اتاق ناهار خوری رومن و ویلیامز با کاغذ دیواری مخمل آبی
اتاق شومینه دارای کاغذ دیواری گیاهی نقاشی شده با دست است

هر یک از اتاق های مهمان NoMad London دارای حمام موزاییک سنگی ، ظروف مرمر و کاغذ دیواری سفارشی Lelievre damask هستند.

این 20 سوئیت به گونه ای طراحی شده اند که شبیه به آپارتمان های خوش نقشه با فضاهای نشیمن و غذاخوری خود و همچنین وان های پنجه ای در اتاق خواب هستند.

READ  هتل ریومار نارنجی + خنثی‌ها را با الهام از محیط اطراف جشن می‌گیرد
اتاق غذاخوری در NoMad London با دیوارهای ابریشمی آبی رنگ
روکش چوب تیره فضای ناهار خوری صمیمی را تکمیل می کند

NoMad که متعلق به نیویورک است گروه سیدل، همچنین یک پاسگاه در لاس وگاس و یکی در لس آنجلس ، که در مقر اصلی بانک سابق قرار دارد ، دارد.

محل اصلی این زنجیره ، در یک ساختمان هنرهای زیبا در محله NoMad نیویورک واقع شده است ، تعطیلی دائمی خود را اعلام کرد اوایل امسال در نتیجه همه گیری

عکاسی توسط سیمون آپتون مگر خلافش گفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید