نیکلا کوپرنیک، ریاضیدان و ستاره شناس دوره رنسانس، زمانی که مشاهداتش او را به ابداع مدلی از جهان هدایت کرد که خورشید را به جای زمین، در مرکز منظومه شمسی قرار می دهد، جهان را برای همیشه تغییر داد. به روشی مشابه، البته در مقیاس کمتر بدعتگذار، نورپردازی و طراحی LED نسخه Mavisten به دنبال ساختن آنهاست مجموعه کوپرنیکا مرکز فضاهای زندگی

جزئیات لامپ آویز کوپرنیکا که سایه شیشه دودی دهان دمیده و لامپ های LED Emberline را نشان می دهد.

مجموعه نورپردازی Copernica Mavisten Edition که در سال 2018 توسط مایکل آلمودوا و اریک هسیه و “الهام گرفته از ساعت طلایی غروب کالیفرنیا” تأسیس شد، تعادل جذابی بین نشانه‌های صنعتی قدیمی با عناصر زیبایی شناسی شیک معاصر برقرار می‌کند.

نمونه هایی از آویز کوپرنیکا در نسخه های کوچک و بزرگ در آشپزخانه و اتاق خواب.

نسخه چراغ طبقه از مجموعه کوپرنیکا در اتاق نشیمن تاریک در کنار مبل نشان داده شده است، با آخرین دقیقه های باقی مانده از غروب خورشید در پس زمینه.

هر آویز، لامپ زمینی، چراغ رومیزی و لوستر با الهام از هلیومرکزی کوپرنیکی، حول یک ویژگی مشابه طراحی شده است: حلقه برنجی که به دور یک لامپ رشته ای می چرخد، همراه با یک شیشه دودی دهان دمیده که با محور حلقه برنجی تراز شده است. در مجموع، تصور می‌شود که این طرح، توهم یک کره را ایجاد می‌کند، اثری که در حالت تعلیق به شکل آویز آن (در نسخه‌های کوچک و بزرگ موجود است) آشکارتر است.

نسخه رومیزی از مجموعه کوپرنیکا روی میز خواب در اتاق خواب با تخته سر چوبی و ملافه آبی.

لامپ آویز لوستر مجموعه Copernica یک حلقه برنجی را به نمایش می گذارد که به دور درخشش گرم لامپ رشته نوستالژیک می چرخد.  لبه ترد و برش شیشه دودی دهانی کاملاً با محور حلقه برنجی هماهنگ است و توهم یک کره را ایجاد می کند.

به عنوان یک لوستر، آرایش سه نوری شکل یک اورری را تداعی می کند – مدلی از منظومه شمسی که موقعیت ها و حرکت های نسبی سیارات و قمرها را نشان می دهد یا پیش بینی می کند، معمولاً طبق مدل هلیومرکزی.

مجموعه Mavisten Edition Copernica از 199 دلار برای یک چراغ آویز کوچک شروع می شود و به 1387 دلار برای پیچیده ترین بیان آن به عنوان یک لوستر 3 نوری در mavistenedition.com. کسانی که به دنبال اضافه کردن یک عنصر از طراحی به نورپردازی موجود هستند، می توانند انتخاب برند را بررسی کنند لامپ های ال ای دی Emberline ساخته شده برای تقلید درخشش کهربایی یک لامپ به سبک ادیسون با بهره وری صرفه جویی در انرژی فناوری LED.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

READ  Vipp هتل یک اتاقه جدید را در کارخانه قدیمی مداد در کپنهاگ افتتاح کرد

دیدگاهتان را بنویسید