عملکرد در جدید با زیبایی شناسی مطابقت دارد اسپرینکلر دفتر مرکزی در دبی طراحی شده توسط استودیو طراحی داخلی غرشدفتر 2000 متر مربعی که توسط Pallavi Dean تأسیس شده است، به فضایی تبدیل شده است که نوآوری و همکاری را با استفاده از راه حل های اداری معاصر پرورش می دهد و در عین حال یک پالت رنگ منسجم را حفظ می کند که رنگ های برند را نشان می دهد. Sprinklr، یک شرکت نرم‌افزار آمریکایی، بیانیه‌ای مأموریت دارد «به هر سازمانی در این سیاره کمک کند تا مشتریان خود را خوشحال‌تر کند»، بنابراین مناسب است که دفتر مرکزی آن از کارمندانش شروع به کار کند.

میز جلو دفتر مدرن

دین معتقد به “ایجاد تعادل کامل بین بیان خلاقانه و طراحی عملگرا” است، که در هر گوشه ای از دفتر نمونه است. مناطق انعطاف پذیر به طور خاص برای همکاری های بداهه، ارائه ها و جمع شدن سریع طراحی شده اند. راه‌حل‌های آکوستیک بازیگوش و گزینه‌های حفظ حریم خصوصی به ایجاد یک محیط مساعد برای آن جلسات خارج از کاف کمک می‌کنند.

میز جلو دفتر مدرن

میز جلو دفتر مدرن

منطقه انتظار دفتر مدرن

میز با هشت صندلی در دفتر مدرن

دو صندلی باز که توسط اتاق های کنفرانس احاطه شده اند

قسمت نشیمن در دفتر مدرن

در سرتاسر محل کار، دریایی از رنگ‌های آبی و سبز فضای آرامش‌بخشی را ایجاد می‌کند که با رنگ خاکستری خاکستری و خاکستری خنثی تزیین شده است تا هویت سازمانی شرکت را کامل کند.

صندلی باز در دفتر مدرن

صندلی به سبک سالن در دفتر

یک فضای نشیمن به سبک سالن، کارمندان را برای جلسات بزرگتر متحد می کند، اما در زمان های دیگر فضایی غیررسمی برای جلسات ارائه می دهد. کافه‌ای که با کاشی‌های مترو تزئین شده است، رنگ معمولی اتاق را کامل می‌کند.

راهرو اتاق های کنفرانس در کنار کمدها

کمدهای قهوه ای در کنار ایستگاه های کاری

قفسه‌هایی که در کنار ردیف‌هایی از ایستگاه‌های کاری قرار گرفته‌اند کمک می‌کنند تا شلوغی روی میز را به حداقل برسانید. در اتاق‌های کنفرانس، لمس‌های معاصر مانند پانل‌های آکوستیک قوس‌دار و نورپردازی آویز ساخته شده با لوله‌های زیبا، خود را به زیبایی‌شناسی مدرن دفتر می‌رسانند.

READ  اتاق زیر شیروانی تاریک به عنوان آپارتمان چند منظوره در مادرید زندگی جدیدی می یابد

اتاق کنفرانس رنگی سفالی

اتاق کنفرانس رنگی سفالی

اتاق کنفرانس با تم آبی

اتاق کنفرانس با تم آبی

اتاق کنفرانس با تم آبی

دیوار کاشی سفالی با صندلی ضیافت

سقف های کاذب با برچسب های اکریلیک آینه ای و نورپردازی کروی از ویژگی های تکراری دفتر است.

اتاق حریم خصوصی خاکستری

راهرو اتاق های کنفرانس

اتاق کنفرانس بزرگ با صندلی های نارنجی

اتاق کنفرانس بزرگ با صندلی های نارنجی

اتاق ارائه باز

اتاق کنفرانس

دفتر مرتفع

دفتر مرتفع

عکاسی توسط کریس گلدستراو.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید