اگر نشنیده اید، پنتون خود را اعلام کرد رنگ سال 2023 پنتون و آن… PANTONE 18-1750 Viva Magenta! به عنوان یک “سایه غیر متعارف برای یک زمان غیر متعارف: یک چشم انداز جدید” توصیف می شود. رنگ پررنگ و پررنگ «قرمز متحرک» است که برای توانمندسازی و ابراز وجود بدون محدودیت طراحی شده است. سایه زرشکی تعادلی بین رنگ‌های گرم و سرد برقرار می‌کند، گاهی اوقات بیشتر قرمز به نظر می‌رسد و گاهی بیشتر به سمت فوشیا متمایل می‌شود. غنی است، سلطنتی است، و قبلاً مقدار زیادی در دنیای دکور پیدا شده است. با اعلام این خبر، انتظار داشته باشید که آن را حتی بیشتر ببینید زیرا در سراسر جهان مبلمان خانه و مد در سراسر سال 2023 گردش می کند.

PANTONE 18-1750 Viva Magenta، جسور، شوخ، و فراگیر از هر کسی با همان روحیه سرکش استقبال می کند.

لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون می‌گوید: «چند سال گذشته از بسیاری جهات از نظر احساس مردم نسبت به خود، و نحوه اندیشیدن به رفاه، اولویت‌ها و هویت، تحول‌آفرین بود. “در نتیجه، فضایی ایجاد شده است که در آن آزاد باشیم تا دقیقاً همان چیزی را که احساس می کنیم هستیم، کاوش کنیم و پذیرفته شویم، چه در یک جهان سایبرنتیک، یک فضای متعارف یا یک ترکیب جادویی از هر دو.”

PANTONE 18-1750 Viva Magenta با پویایی، رنگ قرمز متحول کننده ای است که قادر به طراحی برای ایجاد آینده ای مثبت تر است.

از Leatrice Eiseman، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون:
از آنجایی که دنیای مجازی به بخش برجسته‌تری از زندگی روزمره ما تبدیل می‌شود، ما به دنبال الهام گرفتن از طبیعت و آنچه واقعی است هستیم. PANTONE 18-1750 Viva Magenta از خانواده قرمز می‌آید و از رنگ قرمز کوشینال الهام گرفته شده است، یکی از با ارزش‌ترین رنگ‌های متعلق به خانواده رنگ‌های طبیعی و همچنین یکی از قوی‌ترین و درخشان‌ترین رنگ‌هایی که جهان شناخته شده است. PANTONE 18-1750 Viva Magenta که ریشه در امر اولیه دارد، ما را دوباره به ماده اصلی متصل می کند. با فراخوانی نیروهای طبیعت، روح ما را تقویت می کند و به ما کمک می کند تا قدرت درونی خود را بسازیم.»

READ  ده آشپزخانه یک جداره که توسط معماران طراحی شده و فضای کف را آزاد می کند

برای جشن راه اندازی، پنتون با آن کار کرد بزرگ برای کشف رابطه و تنش بین فناوری جدید هوش مصنوعی و خلاقیت انسانی خودمان. Huge با Midjourney، یک ابزار مولد هوش مصنوعی، برای کشف دنیای PANTONE 18-1750 Viva Magenta و پیام‌های آن برای ایجاد دنیایی فراگیر از تصاویر که «ارتباطات بین طبیعت و فناوری را بررسی می‌کند» کار کرد. به لطف Huge، هوش مصنوعی و اکتشاف Viva Magenta، می‌توانیم در یک اکوسیستم جدید خوش‌بینانه به نام“Magentaverse.”

تصویر دیجیتال Magentaverse توسط Huge Inc برای رنگ سال 2023 پنتون

تصویر دیجیتال Magentaverse توسط Huge Inc برای رنگ سال 2023 پنتون

تصویر دیجیتال Magentaverse توسط Huge Inc برای رنگ سال 2023 پنتون

تصویر دیجیتال Magentaverse توسط Huge Inc برای رنگ سال 2023 پنتون

تصویر دیجیتال Magentaverse توسط Huge Inc برای رنگ سال 2023 پنتون

مانند هر اعلامیه رنگ سال Pantone، انواع محصولات Pantone اختصاص داده شده به PANTONE 18-1750 Viva Magenta در این آدرس موجود خواهد بود. pantone.com.

نمونه پارچه ای رنگ سال pantone viva magenta

لیوان و جعبه رنگ سال pantone viva سرخابی

نوت بوک رنگ سال 2023 پنتون Viva Magenta

رنگ سال پنتون انتخاب های سبک زندگی ویوا سرخابی

رنگ پنتون سال اشیاء سبک زندگی ویوا سرخابی

به دنبال الهام بیشتر هستید؟ پخش را در ما فشار دهید لیست پخش اسپاتیفای با الهام از Viva Magenta!

اگر می‌خواهید رنگ سال پنتون قبلی را دوباره ببینید، اینجا را کلیک کنید!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید