تابستانی که در ایتالیا کاوش می‌کند همیشه به‌عنوان سفری از رنگ‌ها در خاطره خواهد ماند: پالت رنگ‌های رنگ‌پریده و زنگ‌زده مدیترانه‌ای که در سراسر حومه شهر، خاک آتشفشانی مملو از مواد معدنی وزوویوس، دریای آبی لاجوردی زنده. اینها تنها تعدادی از خاطرات رنگی هستند که برند لوازم لوکس ایتالیایی را الهام گرفته است. اسمگ برای انتشار یک سری جدید از رنگ ها، که نماد آنها را تقویت می کند FAB28 سیلوئت یخچال با تجدیدی جسورانه که با روند رو به رشد دعوت از رنگ ها به آشپزخانه هماهنگ است.

یخچال Smeg FAB28 در رنگ آبی آزورو

هشت رنگ ابتدا در سال 2022 در میلان به عنوان نامزدهایی که باید قبل از انتخاب آخرین “رنگ های تابستان 2023 اسمگ” مورد رای گیری قرار گیرند، پیش نمایش داده شد. رای دهندگان تلقی کردند آبی آزورو، کاملا رنگ پریده، و زنگ به عنوان موارد دلخواه؛ آ سیاه مات گزینه ای برای گرد کردن این چهارتایی از یخچال های سطح مات نرم اضافه شد.

یخچال Smeg FAB28 در Rust در آشپزخانه اوپن با کفپوش شاه ماهی.

FAB28 به عنوان کسی که در فکر یک یخچال جدید برای آشپزخانه مادرشوهرمان بوده است، عنصر غنی‌تر از گزینه‌های سخت و سرد معمولی برای آشپزخانه را پیشنهاد می‌کند.

یخچال Smeg FAB28 در Rust

در داخل، یخچال FAB28 به همان شکل باقی می ماند و سه قفسه شیشه ای قابل تنظیم، یک قفسه شیشه ای ثابت، یک قفسه بطری، ظرف میوه و سبزیجات و جعبه لبنیات را در خود جای داده است. با وجود اندازه باریک، دو سطل سرپوشیده قابل تنظیم، دو سطل نگهداری بطری، چهار سطل قابل تنظیم و دو سطل تخم مرغ در سراسر در، با چراغ های LED که فضای داخلی را روشن می کنند، یک ترموستات قابل تنظیم و توزیع هوای MultiFlow برای تازه نگه داشتن محصول وجود دارد. تا زمانی که ممکن است

یخچال Smeg Fab28 در آشپزخانه مدرن خاکی

به جز گزینه آبی، مجموعه خاکی به جای یکپارچهسازی با سیستمعامل، حسی معاصرتر ارائه می دهد.

یخچال Smeg FAB28 در رنگ پریده

در حالی که سه تا از این رنگ‌های جدید از رنگ‌های مناظر ایتالیایی در تابستان الهام گرفته شده‌اند، رنگ مشکی مات به عنوان آخرین مولفه از طیف مدرن مشکی مات لوازم آشپزخانه و لوازم جانبی Smeg که شامل کتری، توستر و اجاق گاز کلاسیک جدید است، مشخص شده است. پایانی برای زیبایی نوآر کاملاً مدرنیستی.

READ  Snøhetta فضای همکاری Pangea را برای گاراژ دیجیتال طراحی می کند

یخچال Smeg Fab28 در رنگ خاکی مدرن و آشپزخانه تزئین شده کابینت چوبی

یخچال Smeg FAB28 در رنگ مشکی مات

نمای زاویه‌دار یخچال زنگ‌زده باز شده تا قفسه‌های سفید نمایان شود

کل طیف رنگ های جدید برای FAB28 با قیمت 1899 پوند در دسترس است shop.smeguk.com و فروشگاه گل سرسبد ریجنت استریت اسمگ. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا این رنگ های جدید وارد ایالات متحده می شوند یا خیر.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید