را رتبه بندی طراحی جهانی 2022 (WDR) سازماندهی شده توسط جایزه و مسابقه طراحی A’ آزاد شده اند! رتبه بندی نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشت. یک بار دیگر، چین در بین 114 کشوری که در آن حضور داشتند، مقام اول را به خود اختصاص داد. رتبه های زیر (ایالات متحده، ژاپن، ایتالیا، هنگ کنگ، بریتانیای کبیر، تایوان و آلمان) نیز بدون تغییر باقی ماندند، اما پرتغال برای تکمیل 10 رتبه برتر، کنار رفت.

رتبه بندی 10 کشور برتر طراحی جهان

رتبه‌بندی طراحی جهانی نشان می‌دهد که جامعه جهانی طراحی در بین کشورهای مختلف چگونه رفتار می‌کند و توسط A’ Design Award & Competition، مسابقه‌ای معتبر که به طراحان نوظهور و مستقل فرصتی برای نمایش طرح‌های خود در صحنه جهانی می‌دهد، گرد هم آمده است. چه یک پروژه مفهومی، نمونه اولیه یا پروژه تکمیل شده داشته باشید، بیش از 100 دسته وجود دارد که می توانید طرح خود را در آنها وارد کنید، و امتیاز اولیه ای که پس از ارسال طرح خود دریافت می کنید، ایده ای از عملکرد پروژه شما در رقابت را به شما می دهد. توسط یک هیئت داوران بین المللی متشکل از دانشگاهیان طراحی، حرفه ها و اعضای مطبوعات داوری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایزه و مسابقه طراحی A’ و نحوه نمایندگی کشور خود، به سایت مراجعه کنید adesignaward.com و ثبت نام کنید اینجا. برای شروع ارسال خود به مقداری الهام نیاز دارید؟ در اینجا 10 طرح مورد علاقه ما از مسابقه سال گذشته آورده شده است:

جا شمع سفید

شمعدان لاله توسط Peiyao Cheng

دوچرخه تعادل چوبی

دوچرخه تعادل چوبی برای کودکان توسط آلدیس بلیسونز

READ  یک خانه ییلاقی مانند کالیفرنیا یک رنوی مدرن و افزودنی دریافت می کند

گلدان های شیشه ای

گلدان بلند از پیر فولونو

صندلی آویز هندسی

صندلی آویزان Iko توسط Ivo Andric

خراش گربه قوسی

خراش گربه غار توسط Gloguu

تخت حیوان خانگی

خانه حیوانات خانگی پودو اثر گابریل آنتونس هنکه کارانو

انگشتر موندریان

حلقه اتوپیا پیت موندریان اثر ساناز غفاری

روسری بلوک رنگی

روسری تزیینی Shapes of Light توسط Xiaoxi Zhang

چراغ رومیزی و چراغ آویز

لامپ تارا اثر تارا درخشانفر

لامپ مکعبی

نورپردازی مکعب ها توسط مونیکا پینتو د آلمیدا

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید