مواد بازیابی شده ای که در حین کار تخریب پیدا شده است ، در این میله شراب مونترال بنام Stem که توسط Ravi Handa Architect طراحی و مشترکاً به عنوان دکوراسیون استفاده شده ، حفظ و استفاده شده است.

نوار شراب که Stem نامیده می شود ، در اوایل سال 2020 در نزدیکی ماه سپتامبر تکمیل شد ، یک کارگاه کافه و تخته موج سواری که توسط همان معمار طراحی شده است در محله Little Burgundy در مونترال.

نوار شراب در مونترال پوشیده شده از لتهای چوبی
یک قطعه کاغذ دیواری قدیمی اکنون در ورودی بار آویزان شده است

با اطلاع از اینکه یک فضای خالی در نزدیکی کافه ماه سپتامبر توسط یک زنجیره پیتزا جعبه بزرگ اشغال می شود ، معمار با برخی از شرکای خود همکاری کردند تا فضا را خودشان اجاره کنند.

“غوغایی در جامعه ایجاد شد و ما [September] همراه با سایر مشاغل محلی در این بلوک نمی خواستند یک زنجیره چند ملیتی به عنوان همسایه داشته باشیم ، “هاندا به دزین گفت.

وی افزود: “از آنجا كه ما مالكان خود را متقاعد كرده بودیم با ماركی كه احتمالاً خالی از روح و عموماً خالی از سکنه است ، متضرر شویم که برای ایجاد چیزی روح انگیز و لنگر انداختن فشار زیادی ایجاد شود” ،

نوار شراب در مونترال با صفحه تخته سنگ چوب
موادی که در هنگام تخریب در محل پیدا شده اند به آثار هنری تبدیل شده اند

هاندا تاسیساتی را تصور می کرد که نشانه هایی از کافه را به خود اختصاص می داد و مکانی راحت برای تجمع همسایگان در یک مکان شبانه ارائه می داد.

وی گفت: “به عنوان یک شریک ، و از آنجا که این تجارت از لحاظ جسمی با یک کسب و کار موفقیت آمیز در ارتباط است ، من از نظر عاطفی بیش از حد معمول در فرآیند طراحی سرمایه گذاری کردم.”

READ  خانه ای مدرن بر فراز ساحل آلاسکا

“در حالی که روح کافه در خطوط ظریف و پالت گرم بار شراب منعکس می شود ، فضای جدید دارای هویت خاص خود است و از ساقه به عنوان منبع الهام استفاده می کند.”

اسلایدهای باریک چوبی ، که برای نشان دادن ساقه های شیشه شراب در نظر گرفته می شوند ، یک نقوش تکرار شونده در فضای داخلی است.

نوار شراب در مونترال با صفحه نمایش حریم خصوصی توری
یک صفحه حریم خصوصی اتاق مزه را از خانه پشت جدا می کند

در طی تخریب فضای موجود ، چندین اتمام و تکه از مواد مختلف پیدا و به عنوان آثار هنری برای فضای به پایان رسیده مورد استفاده مجدد قرار گرفت.

این معمار گفت: “تکه های چوب و فلز با همکاری هنرمند و دوست جرمی لو چاتلیر ، که آنها را در کارهای هنری گنجانده بود ، جمع آوری شد.”

فضای باریک و طویل برخی دیوارها با رنگ سبز تیره رنگ آمیزی شده است که بر اساس تکه ای از کاغذ دیواری پرنعمت و نقاشی دستی انتخاب شده است که در محل پیدا شده است.

در جای دیگر ، دیوارهای تخریب آجر موجود با اشاره به گذشته صنعتی منطقه در معرض دید قرار گرفته اند.

صندلی های بار برای باربی در Montreal wine bar Stem
نوارهای نازکی از چوب که فضا را پوشانده اند قرار است شبیه ساقه لیوان شراب باشند

اسلایدهای چوبی نازک خود میله را می پوشانند ، نقشی که در یک صفحه خلوت نیز وجود دارد و فضای داخلی خانه را از اتاق چشایی جدا می کند.

“[The screen] دستشویی و منطقه ظرفشویی را پنهان می کند ، بدون اینکه کارگران از انرژی پر جنب و جوش موجود در بار بیگانه شوند. “

حمامی با کاشی های سبز نعناع و بتن نمایان
پایان های جدید دیوارهای موجود در حمام را متضاد می کند

در سرویس بهداشتی ، یک دیوار بتونی در حالت اولیه خود باقی مانده است ، در تضاد با کاشی ها و وسایل جدیدی که در هنگام بازسازی نصب شده است.

READ  عناصر چوبی در رستوران Studio Frantzén در مرکز قرار می گیرند

در تلاش برای حمایت از مارك های محلی و طراحان ، معمار مبلمان و روشنایی را از جامعه طراحی گره خورده در شهر تهیه كرد. چراغ ها توسط Luminaire Authentik ساخته شده و مبلمان توسط آنها طراحی شده است کارگاه دستگاه، بازوی مبلمان Appareil Architecture.

از دیگر پروژه های مونترال می توان به فضای همکاری تازه تاسیس شده توسط Ivy Studio و یک قهوه قهوه یکپارچه در مرکز شهر توسط Ménard Dworkind اشاره کرد.

عکاسی توسط اولیویه بلوین.

دیدگاهتان را بنویسید