طراحی آشپزخانه؟ آخرین راهنمای دزین ما هشت مورد از رایج ترین چیدمان آشپزخانه را با پیوندهایی به کتابهای جستجو شامل صدها مثال برای الهام بخشیدن به شما توضیح می دهد.آشپزخانه های تک جداره

آشپزخانه تک دیواری ساده ترین چیدمان است که دارای کابینت و میزهای تزیین شده در امتداد یک دیوار واحد است.

این چیدمان نسبت به سایر سازه ها فضای کمتری را اشغال می کند ، بنابراین در هر دو فضای داخلی کوچکتر و همچنین در فضاهای بزرگتر و باز که آشپزخانه با یک اتاق ناهار خوری یا اتاق نشیمن یکپارچه شده است ، محبوب است.

مشاهده بیشتر آشپزخانه های یک جداره ›


آشپزخانه L شکل

آشپزخانه های L شکل

همانطور که از نامش پیداست ، آشپزخانه های L شکل به شکل حرف L با دو میز پیشخوان در زاویه مناسب چیده شده اند.

پیشخوان ها اغلب در گوشه آشپزخانه نصب می شوند ، اما می توانند یک میز پیشخوان نیز داشته باشند که به داخل اتاق بیرون آمده و شبه جزیره ای را تشکیل می دهد.

آشپزخانه های بیشتر به شکل L را ببینید


آشپزخانه های U شکل

آشپزخانه های U شکل

آشپزخانه های U شکل از سه میز کار به شکل مستطیل باز به هم متصل شده اند.

یکی از محبوب ترین چیدمان آشپزخانه ، این چیدمان اغلب در خانه های کوچکتر استفاده می شود زیرا مثلث کاری کارآمدی را با اجاق گاز ، سینک ظرفشویی و یخچال در مجاورت خود ایجاد می کند.

آشپزخانه های بیشتر به شکل U را ببینید


آشپزخانه های گالی

آشپزخانه های گالی

آشپزخانه های گالی که به دلیل منطقه باریک تهیه غذا در کشتی ها نامگذاری شده اند ، حاوی دو ردیف کابینت و میز پیشخوان هستند.

READ  استودیوهای باغ جمع و جور با راه حل های ذخیره سازی منظم

چیدمان بسیار محبوب دیگر ، چیدمان در فضاهای باریک به خوبی کار می کند و مانند آشپزخانه U شکل ، یک مثلث کاری کارآمد را فراهم می کند. در خانه های کوچکتر ، چیدمان آشپزخانه اغلب با یک ناهار خوری ترکیب می شود که با قدم زدن در آشپزخانه به آن دسترسی پیدا می کنید.

آشپزخانه های گالی بیشتری را ببینید


آشپزخانه های شبه جزیره

شبه جزیره ها مانند شکل جغرافیایی که از آن نامگذاری شده اند ، از دیوار یا سطح کار به آشپزخانه امتداد می یابند تا فضای اضافی روی میز و میز نشیمن ایجاد شود.

پیشخوان های توسعه یافته ، که اغلب به عنوان یک نوار صبحانه برای غذاخوری های معمولی عمل می کنند ، اغلب در آشپزخانه های کوچکتر که فضا برای جزیره آشپزخانه مستقل ندارند ، استفاده می شوند.

دفترچه راهنمای آشپزخانه های شبه جزیره ما را بخوانید


آشپزخانه با جزیره

بسیاری از آشپزخانه ها دارای یک واحد ارتفاع مستقل هستند که به عنوان جزیره شناخته می شود و از دیوارهای آشپزخانه جدا شده است.

معمولاً به شکل مستطیل ، این واحد معمولاً حاوی فضای اضافی زیر و فضای آماده سازی اضافی در بالا است. آنها اغلب می توانند به عنوان فضایی برای غذا خوردن با استفاده از یک کافه صبحانه عمل کنند.

آشپزخانه های بیشتر با جزیره را ببینید


اتاقهای ناهار خوری آشپزخانه ترکیبی

اتاقهای ناهار خوری آشپزخانه ترکیبی

ادغام آشپزخانه با فضایی برای صرف غذا ، فضایی چند منظوره برای پخت و پز ، غذا خوردن و معاشرت ایجاد می کند.

اتاقهای ناهار خوری آشپزخانه ترکیبی در هر دو خانه بزرگ که می توانند به عنوان فضایی باز برای سرگرمی استفاده شوند و در خانه های کوچک که در آنها فضا صرفه جویی می شود ، محبوب هستند.

READ  LG mycup یک ماشین ظرفشویی کوچک برای فنجان های کلکسیونی شما است

مشاهده بیشتر اتاقهای غذاخوری آشپزخانه ترکیبی ›


آشپزخانه هایی با بار صبحانه

آشپزخانه هایی با بار صبحانه

بارهای صبحانه که غالباً در جزایر آشپزخانه یا شبه جزیره ها گنجانده شده اند ، افزونه های میز پیشخوان هستند که می توانند به عنوان فضایی غیررسمی برای صرف غذا یا معاشرت استفاده شوند.

بارهای صبحانه اغلب به عنوان فضای پیشخوان اضافی عمل می کنند و از فضا به نحو احسن استفاده می کنند و می توانند جایگزینی برای میز ناهار خوری در خانه ای کوچک باشند. آنها همچنین می توانند به عنوان فضای مناسب میز برای کسانی که در خانه کار می کنند استفاده شود.

آشپزخانه های بیشتر با بار صبحانه را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید