[ad_1]

بسیاری از آمریکایی ها اقدام به این کار کرده اند کف های چوب سخت، و ما نمی توانیم آنها را سرزنش کنیم. چیزی در مورد زیبایی کف چوب سخت وجود دارد که باعث می شود هر خانه ای شگفت انگیز به نظر برسد. کف های چوب سخت همچنین باعث کاهش آلرژن ها و ریزگردها می شوند که به افراد مبتلا به آلرژی و آسم کمک می کند. اگر به کفپوش های چوب سخت فکر می کنید ، کدام نوع کفپوش چوب سخت را باید انتخاب کنید؟ ما یک راهنما برای شما داریم

انواع کفپوش چوبی

کفپوش چوبی دو نوع مختلف دارد. چوب سخت مهندسی شده از چندین لایه مختلف چوب تشکیل شده است که هر کدام در جهتی متفاوت حرکت می کنند. قسمت بالای تخته چوب روکش جامد چوبی است. چوب سخت مهندسی شده انواع مختلفی از درختان را دارد. چوب سخت جامد یک قطعه چوب جامد در سراسر تخته است. گرانتر است اما می تواند ده ها سال دوام بیاورد.

سبک های کفپوش چوبی

ممکن است بخواهید کفپوش چوب سخت را انتخاب کنید. کفپوش نواری نوارهایی با عرض بین 1 اینچ تا 2 اینچ و ضخامت 16/5 تا 16 سانتی متر ارائه می شود. وقتی به کفپوش چوبی سنتی فکر می کنید ، این همان چیزی است که به آن فکر می کنید. کف کف تخته نوارهای چوبی گسترده تری دارد که عرض آنها بین سه تا هشت اینچ است. افرادی که ظاهری روستایی دارند یا می خواهند جلوه ای تاریخی از خانه را حفظ کنند ، ممکن است این نوع کفپوش ها را انتخاب کنند. اگر ظاهری عتیقه یا روستایی دارید ، ممکن است بخواهید کف دست تراش خورده را که بسیار قدیمی تر از آن است و برای محافظت کامل و محافظت در برابر لکه ها و نشت ها ، با یورتان تمام شده انتخاب کنید. کف های مسواک دار نیز مضطرب هستند ، اما نه به اندازه کف دستهای خرد شده.

READ  یک دفتر سابق به یک خانه ساحلی مینیمالیست در اسپانیا تبدیل می شود

وقتی آماده خرید کفپوش چوب سخت هستید ، آن را هدیه دهید Flooring.org یک تماس در 800-689-9006! ما همیشه آماده هستیم تا به شما کمک کنیم کفپوش های جدید خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید