صدای عجیبی وجود دارد که با شنیدن جمله “بیا بریم خرید” از دهان مرد خارج می شود. این چیزی بین غر زدن و غرغر کردن است، و معمولاً نشان‌دهنده بی‌اعتنایی او برای نگه داشتن کیسه‌های کاغذی با بند اسپاگتی است در حالی که روی صندلی ناراحت‌کننده‌ای نشسته و منتظر است تا شریک زندگی‌اش به چیزی نگاه کند که هرگز نخواهند خرید. من می دانم که این یک تعمیم گسترده است، که مردان زیادی وجود دارند که وقتی از آنها خواسته می شود به خرید بروند غر نمی زنند. من تصدیق می کنم که آن مردها بهتر از من هستند. چیزی که برای همسری که شغلش به معنای واقعی کلمه خرید کردن چیزهایی است، بسیار بد است. امیلی ساعت‌ها به گشت و گذار در راهروهای مراکز خرید عتیقه، فروشگاه‌های قدیمی، و بازارهای قدیمی می‌پردازد، و به طور خاص به مقصد تعطیلات نگاه می‌کند تا مطمئن شود که یک مغازه عتیقه‌فروشی در شهر وجود دارد، حتی اگر تقریباً هرگز چیزی نمی‌خرد، او فقط دوست دارد نگاه کند! فقط برای الهام گرفتن! واقعاً برای من گیج کننده است، و بعد از این همه سال، شما فکر می کنید که من بهتر می توانم با آنها برچسب بزنم، اما همانطور که به فرزندانمان می گوییم وقتی با یک نوع آدم بی ادب روبرو می شوند، من هنوز دارم یاد میگیرم که چطور رفتار کنم.

بنابراین امیلی به رشوه دادن به من متوسل شده است. مثل اینکه من یک کودک نوپا هستم. هنگامی که او این سفر خاص را به مرکز خرید پیشنهاد داد تا ایده هایی برای راهنمای هدیه جمع آوری کند، با لحنی که معمولاً برای آموزش یک توله سگ در نظر گرفته می شود گفت:می توانیم ناهار برویم، شاید برایت آبجو بیاوریم

کاملا کار کرد. بعد از چند کوفته سوپ خوشمزه و یک IPA سرد، من شادترین بچه مرکز خرید بودم! منظورم اینه نگاهم کن!

ما یک تن نخریدیم، بیشتر فقط نگاه کردیم، و می دانید چیست؟ سرگرم کننده بود. به امیلی گفتم یادم می‌آید دفعه بعد که گفت بیا بریم خرید، غر نزنم، که تمام تلاشم را می‌کنم تا مثل یک بچه مرد کوچک لوس رفتار نکنم. اما من همچنان در حال یادگیری هستم.

عقاب آمریکایی

پیراهن فلانل شطرنجی فوق العاده نرم

من خیلی تعجب کردم این یکیمن هرگز خودم را یک پسر عقاب آمریکایی نمی دانستم. منظورم فروشگاه من کاملاً یک مرد عقاب آمریکایی از نظر حیات وحش هستم. این چیزها مثل جهنم با شکوه هستند! اما از پیدا کردن این موضوع شوکه شدم فلانل چهارخانه آبی و سفید کاملاً حال و هوای من است، به خوبی جا می شود، فوق العاده نرم است و بسیار مقرون به صرفه است. من آنها را برای یافته های آینده بررسی خواهم کرد. و تماشای آنها در حال بیرون آوردن ماهی از دریاچه ها.

READ  خوانندگان Dezeen Casa Tres Arboles را بهترین فضای داخلی خانه در سال 2023 معرفی می کنند

جی. خدمه

فلانل سبک میان وزن

در دوران جوانی‌ام، چقدر «آمادگی» جی. کرو را مسخره می‌کردم، اما اکنون در آن احساس می‌کنم که در خانه هستم. آنها قطعا بازی “بابا باحال” را در قفل داشتند. چهارخانه آنها کلاسیک است و به نوعی مناسب همه نوع آدم ها است. مثل این فلانل ظریف. من دوباره به بازی های فلانل علاقه دارم و فکر می کنم ادی ودر آن را تایید کند.

ژاکت کش باف پشمی چوب مرینو مقاوم

باشه، خواهی دید که من این کار را زیاد با بازوهایم انجام می دهم. می دانم که فقط گفتم بچه بودم، اما این من نیستم که وانمود کنم یک هواپیمای بزرگ هستم. این چیزی است که من حتی نمی دانستم یک عادت است تا زمانی که امیلی به آن اشاره کرد. ظاهرا من این کار را بعد از پوشیدن هر لباسی انجام می دهم، قد آستین را تست می کنم. ببینید، من دست‌های بلندی دارم و برخی چیزها روی تنه قرار می‌گیرند، اما بیش از حد از مچ دست بالا می‌روم، که یک پاس خودکار است. بنابراین من هواپیمای کوچکم را انجام می‌دهم تا مطمئن شوم که دکمه‌ها را تلف نمی‌کند. این ژاکت کش باف پشمی فوق العاده دنج اتلاف وقت نبود ممکن است در بالای لیست آرزوهای کریسمس من باشد.

ژاکت رولنک نخی Heritage

ما پرسیدیم که امضای آنها برای مردان چیست و آنها به ما اشاره کردند ژاکت یقه گرد. این باعث شد که احساس کنم یک دانشجوی باحال فیلم فرانسوی هستم.

پیراهن کاپشن با خط شرپا

من واقعا اینو دوست دارم چیز پیراهن/ژاکت خط دار. من می دانم که در حال حاضر چیزهای پیراهن/کت بسیار داغ هستند و کلمه ای برای آنها وجود دارد، اما نمی خواهم آن را جستجو کنم. فقط این را بدانید که این پیراهن/ژاکت کرک دار خوب است. اوه، و من دوباره هواپیما را انجام می دهم.

READ  ده دانش آموز از دانشکده هنرهای تجسمی پروژه های سال آخر خود را ارائه می دهند

کت پیراهن اکو نوردیک

نوردستروم – لباس

ژاکت ضد آب Skogsö

در اینجا من در این سوپر بازوهای درازم را برای امیلی توضیح می دهم ژاکت زمستانی دوپ توسط برندی که گفتن آن جالب است – FJÄLLRÄVEN.

کاپشن لحافی مقاوم در برابر آب با روکش کادویی

من همیشه در جستجوی یک غذای گرم هستم، ژاکت ضد آب. این یکی سبک است و فوق العاده راحت بود. من می توانم چند اسب را در این مورد دعوا کنم.

ژاکت کشمیری و پنبه ارگانیک مارلد

من از طرفداران پر و پا قرص ژاکت‌های پشمی مخصوصاً صبح‌ها هستم. من تمایل زیادی به پوشیدن تی شرت دارم و وقتی از خواب بیدار می شوم مقداری عرق و یک تی شرت می اندازم و سپس یک ژاکت کش باف پشمی گرم می پوشم. این یکی بسیار نرم است و با فنجان قهوه صبحگاهی من خوب می شود تا ناهار را بسته بندی کنم و بچه ها را از در بیرون ببرم.

پیراهن دکمه دار فلانل شطرنجی افسانه ای

فلانل های بیشتر هر دو (اینجا و اینجا) نرم ترین چیزهایی هستند که تا به حال احساس کرده ام، و هر دو در آزمون هواپیما موفق شدند.

پیراهن فلانل جنبش

اما صبر کن، احتمالاً می گویید به اندازه کافی تاپ، در مورد چند عکس از شما که در حال پوشیدن شلوار هستید و به نظر می رسید که به تازگی از رختخواب بیرون آمده اید، چطور؟“نگران نباش، من تو را گرفتم.

شلوار ورزشی افسانه ای

من استراحت می کنم این عرقیات تمام روز، آنها خیلی دنج بودند.

شلوار مسافرتی صاف باریک Everett Airluxe

و اینها مال نوردستروم هستند شلوار مردانه امضا، آنها در چندین رنگ وجود دارند و ظاهراً مرا وادار کردند که به باسن خودم نگاه کنم.

نordstrom – کفش

Nuptse® 550 Fill Power Down Mule و موکاسین ونیزی خوب شرور

دمپایی تنها چیزی است که به نظر می رسد هرگز ندارم اما همیشه می خواهم. مخصوصاً در این صبح های سرد زمستانی، پاهای من به عشق گرم نیاز دارند. من هر دوی اینها را در لیست آرزوهایم قرار دادم. را رو به شمال بسیار گرم هستند و برای آب و هوای برفی و L.L. Bean’s برای اطراف خانه عالی هستند

READ  برای متقاعد کردن بچه‌هایم که هنوز «سرگرم و باحال» هستم و چند ایده مقرون‌به‌صرفه برای اتاق‌های کودکان که همه ما از آن هیجان‌زده هستیم

Madewell برای مردان

وقتی صحبت از پاها شد، اگر یک جفت کفش وجود داشت که بتوانم تا آخر عمر با آن زندگی کنم، آن کفش‌ها همین بودند. چکمه های رنجر آهنی بال قرمز (تصویر نیست، متاسفم). من از افراد دیگر از آنها تعریف می کنم، دیوانه کننده است. آنها محکم، راحت هستند و به من احساس بدی بیشتری نسبت به آنچه واقعا دارم می دهند. دیگه چی می تونی بخوای؟؟

کالاهای ورزشی دیک

تی شرت جیبی ضروری مردانه VRST

همانطور که گفتم من تی شرت های زیادی می پوشم. اینها تی جیبی مورد علاقه من در سراسر جهان هستند، من حدود ده عدد از آنها را دارم و تقریباً هر روز آنها را می پوشم. آنها فوق العاده نرم و کشسان هستند بدون اینکه به شکم آبجی من بچسبند. آنها در یک دسته از رنگ ها هستند و مدت طولانی دوام می آورند. عاشق این چیزها باش

استنلی 40 اونس. لیوان خاموش کننده ماجراجویی

لباس نیست، اما با این وجود، اینها مهم هستند لیوان های استنلی بسیار راد هستند و درست مانند جعبه McDLT قدیمی، قسمت گرم را گرم و قسمت سرد را سرد نگه می دارند.

به آن کودک نوپا شاد نگاه کنید. او چند هدیه کریسمس گرفت و از خرید لذت برد! دیگر برای او غوغا نمی کند، او یک خریدار مشتاق است و از اینجا به بعد خواهد بود. او قسم می خورد.

آه و فلانل من وارد شدم مورد علاقه من است. این محصول از Target، فوق العاده دنج و مقرون به صرفه است.

باشه خداحافظ!

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post راهنمای هدیه پدر باحال برایان (این یک بررسی حضوری دیگر در مرکز خرید است!) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید