[ad_1]

هر سال میلیون ها آمریکایی تصمیم می گیرند خانه خود را ارتقا دهند تا روند تبدیل آن به خانه آغاز شود. بسیاری از این پروژه های نوسازی با مناطق مختلف شروع می شوند، اما رایج ترین آنها در بین صاحبان خانه شروع با کفپوش است. به این ترتیب، بسیاری انتخاب می‌کنند که فرش یا کفپوش وینیل خود را به چوب سخت ارتقا دهند. اما آیا می دانید تفاوت بین گونه ها و گونه های مختلف چیست؟ امروز میخوای بفهمی

راهنمای نهایی گونه های کفپوش چوبی

بلوط سفید

بلوط سفید که به دلیل قوام رنگ روشن و استفاده رایج آن در بین بسیاری از صاحبان خانه شناخته شده است، یکی از مقرون به صرفه ترین گونه های چوب سخت در نظر گرفته می شود. اگر با بودجه کار می کنید، ممکن است انتخاب خوبی باشد. اگر به دنبال چیزی هستید که منحصر به فردتر و کمتر رایج باشد، ممکن است بخواهید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

بلوط قرمز

بر خلاف بلوط سفید، بلوط قرمز، همانطور که احتمالاً می توانید از همنام آن استنباط کنید، از نظر ظاهری قوام بسیار تیره تری دارد. بلوط قرمز که به راحتی محبوب ترین گونه چوب سخت است که استفاده می شود، مقرون به صرفه است و نگهداری آن نسبتاً ارزان است.

هیکوری

اگر به دنبال بادوام ترین متریال برای کف چوبی خود هستید و اهمیتی برای هزینه بیشتر ندارید، هیکور مطمئنا بهترین گزینه شما است. صدها سال است که از آن استفاده می شود و شخصیت زیادی را به هر خانه ای ارائه می دهد. نگهداری بسیار کم مورد نیاز است، اما سطوح رطوبت باید در تمام طول سال در اتاقی که در آن نصب شده است ثابت بماند.

READ  ملانی کوربت جرقه پشت گالری خود را به اشتراک می گذارد + موارد دیگر

افرا

اگر قصد دارید یک کفپوش DIY در خانه خود انجام دهید، افرا یکی از بهترین انتخاب های شما است. این یک ظاهر منحصر به فرد ارائه می دهد که بسیاری از صاحبان خانه دوست دارند، و مواد نسبتاً ارزان است. با این حال، اگر قصد دارید آن را در اتاقی نصب کنید که ترافیک زیادی دارد، مراقب باشید. افرا بادوام است اما در طول زمان مستعد سوء استفاده است.

گردو

گردو نیز مانند هیکلی یکی از بادوام‌ترین گونه‌های چوب سخت است و همچنین در سمت گران‌تر این طیف قرار دارد. سایش و پارگی را به خوبی پنهان می کند و در برابر آسیب آب مقاوم است. خراش و خراش همچنان ممکن است رخ دهد، بنابراین نگهداری همچنان یک الزام است.

درست مانند گونه های خاصی از چوب سخت، به راحتی می توان از روی نام خود استنباط کرد که در مورد چه چیزی هستیم. اینجا در Flooring.org، ما در تمام موارد مربوط به کفپوش متخصص هستیم و می توانیم به شما در انتخاب کرنش مناسب برای خانه خود کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید