رافائل پریتو، طراح، فروشگاه ظروف غذاخوری در شهر نیویورک را با کاغذدیواری های ساخته شده از عکس های گرفته شده در جنوب فرانسه و مبلمان آنتیک پوشانده است.

واقع در 181 خیابان لافایت در سوهو جهان گهر فروشگاه محصولات ظروف غذاخوری طراحی شده توسط خواهران لیلا و نادیا گوهر را به نمایش می گذارد.

کاغذ دیواری ساخته شده از عکس های یک ساختمان قدیمیکاغذ دیواری ساخته شده از عکس های یک ساختمان قدیمی
فروشگاه جهانی گوهر با کاغذ دیواری ساخته شده با استفاده از عکس های طراح رافائل پریتو پوشیده شده است

این دو که برند خود را در سال 2020 تاسیس کردند، می‌گویند: «دنیای گوهر دنیایی است که سنت، زمان، هنر و طنز را در بر می‌گیرد.

این فضا توسط رافائل پریتو، بنیانگذار و مدیر خلاق طراحی شده است استودیو هوشمند، برای به تصویر کشیدن فرهنگ ها و صنایع دستی متنوع در ساخت ظروف غذاخوری.

فضای داخلی فروشگاه لوازم خانگی با محصولاتی که در شیشه های شیشه ای نمایش داده شده و به دیوارها آویزان شده اندفضای داخلی فروشگاه لوازم خانگی با محصولاتی که در شیشه های شیشه ای نمایش داده شده و به دیوارها آویزان شده اند
این کاغذ دیواری دارای عناصر لایه برداری است که نشان دهنده “دنیای مخفی” است که لیلا و نادیا گوهر ایجاد کرده اند.

پریتو گفت: از آنجایی که لیلا و نادیا با آتلیه های سراسر جهان از مصر گرفته تا ایتالیا کار می کنند، گوهر ورلد ذاتاً برندی است که شما را به مکان های مختلف می برد. “گاهی، حتی به اتاق نشیمن مادربزرگت.”

وی افزود: بنابراین ایده من هنگام طراحی فروشگاه این بود که بازدیدکنندگان را به دنیایی دیگر منتقل کنم.

در مقابل کاغذ دیواری چاپ شده نمایش داده می شوددر مقابل کاغذ دیواری چاپ شده نمایش داده می شود
ترکیبی متنوع از مبلمان و اشیاء عتیقه خانگی، فروشگاه را تزئین می کند

طراح با استفاده از عکس هایی که در جنوب فرانسه گرفته بود، یک کاغذ دیواری لایه ای سفارشی ساخت پروژه های کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارها

تصاویر سنگ کاری در حال فروپاشی و هوازدگی آمیخته با صحنه هایی از مزارع و جنگل ها فضایی اخروی به فروشگاه می بخشد.

ظروف خانه و لباس های نمایش داده شده در قفسه های سیمانیظروف خانه و لباس های نمایش داده شده در قفسه های سیمانی
محصولات گوهر ورلد به طرق مختلف در سراسر فروشگاه به نمایش گذاشته می شود

این برند می‌گوید: «لایه بیرونی طاق‌های سنگی به یاد ماندنی را نشان می‌دهد که برای نشان دادن یک باغ مخفی، نمایانگر دنیای مخفی گوهر لیلا و نادیا است که اکنون از همه دعوت می‌شود تا به آن قدم بگذارند، جدا شده‌اند.

READ  سنت عید پاک ما (با نام مستعار ساده ترین وعده غذایی عید پاک که در تمام طول سال منتظر آن هستیم و کل جمعیت را خوشحال می کند)

ترکیبی التقاطی از قطعات مبلمان عتیقه خانگی به سوررئالیت فضا می‌افزاید، با رفوهای پارچه‌ای اطراف پایه‌های میز، و بخش‌هایی از ستون‌های سبک یونانی که سطوح را نگه می‌دارند و به عنوان پایه‌ها عمل می‌کنند.

برخی از ظروف غذاخوری گوهر ورلد در کابینت‌های باز یا شیشه‌های شیشه‌ای ارائه می‌شوند، در حالی که قطعات دیگر به صورت میز چیده می‌شوند که گویی برای شام آماده هستند.

ویترین مغازه با رنگ کرم گرم رنگ آمیزی شده است و پارچه سفید در نیمه های پایینی پنجره ها و درهای شیشه ای آویزان شده است.

نور شب از ویترین فروشگاه گوهر ورلد می تابدنور شب از ویترین فروشگاه گوهر ورلد می تابد
لیلا و نادیا گوهر برند خود را برای همکاری با صنعتگران جهانی و کمک به حفظ صنایع دستی “در حال مرگ و ناپدید شدن” تأسیس کردند.

لیلا به‌خاطر برنامه‌های غذایی خلاقانه‌اش و پروژه‌هایی که طراحی، غذا و هنر را در هم می‌آمیزد، که از طریق حساب اینستاگرامش فهرست‌بندی می‌کند، شناخته شده است. Lailacooks.

او در مصاحبه اخیر با Dezeen گفت که با همکاری نادیا برای حرکت به سمت طراحی لوازم خانگی، هدف همکاری با صنعتگران جهانی برای کمک به حفظ صنایع دستی “در حال مرگ و ناپدید شدن” است.

ویترین فروشگاه گوهر ورلد در سوهوویترین فروشگاه گوهر ورلد در سوهو
این فروشگاه در خیابان لافایت در محله سوهو نیویورک واقع شده است

اخیراً، چندین برند در مقایسه با رویکرد منسجم و تک رنگ که در چند سال گذشته طراحی خرده‌فروشی را فراگرفته است، زیبایی سورئال‌تر و التقاطی را برای فروشگاه‌های خود انتخاب کرده‌اند.

فروشگاه Awake NY توسط Rafael de Cárdenas، گل سرسبد Boyy در میلان توسط Thomas Poulsen و بوتیک Tons در پیتسبورگ توسط NWDS همگی نمونه هایی از این موارد هستند.

عکاسی توسط کلمنت پاسکال.

دیدگاهتان را بنویسید