من مدت زیادی است که یک رابطه عاشقانه با دیوارکوب های بیانیه داشتم. من مشتاق یک لحظه طراحی ساده اما دراماتیک هستم. مخصوصاً برای دیوارکوب‌های استیشن، نه تنها به تنهایی یک اثر هنری هستند، بلکه عملکرد بسیار مفیدی نیز دارند – نورپردازی اتاق. دوست نداشتن چیه؟؟ برای من این جمله می‌خواند: «من عاشق طراحی هستم و می‌دانم چگونه آن را عملی کنم». صادقانه بگویم، آنها به نوعی یک هک طراحی هستند. دیوارکوب قدیمی اتاق خواب بردی را در عکس افتتاحیه بگیرید. اتاق او بدون آن هنوز شگفت‌انگیز بود، اما با آن، کاملاً مرتفع، از نظر بصری جالب است، و به نظر من شیک بودن ذاتی را اضافه می‌کند. درام را به راه بیانداز، عزیزم!

امیلی کار مشابهی را با دیوار گالری اتاق خانواده اش در خانه کوهستانی انجام داد. من عاشق این هستم که او چگونه یک دیوار گالری ساخت که پر از چیزهای احساسی و شخصی از زندگی آنها بود. باز هم، بدون دیوارکوب، همچنان یک دیوار گالری با ظاهری عالی بود. اما به من لطف کن و از انگشتت برای پوشاندن آن استفاده کن. دیدن؟؟ من فکر می‌کنم همه می‌توانیم موافق باشیم که دیوارکوب خیره‌کننده «لمس طراح» را اضافه می‌کند و کل دیوار را پیچیده‌تر می‌کند.

همچنین می خواهم توجه داشته باشم که برای این جلوه بصری عالی، این دیوارکوب باید بزرگ و گسترده باشد. یک چیز کوچک هنوز هم می‌توانست زیبا به نظر برسد، اما اندازه و سادگی ذاتی است که این دیوار را فوق‌العاده خاص، فوق‌العاده خنک و شبیه طراحی حرفه‌ای‌ها می‌کند. بنابراین اگر شما چیزی مشابه می خواهید GO FOR IT، K؟؟؟

طراحی شده توسط غارت دیاز &آناستازیا راشیا | طراحی شده توسط سارا برادی ازآزمایش پلت فرم | عکس توسط تقریباً اینجا استودیوها&عکس لا لایت | از: آیا این «کژوال کالیفرنیا» جدید است؟ وارد این خانه ی دو قاب مدرن که امروزی است و روح می چکد، قدم بگذارید

نکته باورنکردنی در مورد دیوارکوب بزرگ مجسمه سازی این است که می تواند به عنوان یک اثر هنری به اندازه کافی بزرگ عمل کند که ممکن است به هیچ چیز دیگری روی دیواری که روی آن است مانند راب دیاز و راب دیاز نیاز نداشته باشید. آناستازیا راتیاطراحی باورنکردنی

طراحی شده توسط برادی تولبرت | عکس توسط sara ligorria-tramp

اما بیایید بگوییم، شما ایده یک دیوارکوب مجسمه‌سازی فوق‌العاده عریض را دوست دارید، اما نیازی ندارید یا نمی‌خواهید که بیشتر دیوار شما را اشغال کند… فقط چیزی عمودی‌تر به دیوار گالری اضافه کنید، مانند خود استاد دیوارکوب، بردی تولبرت، در یکی از آخرین نسخه های خود در آپارتمان قدیمی خود انجام داد. هنوز هم آن حس هندسی و مجسمه‌ای بزرگ را دارد، اما شدت کمتری دارد. اگر به این چیزها علاقه دارید 🙂

طراحی شده توسطکانکس ویجایا از خانه های آلپراس | استایل شده توسط1000 برابر بهتر | عکس توسطجنا پفلی | از: گشت و گذار در خانه که همه نفس های ما را بند آورد – واحه به سبک ژاپنی کانکس

مقیاس و آن خطوط هندسی دراماتیک واقعاً مهم‌ترین عناصری هستند که باید هنگام خرید برای خودتان به آن فکر کنید. در ذهن خود تکرار کنید: “این همان درامی است که من در زندگی خود می خواهم.”

طراحی شده توسط لی جانسون | عکس توسط حکیم و تصویرسازی | از: نشان می دهد اتاق نشیمن لی: رنج طراحی مفهوم باز حیوان خانگی و خانواده دوستانه او حل شده است

ببینید که چگونه دیوارکوب اتاق نشیمن کاملاً بزرگ با الهام از سرژ مویی لیا، طراحی کل فضا را یک درجه بالا می برد؟ می گوید: “بله، من یک حرفه ای هستم.” این لحظات و انتخاب های طراحی مانند این است که واقعاً یک فضا را تغییر می دهد. برای دیدن دوباره کار انگشت را انجام دهید. می دانم که از قبل مثل یک رکورد شکسته به نظر می رسم اما می خواهم حرفم را ثابت کنم. متاسف!

READ  این روند اتاق خواب همه زندگی ما را بسیار آسان تر می کند
طراحی شده توسط جس بانج | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: جس که اتاق خواب رومانتیک مدرن و مدرنی را برای دوست عزیزش انجام داد (همه به لطف فروشگاه شرکت)

زمانی که اتاق خواب دوست/همسایه ام را طراحی کردم، در واقع با مقیاس بازی کردم. من عاشق چراغ های کیتی اسکلتون و همیشه می خواستم از یکی از قطعات او استفاده کنم. بنابراین وقتی به نظر می رسید که اتاق آنها نیاز به اشاره ای از درام مدرن دارد، می دانستم که می خواهم از آن استفاده کنم آن دیوارکوب. دوستم به من گفت که این تنها تصمیمی بود که در مورد آن مردد بود اما بعد از رسیدن و نصب یکی از موارد مورد علاقه او بود. بنابراین همانطور که من او را هل دادم (چون عمیقاً به آن اعتقاد داشتم)، می خواهم شما را وادار کنم که با مقیاس در دیوارکوب های خود بازی کنید. سرگرم کننده است، قول می دهم.

حالا بیایید به دلیل واقعی تصمیم به نوشتن این پست (به درخواست Em) بپردازیم. لحظه‌ای که وارد اتاق نشیمن آپارتمانم شدم می‌دانستم که می‌خواهم یک دیوارکوب مجسمه‌ای روی این دیوار داشته باشم (عکس زیر را ببینید).

من نمی خواستم به سادگی یک دیوار گالری را مانند آخرین مکان خود انجام دهم (حتی اگر من عاشق یک دیوار گالری هستم). همچنین FYI مبل زیبا و بدون کرک من فقط کنار آن دیوار بود چون داشتم جشن تولدم را می گرفتم و به فضایی برای میز دیگری نیاز داشتم. اکنون رو به شومینه است که به آن تعلق دارد:) به چند دلیل، نتوانستم عکس فعلی بیشتری بگیرم. اسرار…

بازگشت به ایده دیوارکوب. من دیوار «اصلی» را که با آپارتمان همراه بود فتوشاپ کردم تا یک صفحه بصری تمیز به شما بدهم، اما در صورت تعجب یک جعبه اتصال وجود دارد. اما به راستی آیا این دیوار التماس یک دیوارکوب عظیم و زیبا نیست؟ من می‌خواستم (مثل همیشه برای فضاهایم) حال و هوای کالیفرنیایی/اروپایی ایجاد کنم و یک دیوارکوب مجسمه‌ای این کار را به زیبایی انجام دهد.

طراحی شده توسط لی جانسون | عکس توسط حکیم و تصویرسازی | از: زیرزمین لی جانسون نشان می دهد: فضای کار در روز و اتاق نشیمن مناسب برای خانواده در شب

مدتی بود که جستجو می کردم و مدام به این چراغ الهام گرفته از سرژ مویی که لی در زیرزمین خود به عنوان چراغ سقفی استفاده می کرد، برمی گشتم. برای یک ثانیه منطقی شد. بسیار فرانسوی/اروپایی بود، بررسی کنید. این یک بیانیه بصری عظیم بود، دوباره چک کنید. و من همیشه آنها را دوست داشتم، چک کنید، چک کنید، چک کنید! به علاوه یکی پیدا کردم حدود 500 دلار که در صورت عدم توانایی یا علاقه مندی به هدیه دادن، قابل انجام است. اگر به عکس ها نگاه کنید چند نمونه از آن را به عنوان دیوارکوب دارند. اگر فضا داشته باشید خیلی باحال است. همچنین، در حالی که این چراغ ها از “مد روز” بودن خارج شده اند، در نهایت آنها یک کلاسیک هستند.

READ  Garrison Architects با کابین های مرتفع ، عقب نشینی Catskills را تکمیل می کند

اما بعد آن را با نوار چسب زدم…

صادقانه بگویم، حتی با نوار ضبط شده من هنوز در هیئت مدیره بودم (به یاد داشته باشید که محل واقعی مبل نیست). با این حال، بعد از اینکه فهمیدم اتاق تا چه اندازه بیرون زده است، فهمیدم که باید خداحافظی کنم. من مطمئن هستم که تعداد زیادی از شما می توانید با آن لحظات ارتباط برقرار کنید. شما فکر می کنید که یک قطعه عالی برای پازل طراحی خود پیدا کرده اید، فقط برای اینکه متوجه شوید که واقعاً مناسب نیست. بی ادب. روزی اتاق بزرگتری خواهم داشت که بتوانم از آن به عنوان دیوارکوب استفاده کنم اما آن روز امروز نیست.

خب بعدش چی؟؟ خب، من یک عاشق فرانسوی مخفی دیگر داشتم که مدام از او غمگین می‌شدم، اما این یکی «الهام‌گرفته» نبود، بلکه یک معامله واقعی بود. اگر چیزی نشنیده اید Wo & We، حتما نورهایش را دیده اید. برای دیدن هر مجله یا سایت طراحی مشکلی خواهید داشت و حداقل یک بار یکی را نبینید. و من فقط این را نمی گویم، بلکه از زمانی که فکر می کنم قبل از اینکه برای امیلی کار کنم، طرفدار آن بوده ام. گرفتن یکی از دیوارکوب های او قطعه ای خواهد بود که برای همیشه نگه خواهم داشت. همچنین باید اشاره کنم که با شگفت انگیز کار می کنم BuildLane برای طراحی یک “واحد قفسه بندی” سفارشی و نوری که می خواستم به دست بیاورم کاملاً با ایده من کار می کرد. بنابراین با در نظر گرفتن همه اینها، می دانستم این دیوارکوب بود و خریداری شد.

دیوارکوب

خوب، عکس عمدا بد است، زیرا می‌خواهم عکس‌های افشا شده واقعاً مانند یک WOW باشد. من هر روز به آن خیره می شوم و باورم نمی شود که دارم. در حالی که کاملاً ارزان نبود، قیمت آن چنان که من انتظار داشتم ظالمانه نبود و بسیار همتراز با بازار بود. به علاوه تمام چراغ ها در لیون، فرانسه در کارخانه Wo & We ساخته شده اند. من حتی مستقیماً با مالک الیور ایمیل زدم و کار کردن با او فوق العاده بود. من همچنین توانستم طول قطب مرکزی را کمی سفارشی کنم زیرا در ابتدا خیلی طولانی بود و قرار بود بیش از حد به فضای من بیاید. چیزی که بیش از همه در مورد آن هیجان زده بودم این بود که سرانجام به چیزی که از آن به عنوان “سایه تاکو” یاد می کنم، برسم! او آن را “خم” می نامد که بسیار خنک تر است:) بنابراین این شگفتی کوچک من برای امروز است.

READ  جس برای اولین بار "رنگ" رومن خاک رس را امتحان کرد و در اینجا چگونه پیش رفت

در حال حاضر، البته، اگر در بازار هستید، شما را بدون گزینه هایی برای خرید از آنها رها نمی کنم. اگر نمی توانید بگویید فکر می کنم باید این کار را انجام دهید.

1. دیوارکوب برنجی مدرن مفصلی دو بازو | 2. دیوارکوب دوجداره شامپاین سرو | 3. دیوارکوب نوری دوبل زیگ زاگ مفصلی فرانسوی به سبک سرژ موئیل | 4. Onda Plug-in Sconce | 5. لامپ دیواری 3 بازوی قابل تنظیم | 6. دیوارکوب شیشه ای قابل تنظیم | 7. دیوارکوب دو بازوی بلند سیمز | 8. دیوارکوب سرنو 2-لایت پلاگین | 9. نور دیوار سایه برنجی و فلزی سوراخ شده اواسط قرن (مجموعه 2 تایی) | 10. دیوارکوب بازویی تاب دار استیل آلیرا(مجموعه 2 تایی) | 11. دیوارکوب دوجداره Pivot با بازوهای مفصلی ساخته شده | 12. Journey 2-Light Swing Arm Sconce Wall | 13. چراغ دیواری دیوارکوب بازوی چرخشی دو بازوی آدلون | 14. پاز لایت با 2 بازو | 15. دیوارکوب ناجور

من سعی کردم گزینه های زیادی با قیمت ها و سبک های مختلف ارائه دهم. اما مهمتر از همه هر یک از اینها حداقل 3 فوت عرض دارند. این همان عرضی است که برای ایجاد یک بیانیه بصری می خواهید. همانطور که قبلاً 8348 بار در این پست بیان کرده‌ام، اگر به دنبال یک بیانیه جذاب و در عین حال ساده هستید، این یک گزینه واقعا عالی است که در آن چیزی برای هر قیمتی وجود دارد. ریسک کنید و زیاده روی کنید. اوه و این هم برای اجاره‌نشین مناسب است (مخصوصاً پلاگین‌ها)! از تجربه می توانم بگویم که ارزشش را دارد.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط بردی تولبرت | عکس توسط تسا نوستاد | از: آرایش اتاق خواب بردی با چتر نجات

The post دیوارکوب های مجسمه سازی؟ هک طراحی که خانه شما را بسیار جذاب می کند (+ جسی که برای اتاق نشیمن خود انتخاب کرد) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید