طراح گرافیک مستقر در نیویورک دیلن مولوینی رئیس طراحی در گرتل. تخصص او در تبدیل ارزش‌های اصلی، استراتژی و صدا به اجرای بصری قابل توجه برای مشتریانی مانند Apple، Netflix، RISD، Vice و MoMA است. سایر موارد عبارتند از موزه هنر مدرن، نول، ازوپ، نمایشگاه Vanity Fair، و مجله نیویورک تایمز.

آثار دیلن توسط سیمی، شرکت سریع، نقد خلاق، هنرهای ارتباطی، و کاملا نو. او همچنین توسط D&AD، Art Directors Club، Type Directors Club، و Fast Company Innovation by Design جوایز تجلیل شده است. دیلن به طور مرتب در ArtCenter، مدرسه هنرهای تجسمی، Pratt، و The Savannah College of Art and Design سخنرانی و نقد می کند.

امروز، دیلن مولوینی به ما می‌پیوندد جمعه پنج!

مردی با پوست روشن و موهای بلوند بلند با عینک قاب مشکی و لباس تمام مشکی

دیلن مولوینی

قسمت پایینی یک تکه سفال رنگی ترا کوتا

عکس: Archivio Museo Civico di Castelleone, M. Boiocchi

1. لامپ کارخانه فورتیس (150 پس از میلاد)

لامپ کارخانه فورتیس نشان دهنده آغاز برندسازی است که امروزه آن را می شناسیم. در حالی که برندسازی در مصر حدود 2000 سال قبل از میلاد به عنوان علامت مالکیت گاو آغاز شد، رومیان باستان این تکنیک را به عاریت گرفتند و به آن معنی افزودند. نام تجاری به نشانه ای از مبدا و کیفیت تبدیل شد.

لامپ کارخانه یکی از اولین محصولات رومی ها بود که به تولید انبوه رسید. سازندگان نام خود را در ته سفال لامپ ها مهر می زدند تا از نظر فیزیکی آنها را از رقبا متمایز کنند و به دلیل کیفیت شهرت داشته باشند و به آنها امکان پرداخت حق بیمه را بدهد. این تمبرها اولین استفاده از یک برند برای شناسایی محصول تولیدی بود. فورتیس محبوب ترین برند سفال رومی بود. در سه قاره فروخته شد و به قدری موفق شد که تمبر آن کپی و تکثیر شد و آن را به اولین نمونه از یک برند دزدی دریایی تبدیل کرد.

کلمه BIC با خط مشکی، آبی، قرمز و سبز نوشته شده است

عکس: Galerie123

2. پوستر قلم BIC Ruedi Külling (1962)

پوستر قلم BIC Ruedi Külling مانترا طراحی من را نشان می دهد – مشکل راه حل است. این مانترا مخصوصاً برای برندسازی صادق است. برخلاف دیگر انواع طراحی، برندسازی نمی‌تواند بیانگر سلایق یا علایق من باشد. من در حال ساخت یک نمایندگی کاملاً سفارشی از مشتری خود هستم. مانند لباس های مد لباس، برای یک فرد ساخته شده است و متناسب با نیازهای خاص آنها طراحی شده است.

READ  خانه محله پینکی استودیو 804 مدلی برای خدمات است

همانطور که یک نام تجاری را طراحی می کنم، سعی می کنم راه حل های ارگانیکی پیدا کنم که مشکلات را به مزیت تبدیل کند – و هر چه مشکل واضح تر باشد، راه حل واضح تر است. این پوستر نمونه ای زیبا از آن مانترا در عمل است. مشکل: یک پوستر تبلیغاتی برای خودکارهای BIC ایجاد کنید. محلول مستقیماً از آنجا رشد می کند. از خودکارها برای دست خط استفاده می شود. آنها در چهار رنگ هستند. نام شرکت BIC است. انجام شده.

دو صفحه یادداشت دست نویس روی پس زمینه سیاه

عکس: MoMA

3. فهرست افعال ریچارد سرا (1967)

فهرست افعال ریچارد سرا بخش مهمی از روند من را منعکس می کند. در اواخر دهه 20 زندگی خود، سرا این فهرست از پیام های کلامی را نوشت، سپس هر رفتار را به مجسمه تبدیل کرد. روند طراحی اولیه من مشابه است. من با جمع‌آوری و فیلتر کردن نتایج مراحل تحقیق و استراتژی خود در فهرستی از موضوعات و رفتارها شروع می‌کنم. محدود کردن و اولویت بندی آن کلمات کلیدی راه را برای کاوش بصری و کلامی من نشان می دهد.

در گرتل، ما مارک‌های زنده‌ای را ایجاد می‌کنیم که بر اساس یک رفتار امضایی هدایت می‌شوند – چیزی معنادار و به یاد ماندنی که ترکیب، حرکت و تعامل را تحریک می‌کند. رفتارهای امضایی به ما کمک می‌کنند تا برندهایی بسازیم که بدون تکرار یا فرمول بودن، تطابق داشته باشند و یک تصور ثابت ایجاد کنند.

هنر مدرن متشکل از یک قاب پنجره مانند سفید و موبایل

عکس: انجمن حقوق هنرمندان (ARS)، نیویورک / ADAGP، پاریس / انجمن مارسل دوشان

4. مارسل دوشان “عروس که توسط مجردانش برهنه شد، حتی” (1915-1923)

مارسل دوشان “عروس برهنه شده توسط لیسانسه هایش حتی” به من یادآوری می کند که تأثیرات بیرونی را در آغوش بگیرم. دست اندرکاران هنر، کار دوشان را در حالی که آن را از اولین نمایشگاه انتقال دادند، کنار گذاشتند. این حادثه باعث ایجاد شکاف های تار عنکبوتی شد که جریان ترکیب را منعکس می کرد. دوشان به جای تعمیر کار، اعلام کرد که سرانجام کار تمام شده است.

READ  Fettle هتل Schwan Locke را به افتخار مدرنیسم اولیه آلمان طراحی می کند

همانطور که در فرآیند طراحی پیش می روم، جایی برای ایده های جدید، اشتباهات و سوء تفاهم ها باقی می گذارم. آنها مواد اصلی در کار تازه و جالب هستند. پیشنهادات غیرمجاز، همپوشانی‌های تصادفی و فایل‌های خراب، همگی به ایده‌هایی منجر شده‌اند که در غیر این صورت نمی‌توانستم آن را کشف کنم.

نامه تایپی روی سربرگ موزه هنر مدرن

عکس: MoMA

5. نامه رد اندی وارهول از MoMA (1956)

نامه رد اندی وارهول از MoMA به من انگیزه می دهد که به فشار آوردن ادامه دهم. وارهول به عنوان یک تصویرگر تجاری در دهه 1950 نیویورک شروع به کار کرد. تا سال 1956، سبک امضای او به قدری موفق شده بود که شروع به تغییر در هنرهای زیبا کرد. وارهول برای کمک به تثبیت شهرت خود، نقاشی خود “کفش” را به عنوان هدیه به MoMA پیشنهاد داد. موزه که اکنون صدها اثر وارهول را در مجموعه خود دارد، این هدیه را به دلیل “گالری و فضای ذخیره سازی بسیار محدود” رد کرد.

گاهی اوقات کار شما مورد استقبال و تجلیل قرار می گیرد. در مواقع دیگر، ممکن است اشتباه گرفته شود یا کاملاً رد شود. برای بهترین ما اتفاق می افتد. برای من، فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر ایده مهمی را که از پروژه ای به پروژه دیگر حمل می کنم، تقویت کرده است. طراحی یک فرآیند است، نه یک محصول نهایی. به عنوان طراح، ما باید باز، سازگار و متعهد باشیم – هر شرایطی که باشد.

اثری از دیلن مولوینی:

نمای بیرونی ساختمان مدرن سفید در مقابل یک ساختمان کلاسیک تر آجر قرمز

بنرهای RISD \ چارچوب هویتی جامع برای یکی از مدارس پیشرو هنر و طراحی در جهان. \ عکس: گرتل

مطالب خواندنی به صفحاتی باز شد که زمان بندی کامل و نه متوسط ​​کلاس شما را می خواندند

RISD Print \ چارچوب هویتی جامع برای یکی از مدارس هنر و طراحی پیشرو در جهان. \ عکس: گرتل

جلد کتاب آبی سلطنتی با خواندن اقیانوس جنگل سبزیجات

Noma 2.0: سبزیجات، جنگل، اقیانوس \ طراحی کتاب جدید رنه ردزپی و آشپزخانه آزمایشی نوما، ادامه همکاری سازنده گرتل با رستوران مشهور بین المللی. \ عکس: گرتل

جزئیات جلد کتاب آبی سلطنتی و ستون فقرات خواندن NOMA 2.0

Noma 2.0: سبزیجات، جنگل، اقیانوس \ طراحی کتاب جدید رنه ردزپی و آشپزخانه آزمایشی نوما، ادامه همکاری سازنده گرتل با رستوران مشهور بین المللی. \ عکس: گرتل

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  کارین فونگ یک نمایش کودک، یک پارک مجسمه + موارد دیگر را به اشتراک می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید