هی شما بچه ها! مدتی است که از صحبت کردن با شما لذت می برم، بنابراین هیجان زده هستم که الهام بخش دکوراسیون تعطیلات را برای شما بیاورم (برای فصل تعطیلات 2023 در هکتار)! امسال با رویکردی که به دکوراسیون داشتم احساس غیرسنتی می کردم. من یک لحظه تمام عصیان داشتم! ضد زینت، ضد هر کاری که در گذشته انجام داده بودم. می خواستم خودم را به چالش بکشم!

بنابراین، من برای الهام گرفتن راه افتادم. مانند بسیاری از ما، من برای الهام گرفتن به رسانه های اجتماعی سر می زنم و اتفاقاً با بسیاری از خوبی های تعطیلات زیبا روبرو شدم. می‌دانستم که می‌خواهم غیر متعارف باشم، بنابراین وقتی با صفحه نیکی بامفورد-بووز و پست او روبرو شدم خوشحال شدم. این درخت کریسمس صورتی او سال گذشته ساخته است. رنگ صورتی از قبل مرا داشت، اما پس از آن زمانی که کمان راه راه سیاه و سفید بزرگی را دیدم که به پایین درخت و زیور آلات کوچک می‌پیچید، این فقط جرقه خلاقانه‌ای بود که به آن نیاز داشتم.

تصمیم گرفتم طرح او را روی درخت خودم بازسازی کنم. من از سال 2019 درختم را دارم و کاملاً آن را دوست دارم. من آن را در The Home Depot پیدا کردم، اما متأسفانه از آن زمان دیگر آن را در آنجا ندیده ام. این ارتفاع عالی است و دارای 4000 چراغ پری است که حتی بدون تزئین آن را متمایز می کند. آنها درختان مشابهی دارند اما با 1500 چراغ پری (اما چه کسی در حال شمارش است lol). ایده کمان غول پیکر نیکی یک امر ضروری بود، و من همچنین الهاماتی داشتم که در تابستان از یک نمایشگر شکوفه توسط شرکتی به نام درخشان همیشه پس از که شامل یک دیوار حباب شامپاین بود. من نقشه ام را داشتم: یک کمان بزرگ و زیور آلات شفاف در مرکز.

من تصمیم گرفتم مقداری پارچه برای پاپیون پیدا کنم زیرا می دانستم که پیدا کردن روبان در اندازه ای که نیاز داشتم بسیار سخت است. من به فروشگاه پارچه محلی مورد علاقه ام رفتم پارچه های خیابان جی در Rockville، MD (نه G Street در DC lol) و آنها دقیقاً همان چیزی را داشتند که من به دنبالش بودم. من می توانم تمام روز را در آنجا بگذرانم زیرا آنها همیشه انتخاب، فروش و قطعات باقی مانده زیادی دارند، که بسیار عالی است زیرا پارچه می تواند یک ولخرجی باشد! من امیدوار بودم که پارچه مخملی آبی غبارآلود پیدا کنم تا کنتراست ایجاد کند و دیوارهای اتاق نشیمن فوندو شکلاتی ما را خنک کند، و دقیقاً همان چیزی را که دنبالش بودم به دست آوردم! من 3.5 یارد پارچه و 2 یارد سفت کننده برای قسمت پاپیون خریدم. اینستاگرام من را بررسی کنید یک آموزش روی این کمان بزرگ درست کردنش خیلی ساده بود

READ  ده فضای داخلی سفید و تازه که فضای خانه ها را روشن می کند

خدای من… من از این که کمان غول پیکر DIY چقدر خوب بود، می جوشم. هر بار که به آن نگاه می‌کنم، فقط لبخند می‌زنم زیرا دقیقاً همان ظاهر عجیب کریسمس است که می‌خواستم دنبالش کنم. به یکی از دوستانم گفتم می‌روم برای آوانگارد و فکر می‌کنم این کار را انجام دادم. شما چی فکر میکنید؟ آیا دست خود را در این کمان عظیم برای درخت خود امتحان می کنید؟

پارچه فروشی اتاق نشیمن | میله پرده پیچی | فرش راه راه | بالش گرد زیتونی

دلیل اصلی اینکه من در تزیین خانه ام برای تعطیلات خیلی دیر می کنم این است که با خودم فکر کردم “شاید باید اتاق نشیمن را تازه کنم” زیرا چرا درست نیست؟ (من عاشق شکنجه کردن خودم هستم هاهاها). من اتاق نشیمن خود را در چند سال گذشته با تمام طراحی های مختلفش دوست داشتم، اما این یک کار دائمی در حال پیشرفت است. Jasen (شوهر من) چند سال پیش ایده الگوبرداری از این آینه های بزرگ Ikea را روی دیوار داشت و باعث شد فضا بزرگتر شود. به همان اندازه که دوستش داشتم برای هنر آماده بودم. از شرکتی به نام چند هنر از قبل دوست داشتم پیدا کردم کایو که کاملا با دیوارهای قهوه ای کار می کرد. متوجه شدم که به اندازه کافی هنر نخریده ام، بنابراین مجبور شدم ظاهر را با آن کامل کنم این شمع کوب های نیکل جلا داده شده و شمع های مخروطی زیتونی عمیق بسته به نور، این نوع قهوه ای به نظر می رسد. برای افزودن طعم کریسمس، چند ساقه درخت آربوریته را روی دیوارکوب ها کشیدم و نوارهای روبانی اضافه کردم. ساده و سریع!

چراغ پایهدار | کاناپه (مشابه)

شمع گیر | شمع مخروطی سبز زیتونی

من عاشق استایل دادن به سطوحی مانند قفسه ها و میزها هستم (وسواس غیرقابل کنترلی نسبت به کتاب های میز قهوه خوری دارم و همین روزها یکی دیگر را خریدم). بنابراین برای اینکه استرس بیشتری به زندگی ام اضافه کنم، تصمیم گرفتم که در اتاق نشیمن قفسه های شناور بسازم. اما در مد واقعی راشیدا، من مشخصات باریک معمولی قفسه های شناور را نمی خواستم. من قفسه های درشت می خواستم! بنابراین من کاری را انجام دادم که هر همسر خوبی انجام می‌داد… یاسن را به ساختن قفسه‌های درشت خود با من کشاندم. قفسه های بزرگتر افزودنی جسورانه خوبی خواهد بود و همچنین شکل و فرم را به دیوارهای صاف ما می بخشد. من و یاسن قفسه ها را در حدود 4 روز ساختیم، و این کار بسیار آسان بود (اگر به کمک نیاز دارید به من پیام دهید!). من آنها را به همان رنگ فوندو شکلاتی دیوار رنگ کردم، و من از بیرون آمدن آنها خوشم می آید زیرا به نظر می رسد که برای همیشه آنجا بوده اند، که دقیقاً همان چیزی بود که تصور می کردم. من صادقانه در مورد همه روش هایی که می توانم به آنها استایل بدهم بسیار هیجان زده هستم، خواه حداکثر باشد یا کوچک کردن آن، رنگ های تک رنگ یا پررنگ، کتاب ها، و سایر ژاکت ها… من نمی توانم صبر کنم! خود را آماده کنید که از من و استایل قفسه من خسته شوید! روده بر شدن از خنده

READ  نور زرد فروشگاه Le Père در نیویورک توسط BoND را روشن می کند

جوراب ساق بلند سفید

دوستان خوبم برای تازه کردن اتاق نشیمن تعطیلات کوچکم لولو و گرجستان من را فرستاد این چراغ نصب زیبا که مدت زیادی است به آن چشم دوخته ام. وقتی صحبت از پایه‌های هموار به میان می‌آید، من می‌توانم بد یا بد باشم، زیرا آنها اغلب می‌توانند به نوعی بی‌نظیر باشند، اما من عاشق این هستم که این یکی از سقف می‌خزد و آنقدر مجسمه به نظر می‌رسد. من روکش نیکل صیقلی را انتخاب کردم تا دوباره دما را از دیوارهای قهوه ای خنک کنم. به علاوه، نیکل صیقلی در تمام سال مورد توجه من بوده است. من هنوز هم برنج بدون لاک را دوست دارم.

نور کوه فلاش

من هم سفارش دادم یک فرش جدید از لولو و گرجستان. هنوز نیامده است، اما این سبز خاکی زیباست که جشن و دلنشین است. من استفاده خواهم کرد فرش فعلی ما برای بهار/تابستان، و جدید برای پاییز/زمستان. می‌دانم که تغییر فصلی فرش‌هایتان می‌تواند یک ولخرجی باشد، اما در درازمدت وقتی نوبت به حفظ آنها در طول زمان می‌رسد، ارزشش را دارد. وقتی فرش رسید حتما چند عکس به روز را اینجا می گذارم.

چراغ پایهدار | کاناپه (مشابه) | بالش گرد زیتونی | میز قهوه | قالیچه خاکی

در قسمت ناهارخوری نیز تغییراتی ایجاد کردم. می دانم که برخی از شما مشکل صندلی من را به خاطر دارید. من هنوز دنبالش هستم و تسلیم نمی شوم! من در واقع یک صندلی خریدم که یکی از شما خوانندگان دوست داشتنی پیشنهاد داد. من به اتمام پروژه سالن غذاخوری خود در اوج سال برمی گردم. در همین حین، من این میز مرمری گرد را در فیسبوک مارکت با قیمت فقط 200 دلار پیدا کردم!!! کاملاً با فضا سازگار است! من چیزها را با این لوستر اکلیلی آویزان روی میز به حداقل رساندم تا همه چیز را جشن بگیرم. ما سقف و دیوارهای گچی داریم، بنابراین خوشحال شدم که پیدا کردم این قلاب سقفی از The Home Depot که آویزان کردن تاج گل را با استفاده از یک پیچ ساختمانی آسان کرد. جمع کردم این درختان کوچک از Target در طول جمعه سیاه، و این گلدان ها از Home Depot برای رفتن درختان.

READ  ALA از تاریخچه West Village برای فضای داخلی اتاق Talea استفاده می کند

میز (وینتیج) | صندلی (وینتیج) | پارچه فروشی اتاق ناهار خوری | میله پرده پیچی | درخت شاخه های چشمک زن | گلدان گیاه

من همچنین برخی از آثار هنری آشپزخانه را برای یک قطعه زمستانی تر تغییر دادم. من اغلب به یک فروشگاه محلی قدیمی / محموله به نام مراجعه می کنم خانه تکامل اینجا در منطقه DMV و چیزهایی را انتخاب کنید که فکر می‌کنم در مقطعی از آنها استفاده خواهم کرد. آنها همیشه آثار هنری خوبی دارند، اگر محلی هستید باید آنها را بررسی کنید!

خانه بالاخره آماده پذیرایی از مهمانان تعطیلات است. امیدوارم از این تازه‌سازی خوشتان بیاید و الهام بگیرید تا تعطیلات فضایی خود را به روشی منحصر به فرد آماده کنید. خوانندگان EHD کریسمس مبارک! اگر مثل من دیر به قطار دکور تعطیلات رسیده اید، امیدوارم تونسته باشم چند ایده دکور سریع و همچنین ایده های تازه ای برای فضای شما ارائه دهم. بیایید این گفتگو را در نظرات ادامه دهیم!

*طراحی و عکس توسط بانک رشیده

The post دکور کریسمس با تاثیر زیاد رشیدا (که هنوز هم می توانید قبل از رسیدن خانواده خود را انجام دهید) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید