موزه طراحی کپنهاگ دانمارک که قرار است پس از یک بازسازی طولانی مدت دو ساله (و یک بیماری همه گیر جهانی) در 19 ژوئن به روی عموم بازگشایی شود، مجموعه جدیدی از هشت نمایشگاه را معرفی می کند که نمی خواهید از دست بدهید. از جمله برنامه های جدید است الگوهای قدرتمند، نمایشگاهی که با همکاری هنریک ویبسکوف، طراح مد، هنرمند و موسیقیدان دانمارکی ایجاد شد. این نمایشگاه با روحیه ترین و رنگارنگ ترین الگوهای موزه، مانند گالری (تصویر بالا) – یک الگوی منحنی لذت بخش که توسط طراح پارچه باربارا براون در اواخر دهه 1960 ایجاد شد. با دنیای مواج پرتقال های زنگ زده، رنگ های خنثی شنی، و لمس های اسطوخودوس غبار آلود، گالریا طراحی اپ آرت انرژی بخش، ظاهری مدرن و قدیمی دارد که تا به امروز بینندگان را مجذوب خود می کند. برای ما بخوانید دکورهای مدرن با الهام از این چاپ نمادین. برای طراحی بیشتر الهام گرفته از گالری، از فروشگاه شیر دیزاین دیدن کنید!

ظروف شیشه ای kinto sepia

پرفروش‌ترین ظروف شیشه‌ای سپیا KINTO همان نوستالژی یکپارچه‌سازی با براون را تداعی می‌کند. گالری الگو. نه تنها رنگ کهربایی لیوان کاملاً مطابقت دارد گالریا منحنی های زنگ زده، هر چای، قهوه یا آبمیوه را به تجربه ای خنک و آرامش بخش تبدیل می کند – همه اینها در عین حال که رنگ و جذابیت بصری را به میز شما می آورد. برای به دست آوردن اثر کامل، توصیه می کنیم ست قهوه ای خود را با لیوان ها و قوری های همسان KINTO تکمیل کنید.

17 دلار
اکنون خرید کنید >>

بالشتک زنگ زدگی

رنگ زنگ عمیق روی این کوسن کاسا آماروسا با رنگ‌های نارنجی گرم در براون همخوانی کامل دارد. گالری الگو. این کوسن که از نظر اخلاقی در هند با استفاده از مخمل مخملی ساخته شده است و با طرح پلیسه ای گلبرگ ساخته شده است، ظاهری لوکس به فضای شما می بخشد. آن را روی یک کاناپه، تخت یا صندلی تکیه دار قرار دهید، یا زمانی که فضایتان تنگ است، آن را به عنوان بالشتک صندلی روی زمین ببرید.

READ  Dezeen In Depth به بررسی ارتباط پایدار The Sims با طراحی داخلی می پردازد

92 دلار
اکنون خرید کنید >>

شمع گیر مجسمه

آوردن گالریا با انحنای زیاد به فضای خود، این شمع گیر مجسمه ای را با طراحی فوق العاده و معمولی امتحان کنید. شمع گیر با الهام از فرم ها و حرکات ناشی از گرانش، شکلی ارگانیک دارد که ظاهری مدرن و در عین حال عجیب را بر روی سطوح خانه ایجاد می کند. دست ساز در استودیوی این برند در شمال لندن با استفاده از Jesmonite سازگار با محیط زیست، هر شمع گیر منحصر به فرد است – با ارائه تغییرات جزئی در رنگ که آنها را خاص تر می کند. برای به حداکثر رساندن گالری از نظر زیبایی، رنگ نارنگی را توصیه می کنیم.

103 دلار
اکنون خرید کنید >>

فنجان های کانفتی ظروف

این لیوان‌های سنگی که شرکت Areaware در فروشگاه دیزاین شیر تازه وارد شده‌اند، ترکیبی عالی از اسطوخودوس غبارآلود در آشپزخانه شما هستند. شکل‌های مجسمه‌سازی فنجان‌های کانفتی بیشتر از یک آب‌نبات چشمی، عمداً به گونه‌ای طراحی شده‌اند که روی هم چیده شوند و نیاز به دستگیره را از بین ببرند و در نتیجه فضای کابینت شما صرفه‌جویی شود. جزئیات منحنی و رنگ چشم نواز فنجان ها ما را به بازگشت فرا می خواند گالریا تضاد متضاد اسطوخودوس در میان هجوم سایه های گرم آن و از هر زاویه ای از نظر بصری جذاب هستند.

50 دلار
اکنون خرید کنید >>

بالش عاج

اگر یک وفادار به افراد بی طرف هستید و ترجیح می دهید همه چیز را ساده نگه دارید، سعی کنید بازی را انجام دهید گالریا رنگ های خنثی در قالب این بالش کمری کرم رنگ پروژه آنچال. بالش عاج که دست ساز با استفاده از پنبه ارگانیک است، دارای سایه های لایه ای بژ و عاج، با پیچیدگی بیشتر گلدوزی های هندسی – طراحی شبکه ای روی پایه، و چاپ نقطه ای روی نقطه کانونی دایره ای بالش است. دوخت هندسی و طراحی مینیمالیستی بالش، بالش را به رویکردی مدرن و برجسته نسبت به سایه‌های خنثی تبدیل کرده است. گالری.

94 دلار
اکنون خرید کنید >>

READ  فیلم چسبناک قابل کمپوست ساخته شده از پوست های دور ریخته شده سیب زمینی

لیوان چوبی

طرفداران شیب دیگر، انتقال کیهانی رنگ های گرم را در لیوان چوبی Cloud 9 Clay دوست خواهند داشت. لیوان چوبی پرتاب شده و با چوب در پایگاه اصلی Cloud 9 Clay در Philly، طراحی رج دارد که به فنجان احساس چسبندگی می دهد و شیب نقاشی شده با دست را بیش از پیش مسحورکننده می کند. لعاب پرتقال قرمز تا پر جنب و جوش لیوان با آن مطابقت دارد گالریا پالت رنگ گرم، و افکت گرادیان خطوطی را که تعریف می کنند محو می کند گالریا امواج فروکش

85 دلار
اکنون خرید کنید >>

لامپ مواج سفالی

شان کیم، بنیانگذار Wooj، محصول استرس همه گیر، لامپ مواج را ساخت. شکلی متحرک و الهام گرفته از چتر دریایی که درخشش گرم و کلی هوس را به فضای شما می بخشد. ما فکر می‌کنیم که لامپ موج‌دار چاپ سه‌بعدی راهی عالی برای آوردن است گالریا منحنی های فراگیر و امواج برای زندگی در یک شی کاربردی. Wooj حتی رنگ‌های مختلفی برای پایه لامپ می‌سازد – از سرمه‌ای و انجیری گرفته تا خردلی و سفالی (مطابق کامل با گالریا!).

130 دلار
اکنون خرید کنید >>

فرش بلیش

فرش بلیش Carret Design’s Carret Design’s با زنگ‌زدگی و انحناهای قرمز رنگی که دارد آهنگی شبیه به سبک قدیمی دهه 60 تا 70 را می‌خواند. گالری الگو. رنگ پایه بژ فرش به بازگرداندن تعادل کمک می کند، و آن را به قطعه ای تبدیل می کند که رنگ دیوانه و خجالتی به طور یکسان می تواند از آن استقبال کند. حتی بهتر از آن، فرش‌های Carret Design با استفاده از Econyl ساخته می‌شوند – یک ماده نایلونی نوآورانه ساخته شده از زباله‌های تغییر کاربری که در غیر این صورت در محل دفن زباله یا به عنوان آلودگی در اقیانوس‌های ما ختم می‌شود – و همچنان در پای شما بسیار نرم است.

+289 دلار
اکنون خرید کنید >>

پرتاب پیله اکو

Eco Cocoon Throw که توسط هنرمند و طراح جیل ملک طراحی شده است، از طبیعت و فرکانس های همیشه در حال تغییر آن الهام می گیرد. این پرتاب سازگار با محیط زیست که با استفاده از الیاف عمدتا بازیافتی ساخته شده است، نرمی مخملی و الگوی منحنی پیچیده ای را ارائه می دهد که جذابیت بصری را به فضای زندگی شما می بخشد. رنگ پرتاب “Braza/Ceniza” از یک نارنجی گرم و سوخته استفاده می کند که وقتی با الگوی منحنی همراه شود، یادآور رنگ است. گالری. آن را روی یک کاناپه یا صندلی راحتی قرار دهید تا به طراحی خلاقانه و طبیعی آن اجازه دهید حرف بزند – یا آن را به سمت عقب برگردانید تا ظاهری کاملاً جدید داشته باشید.

READ  ویلای آلمانی تغییر شکل یافته با مبل توکار، رنگ سبز + سرسره

180 دلار
اکنون خرید کنید >>

بالش دو رنگ

بالشتک زنگ بزرگ آملیا ایرست که با استفاده از دوخت امضای طراح Duo-Hue – یک تکنیک گلدوزی دیجیتال که ترکیبی از هنر و فناوری است – دوخته شده است، یک دوخت تغییر رنگ را به نمایش می گذارد که جلوه ای اپ آرت را به مبل شما می آورد. ما عاشق اجرای مدرن و نوآورانه یک طراحی زیبای کلاسیک و رنگ قرمز گرم هستیم که کاملاً مکمل این طراحی است. گالری الگو.

327 دلار
اکنون خرید کنید >>

خرید هر یک از انتخاب های الهام گرفته از گالری ما؟ بار خود را به اشتراک بگذارید و ما را تگ کنید @designmilk برای ارسال مجدد در اینستاگرام ما

الکسا ویرایشگر بازرگانی در Design Milk است. او با نامزدش الکس و تازی بازنشسته فیبی در میامی فلوریدا زندگی می کند. یکی از علاقه مندان قدیمی هنر و طراحی، اولین ایستگاه الکسا در هر شهر جدید، موزه های هنر است. هنگامی که او در مورد انتخاب های فروشگاه DM مورد علاقه خود نمی نویسد، ممکن است در یک کتاب دفن شود، تلویزیون واقعیت را تماشا کند یا با شریک زندگی و توله اش در اطراف شهرش ماجراجویی کند.

دیدگاهتان را بنویسید